Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spawa ktoś DP/ Tipa na forum?
Ja właśnie odebrałem i zamontowałem tipa i DP od kolegi bakusia. Poecam wg mnie pełna profeska.
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy jest jakaś turbina, która szybciej wstaje i oferuj większa maksymalną moc niż k03-73 (k03s)?

no jest tez P&P K04-015 ale minimalna roznica 2300-2400rpm i moze 10-18bhp wiecej przy odpowiednich gratach i sofcie:wink: jezeli chodzi o cene to juz nie :decayed: okolo 1000zl roznicy... ale jest jeszcze P&P Franek - FrankenTurbo | F21 Hybrid Turbocharger for Longitudinal 1.8T

ktory ponoc troche wiecej daje niz K04 :wink:

Wlasnie zastanawiam sie czy warto brac sie za dlubanie:kwasny:

mam juz pare gratow pod ten setup ale wciaz rozmyslam czy warto :decayed:

bo cena takiego setupu na POLECANYCH nowych gratach to kolejne Audi A4 B6 1.8T :decayed:

Opublikowano

Czego można się spodziewać po takim FrankenTurbo ?

Opublikowano

Masz wykresy w tym linku na dole

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano

Ni cholery nie umiem sie z niego wyznać :D

Opublikowano
Czego można się spodziewać po takim FrankenTurbo ?

jak pisalem troche wiecej niz z K04 :wink:

Opublikowano

Pytanie do tych co mają na pokładzie DP w 1.8T ... Po zmianie z kata na DP robi się głośniej wewnątrz / na zewnątrz ??? DP warto dać w owijkę???

Opublikowano

Ja mam taki dźwięk jakby się balon pompowal jak turbo ładuje, słychać wewnątrz, nie mam bandaży

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano

Ja nie mam klasycznego DP, ale nie zauwazyłem roznicy. Może troche bardziej slychac turbo (delikatny gwizd)

Opublikowano

U mnie na DP jest bandażyk, a co do odgłosów to nie zauważyłem różnicy.

Opublikowano

Dużo daje DP? Sam się zastanawiałem nad tym :eusathink:

Opublikowano
Dużo daje DP? Sam się zastanawiałem nad tym :eusathink:

Jest to praktycznie podstawa w modzeniu 1.8T :whistling:

Opublikowano

i T I P

Opublikowano
Opublikowano

Jeżeli już modzić to zrobić to porządnie z kwasówki :naughty: Sam sobie odpowiedziałeś czy był sens zakładać seryjnego tip-a z b6 skoro i tak się zasysa...

Opublikowano

ten z B6 się właśnie nie zasysa, a koszt to 50zl a nie 400 przy czym zostaje ori pucha filtra

Gdzieś mam loga na którym przeplywka zassala mi 160mg/s na takim dolocie :)

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano

przy Tip-ie z kwasu też może zostać ori puszka nie widzę problemu...

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

a Dp warto owinąć bandażem ujmie dużo temperatury która jest zbędna pod maską...

Opublikowano

Miałem pipera i go sprzedałem :facepalm: To na wiosnę zrobię sobie komplecik. DP + Tip z piperem :jerk:

Opublikowano
Miałem pipera i go sprzedałem :facepalm: To na wiosnę zrobię sobie komplecik. DP + Tip z piperem :jerk:

Po co Ci stożek?

Włóż DP + TIP pod ori puszkę:wink:

Opublikowano

Już na b5B pisałem na .uj wam te stożki do tych mocy :facepalm: przerost formy nad treścią :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.