Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis patrzalem w kolesia turanie i ta plama jest ale moze na 0.5metra....

Tez mialem problem z odbiorem czegokolwiek po zastosowaniu ori przetwornic problem znikl.

Opublikowano

Niby przetwornice koito są a nie jakieś chińczyki za pińć złoty a problem jest. Nie ma jakiś filtrów przeciwzakłóceniowych czy coś?

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to nie ;)

Opublikowano

Zaczekam może ktoś jeszcze się wypowie ;)

Opublikowano

ty masz te przetwornice pod lampami czy jak?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak, zamontowałem tak jak w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/


Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu :grin:

Opublikowano

Tak, zamontowałem tak jak w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/

Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu :grin:

Panie odrazu dowód zabierają i wzywa policję żeby mandat wypisać.

A tak na serio to zależy jak trafisz... jeden podbije i powie ze u niego tego nie bylo a drugi się przyczepi.. ja miałem spryski to sie przyczepił o samopoziomowanie.

Opublikowano

U nas np nie ma problemow,sa 3 stacje z czego 2 omijam łukiem bo szukaja bele czegi\o by tylko dac 50zł w łape a w trzeciej byłem ustawiać i nic pan nie mówił.

Teraz mam 1szy przeglad w styczniu na bix bez spryskóww samopoziomu itd jak nie przejdzie to mam ori lampy ale watpie ze nie przejdzie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam bixa od Gwertego. Wstawiłem led h7 w miejsce drogowych, ale jest lipa, bo świeci na fioletowo... Znacie jakąś sprawdzona żarówkę led h7 która świeci w czystym białym kolorze? :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

panowie sam zrobiłem sobie smoked front i skleiłem lampy klejem do szyb tylko wyszedł problem chyba źle zmatowiłem plastiki w lampie i lakier czarny mat mi odstał czy dam rady opalarką rozkleić je bo wkurzyłem się okrutnie pomóżcie

Opublikowano

Teoretycznie powinno iść bez problemu nawet bez opalarki. Ponieważ klej do szyb nie wiąże się z tworzywem z jakiego zrobiona jest obudowa.

Opublikowano

oki dzięki jakby tyle to jest git bo już się martwiłem sprawdzę dzisiaj


dzięki bidzio1 ogarnąłem lampę wszystko jest git i tak jak powiedziałeś

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, stron dużo i doszukać się nie mogę. Jakie soczewki pchać w polifty B5 żeby nie trzeba było dużo ciąć i rezać? Z jakiego samochodu szukać?

Opublikowano

A6 C6

Opublikowano

Soczewka Hella 3 np a6 c7. BMW e60 lift

Opublikowano

Dzięki. A w Roomsterze jest jaka (wiem że H7), wymiarowo dużo rzeźby?

Opublikowano

Wymiar 3 cale czyli jak większość bix

Opublikowano

Panowie do kogo można się zgłosić a sprawie przeróbki lamp na bix?

Opublikowano

do autora wątku :)

Opublikowano

Tylko ze autor nie może dostawać nowych wiadomości wyskakuje jakiś błąd :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.