Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z IC z BEX-a bedzie lipa

trzeba przenosic w inne miejsce osuszacz od klimy

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do B6 wchodzi-w A6 pewnie też by dało radę, tyle,że trzeba rezać...:wink:

Opublikowano

Panowie na których kanałach mam zrobiv logi zeby wiedomo było czy mieszanka paliwowa jest uboga albo bogata?

Opublikowano

szukaj tam gdzie jest sonda lambda

Opublikowano
szukaj tam gdzie jest sonda lambda

bo wiesz wlożyłem tą K04 i czuje i widzę na wskoźniku boost że lepiej ciągnie ale chciałbym zrobic logi czy aby wszystko jest w normie i nie wiem które kanały wybrać do logów

Opublikowano

to nie jest K04 tylko K03S :wink:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ----------

poza tym wszystko gra ???

Opublikowano

jak narazie to git jest:wink: zobaczymy co będzie po stojeniu:decayed:

Opublikowano

Panowie a jest na forum jakiś temat o modyfikacjach silnika 2.0tfsi ???

Bo w przyszłości zastanawiam się nad B7 z takim silnikiem oczywiście wersja DTM:decayed:

Interesuje mnie czy jakbym zamontował jakiegoś GTR w moim 1.8t to czy potem moge go wrzucić do 2.0tfsi:eusathink:

Opublikowano

Interesuje mnie czy jakbym zamontował jakiegoś GTR w moim 1.8t to czy potem moge go wrzucić do 2.0tfsi:eusathink:

nie dasz rady bo silniki TFSI w takich modelach A4, mają inną budowę, turbina występuje jako jeden element z kolektorem i do tego jest tam wpięty DV, jest na Forum-zacznij szukać zanim zapytasz:wink:

Opublikowano

Wrzuć linka bo nie mogę znaleźć please

Opublikowano

ja niestety nie mogę posługiwać się wyszukiwarką...:kwasny:

Opublikowano

Panowie na wtryskach 320cc od bex-a ile da rade najwięcej wyciągnąć? mozecie podac jakieś namiary na wtryski 380cc 420cc albo cos podobnego bo nic nie moge znaleść

Opublikowano

alfa 164 2.0Turbo - IC spokojnie zmieścisz do a6

Opublikowano
alfa 164 2.0Turbo - IC spokojnie zmieścisz do a6

i to jest konkretna odpowiedz (mam nadzieje) i uwazyzasz ze bedzie wydajniejszy? potrzebuje zapas do ok 210 moze 220 PS..... narazie ;P

Opublikowano

Interesuje mnie czy jakbym zamontował jakiegoś GTR w moim 1.8t to czy potem moge go wrzucić do 2.0tfsi:eusathink:

nie dasz rady bo silniki TFSI w takich modelach A4, mają inną budowę, turbina występuje jako jeden element z kolektorem i do tego jest tam wpięty DV, jest na Forum-zacznij szukać zanim zapytasz:wink:

Lepiej poszukaj zanim napiszesz glupote

Opublikowano

Interesuje mnie czy jakbym zamontował jakiegoś GTR w moim 1.8t to czy potem moge go wrzucić do 2.0tfsi:eusathink:

nie dasz rady bo silniki TFSI w takich modelach A4, mają inną budowę, turbina występuje jako jeden element z kolektorem i do tego jest tam wpięty DV, jest na Forum-zacznij szukać zanim zapytasz:wink:

Lepiej poszukaj zanim napiszesz glupote

Ja czy domjenick??? I co masz na myśli

Opublikowano

Takie pytanie - prawe K04 z 2.7biT podejdzie p&p do 1.8T ? :huh:

Opublikowano

Nie. Turbiny z S4 mają inną flanszę - inne kolektory.

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

turbina występuje jako jeden element z kolektorem i do tego jest tam wpięty DV,

:eusathink:

Opublikowano

Panowie czy coś się sensownego pojawiło na rynku jeżeli chodzi o zawory DV, czy nadal jeżeli chcę mieć coś sprawdzonego to pozostaje Forge 007 ( chodzi o doładowanie stałe w granicach 1.5 - 1.6 bara )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.