Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po nowym roku uderzę do kumpla ma Vaga to porobimy logi na tych kanałach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 784,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a czy w seryjnym BEX warto robić wirus chodzi mi o to że został by kat i oryginalny dolot
ze 30 koników dojdzie:wink:
Opublikowano

Spawa ktoś DP/ Tipa na forum?

Opublikowano

Bakuś

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano

Szukaj kolege Bakusia

Opublikowano

tak to on

Opublikowano

Jak by ktos byl chetny po nowym roku bede mial uspawane DP i doloty do 1.8t . pytania na PW

Opublikowano

daj odrazu cene tutaj i kazdy będzie wiedział. doloty pod puche czy stożek?

Opublikowano
Witam ja akurat jestem posiadaczem BEX-a i nie żebym narzekała ale w starych autach było bardziej czuć te konie owszem auto idzie do przodu ale cały czas równo a w starych było tak że dopiero od pewnych obrotów silnika było czuć moc i tego mi właśnie brakuje , a jakby tego było mało to został zakupiony całkowicie przypadkiem ponieważ poszukiwałem a4 B5 Quattro Avant 1.8T a że nie było nic ciekawego to weszłem na B6 i się trafiła nie jest idealna ale na plus nic nie było lakierowane czyli bez dzwona i jest Quattro , a czy w seryjnym BEX warto robić wirus chodzi mi o to że został by kat i oryginalny dolot

Pewnie w poprzednich autach nie miałaś Quattro i dlatego teraz nie czujesz tej mocy, sprawdź sobie czy silnik jest w 100% sprawny bo seryjne BEXy miały fajne nadwyżki mocy więc albo kiedyś miałaś mocniejsze diesle albo mocne benzyny albo po prostu okolice 200KM nie robią na Ciebie wrażenia, chyba że faktycznie, coś w silniku niedomaga :wink:

Opublikowano
Witam ja akurat jestem posiadaczem BEX-a i nie żebym narzekała ale w starych autach było bardziej czuć te konie owszem auto idzie do przodu ale cały czas równo a w starych było tak że dopiero od pewnych obrotów silnika było czuć moc i tego mi właśnie brakuje , a jakby tego było mało to został zakupiony całkowicie przypadkiem ponieważ poszukiwałem a4 B5 Quattro Avant 1.8T a że nie było nic ciekawego to weszłem na B6 i się trafiła nie jest idealna ale na plus nic nie było lakierowane czyli bez dzwona i jest Quattro , a czy w seryjnym BEX warto robić wirus chodzi mi o to że został by kat i oryginalny dolot

Pewnie w poprzednich autach nie miałaś Quattro i dlatego teraz nie czujesz tej mocy, sprawdź sobie czy silnik jest w 100% sprawny bo seryjne BEXy miały fajne nadwyżki mocy więc albo kiedyś miałaś mocniejsze diesle albo mocne benzyny albo po prostu okolice 200KM nie robią na Ciebie wrażenia, chyba że faktycznie, coś w silniku niedomaga :wink:

To fakt zawsze miałem samochody o napędzie albo na tył albo na przód , ostatni mój samochód to Audi 80 b4 z silnikiem 2.3 o oznaczeniu NG napęd ośka co do mocy to w tym 2.3 seryjnie było niby 133 Km fabrycznie oczywiście ja przerobiłem dolot wałek od świątka korekta przepustnicy i kilka innych pierdół i auto fajnie śmigało nie jednego na drodze zaskoczyło , być morze faktycznie napęd Quattro zabiera Kunie albo silnik już nie ma pełnej mocy a morze to tylko moje złudzenie porównywałem z bmw od kumpla on ma 192 km i jest porównywalnie prawie to samo a jego auto jest o 300 kilo lżejsze jak znajdę trochę czasu to wezmę go schamuje i się okaże ile wypluje mocy , poniżej link do filmiku z moją starą 80 nagrywał i komentował kumpel.

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

nie patrzeć na temperatura bo miałem czujnik walnięty

Opublikowano
Witam ja akurat jestem posiadaczem BEX-a i nie żebym narzekała ale w starych autach było bardziej czuć te konie owszem auto idzie do przodu ale cały czas równo a w starych było tak że dopiero od pewnych obrotów silnika było czuć moc i tego mi właśnie brakuje , a jakby tego było mało to został zakupiony całkowicie przypadkiem ponieważ poszukiwałem a4 B5 Quattro Avant 1.8T a że nie było nic ciekawego to weszłem na B6 i się trafiła nie jest idealna ale na plus nic nie było lakierowane czyli bez dzwona i jest Quattro , a czy w seryjnym BEX warto robić wirus chodzi mi o to że został by kat i oryginalny dolot

Pewnie w poprzednich autach nie miałaś Quattro i dlatego teraz nie czujesz tej mocy, sprawdź sobie czy silnik jest w 100% sprawny bo seryjne BEXy miały fajne nadwyżki mocy więc albo kiedyś miałaś mocniejsze diesle albo mocne benzyny albo po prostu okolice 200KM nie robią na Ciebie wrażenia, chyba że faktycznie, coś w silniku niedomaga :wink:

To fakt zawsze miałem samochody o napędzie albo na tył albo na przód , ostatni mój samochód to Audi 80 b4 z silnikiem 2.3 o oznaczeniu NG napęd ośka co do mocy to w tym 2.3 seryjnie było niby 133 Km fabrycznie oczywiście ja przerobiłem dolot wałek od świątka korekta przepustnicy i kilka innych pierdół i auto fajnie śmigało nie jednego na drodze zaskoczyło , być morze faktycznie napęd Quattro zabiera Kunie albo silnik już nie ma pełnej mocy a morze to tylko moje złudzenie porównywałem z bmw od kumpla on ma 192 km i jest porównywalnie prawie to samo a jego auto jest o 300 kilo lżejsze jak znajdę trochę czasu to wezmę go schamuje i się okaże ile wypluje mocy , poniżej link do filmiku z moją starą 80 nagrywał i komentował kumpel.

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

nie patrzeć na temperatura bo miałem czujnik walnięty

Coś Ci niedomaga pod maską bo 190konne b6 quattro idzie znacznie lepiej niż to 2.3NG z filmiku. Zresztą miałem kiedyś 2.3 NG fwd ale w lekkiej budzie Coupe więc też mogę mieć porównanie. Zrób logi albo pojedź na rolki.

Opublikowano

tak będę musiał zrobić

Opublikowano

w 1.8t jest ten kłopot, że wystarczy mała nieszczelność w dolocie, na podciśnieniach lub walnięta przepływka i auto już sporo traci na mocy, ale to są małe piardy z którymi można sobie samodzielnie poradzić.

Opublikowano

dlatego trzeba powywalac wszystko co nie potrzeba z wężyków :)

Opublikowano
dlatego trzeba powywalac wszystko co nie potrzeba z wężyków :)

I założyć dodatkowy wskaźnik :wink:

Opublikowano

w nowszych 1.8t jest gorzej bo dochodza te pompy podcisnieniowe, zaworki recyrkulacji i inne pierdoły... ciesze sie że ja tego nie mam ;]

Opublikowano

no właśnie u mnie są te właśnie pierdoły egery , pompy itp. a to wszystko przez ekologie masakra

Opublikowano

Ciesz sie, ze nie masz filtra DPF :P

Pytanie: Czy w 1.8T jest sonda szerokopasmowa a jeśli tak o w jakich modelach/rocznikach?

Opublikowano

w A4 tylko 1V

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.