Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czyli standard 0.5-0.6 bar-a

zrób Fmic-a, wtryski, program i co tam jeszcze trzeba i jezdzij

jak chcesz to montuj BOV-a, a jak nie to jakis porzadne DV

FMIC już jest a wtryski i program szykuje się niedługo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Whyme prosze cie...jeździsz 150KM serią i chcesz robić psssstt...ja się pytam po co ?:doh::facepalm: babcie chcesz na pasach straszyć....bo rozumiem że masz moc i robisz psstt i jak podjedzie do ciebie coś co ci zrobi "prawdziwe" psst to chociaż nie będzie ci wstyd....Zrób sobie te +-200KM chociaż bez zmiany turbo to cięzko będzie, załóż stożek z 007 i cos tam usłyszysz..i nie rób z poczciwego AEBa jakiegoś GTRa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakup downpipe zamiast cata gdzie polecacie, na allegro sprzedaje tylko 1 firma w cenie 350zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whyme prosze cie...jeździsz 150KM serią i chcesz robić psssstt...ja się pytam po co ?:doh::facepalm: babcie chcesz na pasach straszyć....bo rozumiem że masz moc i robisz psstt i jak podjedzie do ciebie coś co ci zrobi "prawdziwe" psst to chociaż nie będzie ci wstyd....Zrób sobie te +-200KM chociaż bez zmiany turbo to cięzko będzie, załóż stożek z 007 i cos tam usłyszysz..i nie rób z poczciwego AEBa jakiegoś GTRa...

Zjedź snickersa bo gwiazdorzysz :grin: Trochę sobie to wyolbrzymiłeś za bardzo. Nie mam zamiaru żadnych babci straszyć jak to wcześnie pisałem, ale lepiej przeczytać 2 zdania nie czytając reszty i walnąć posta :facepalm: Miałem już pipera ale za tym idzie tip co idą za tym koszta. Chciałem coś ze smakiem zrobić a nie wieś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 albo i 4 lat jeżdżę na ProPerfekcie Typ II i ni uja się nic nie dzieje!!!!!

Pierdzielą ludzie od rzeczy, bo się naczytają w necie, że "blow off w 1.8t - to niemożliwe!"

Przy doładowaniu 1bar, które pewnie będziesz miał przy tych 200KM to będzie się bardzo fajnie sprawował :)

Jak chcesz posłuchać jak syczy to zapraszam do Gliwic ;)

Będę miał to na uwadze :hi:

nie cuduj, pakuj Forge'a 007

Ale bova z forge?

Forge Splitter hybryda :wink: nie za głośno i 100% bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 albo i 4 lat jeżdżę na ProPerfekcie Typ II i ni uja się nic nie dzieje!!!!!

Pierdzielą ludzie od rzeczy, bo się naczytają w necie, że "blow off w 1.8t - to niemożliwe!"

Przy doładowaniu 1bar, które pewnie będziesz miał przy tych 200KM to będzie się bardzo fajnie sprawował :)

Jak chcesz posłuchać jak syczy to zapraszam do Gliwic ;)

Będę miał to na uwadze :hi:

nie cuduj, pakuj Forge'a 007

Ale bova z forge?

Forge Splitter hybryda :wink: nie za głośno i 100% bez problemów.

Jeżeli chodzi o dzwięk " pssst " to forge splittera można śmiało sobie odpuścić testowane w 1.8T i 2.7BT cena duża a dźwięku prawie nie ma. KKrawat chyba trochę przesadzasz, właśnie przy serii będzie słyszalne psssst ale nie będzie mega głośne, dopiero po programie na 1bara jest to dobrze słychać a przy 1.5bara było bardzo słyszalne ( może nawet za bardzo ) i ludzie na ulicy się oglądali. Poza tym nie widzę różnicy czy ktoś ma 150Ps czy zrobi 200Ps bo to i tak ciężkie auto i można powiedzieć że dalej szału nie robi... do jazdy codziennej jest ok ale na ściganie się to dalej za mało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_M dlatego napisałem że z AEB nie zrobi GTRa przy 200KM ale do sprawnego przemieszczania się już wystarcza:)

WhyMe czytam cały wątek od początku więc może Ty tez powinieneś...:wink: Każdy ma swoje podejście do modyfikowania auta ale tak sobie myslę, że lepiej pozbierać graty typu TIP czy DP dokupic wtryski i jechac na program - tym bardziej że FMIC juz masz więc zacząłeś zabawe...Na seryjnej turbinie po dobrym programie w porównaniu do serii będziesz mega zadowolony i wtedy mozna się bawić w BOVy jeśli nadal bedziesz chciał :wink: No ale zawsze mozna iść swoja drogą :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak zrobię. Poczekam jeszcze do programu i później coś będę myślał. Jakie wtryski polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do seryjnej turbiny? seryjne wystarcza ewentualnie max 320 :wink:

Tak żeby wykorzystać dobrze moc. Te wtryski wrzucę, ogarnę jeszcze DP i wydech i program zrobię i to mi starczy :oczko:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Czyli wtryski z S4 będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją będę mial wtryski 320cc na sprzedaż za 2 tyg. Jakby co to wał na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to mi jeszcze został jeden komplet wtrysków Boscha 350cc/3bar pasują P&P do AEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to też mam wtryski od s4 b5 (6sztuk) po taniości sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie oddam za 160zł juz z wysyłką:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na dp to całe 10m bandaza idzie czy ile tego zużyc? Jak grubo to owinac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po Ci tam ta szmata ?

odizoluj dobrze przewód olejowy i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że to zbędne ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ja jezdze non-stop z żółtym kolektorem i turbiną i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym owinal po co Ci tyle ciepla pod maska... A tymbardziej jesli masz stozek nie odgrodzony...

Jesli masz 10m to wywin tam wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...