Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ciesz sie, ze nie masz filtra DPF :P

Pytanie: Czy w 1.8T jest sonda szerokopasmowa a jeśli tak o w jakich modelach/rocznikach?

Chyba szerokopasmowa jest od 2001 ja mam w B5 w AWT, w B6 zdaje się że tylko szerkopasmowe były w 1.8T

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to dostaje sprzeczne informacje...

Opublikowano

Od 2001 były tylko szerokopasmowe w 1.8T

Opublikowano

Dokładnie, od 2001 wszystkie 1.8T VAG miały szerokopasmową Bosch LSU-4, ale tylko 1.8T

Opublikowano

Czyli w skrócie, 5 pin to szerokopsamowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano

Panowie założyłem ten kolektor z kwasiaka i jest taki temat ze turbo ładuje 1bar tak do 5tys potem spada na 0.8 i przy 6tys znowu wzrasta do 1 bara, wczesniej tak nie maiłem jak juz zaczeło spadać to nie wracało na 1 bar? cos jest nie tak czy co? ale na wysokich obrotach czuc różnice

Opublikowano

Ja mam ten sam problem 4.5tys obr. spada do 0,8 5tys obr. znow rosnie do 1bara a dalej juz wg przerywa i nie jedzie ,auto na maxa jedzie 180km/h

Opublikowano
Panowie założyłem ten kolektor z kwasiaka i jest taki temat ze turbo ładuje 1bar tak do 5tys potem spada na 0.8 i przy 6tys znowu wzrasta do 1 bara, wczesniej tak nie maiłem jak juz zaczeło spadać to nie wracało na 1 bar? cos jest nie tak czy co? ale na wysokich obrotach czuc różnice

program do poprawki

Opublikowano
Panowie założyłem ten kolektor z kwasiaka i jest taki temat ze turbo ładuje 1bar tak do 5tys potem spada na 0.8 i przy 6tys znowu wzrasta do 1 bara, wczesniej tak nie maiłem jak juz zaczeło spadać to nie wracało na 1 bar? cos jest nie tak czy co? ale na wysokich obrotach czuc różnice

program do poprawki

tak myślełem:) ma szczęście GTO ogarnie to:) Dev jak wymieniałem kolektor to zauwarzyłem ze turbo (te które Ty załatwiałes) da się poruszyć część zimną a część gorąca stoi tak jakbym były luzy między tymi częściami to nie jest czyba dobrze co?

Opublikowano

jezeli uważasz że jest z nia cos nie halo to masz przecież gwarancje

kontaktuj sie z gosciem i wysyłaj

Opublikowano
jezeli uważasz że jest z nia cos nie halo to masz przecież gwarancje

kontaktuj sie z gosciem i wysyłaj

wiesz pompuje dobrze ale to chyba nie jest normalne w turbinie zeby obracać jedną częścia na prawo i lewo

Opublikowano

jak była regenerowana, lub jakaś hybryda -to pewnie śruby pod temperaturą się lekko poluzowały, czasem występuje taki problem--dobrze by było wyjąć i skręcić dobrze

Opublikowano
jak była regenerowana, lub jakaś hybryda -to pewnie śruby pod temperaturą się lekko poluzowały, czasem występuje taki problem--dobrze by było wyjąć i skręcić dobrze

hybryda to jest ale śrub już mocniej chyba nie da rady dokręcić bo próbowałem:kwasny:

Opublikowano

A moze podczas wyjmowania cos zrobiłes z WG i dlatego jest taka nierowna praca?

Opublikowano
jak była regenerowana, lub jakaś hybryda -to pewnie śruby pod temperaturą się lekko poluzowały, czasem występuje taki problem--dobrze by było wyjąć i skręcić dobrze

hybryda to jest ale śrub już mocniej chyba nie da rady dokręcić bo próbowałem:kwasny:

to reklamuj :wink:

Opublikowano

bedzie trzeba bo gwarancja do kwietnia:wink:

Opublikowano

wysyłaj nie pytaj

Opublikowano
Ciesz sie, ze nie masz filtra DPF :P

Pytanie: Czy w 1.8T jest sonda szerokopasmowa a jeśli tak o w jakich modelach/rocznikach?

Chyba szerokopasmowa jest od 2001 ja mam w B5 w AWT, w B6 zdaje się że tylko szerkopasmowe były w 1.8T

od 2000r, norma koniec 2000 szerokopasmowa w 1.8t, awt tak jak u mnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jest jakaś turbina, która szybciej wstaje i oferuj większa maksymalną moc niż k03-73 (k03s)?

Opublikowano
Czy jest jakaś turbina, która szybciej wstaje i oferuj większa maksymalną moc niż k03-73 (k03s)?

o tych parametrach, którą mógł byś władować p&p-nie, ale pewnie znalazł byś kogoś, kto by kolektor pospawał pod flanszę z innego turba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.