Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba wyrezać mocowania pod nie, najlepiej z oryginalnych szyn foteli z A4,

lub kupić jakieś zajechane tanie stare recaro z audi i wtedy szyny pasują P&P do tych z EVO.

Do tych chinczyków z allegro też trzeba rezać szyny tak czy inaczej

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poza tym chińskie kubły są niewygodne (firmowe też na dłuższą metę, ale w mniejszym stopniu, za to jeszcze lepiej trzymają). Do jazdy po drogach publicznych musi być znaczek E1 - inaczej może polecieć dowód.

Opublikowano

to odpuszczam te chinczyki i wyrezam te z evo :wink:

Booster ważyłeś je?

Opublikowano

z tego co pamiętam sztuka waży niecałe 12kg z szynami:wink:

Opublikowano

robil ktos remap do 1.8T u klubowego kolegi andrellh ? Wiem ze jest dobry w dieslach.. a nie wiem jak z PB.

Podobno robi takie auta (na elektronicznej przepustnicy)

Cena z hamownia dynomet atrakcyjna, w porównaniu do innych tunerow.

Opublikowano

Witam.

Chce założyć IC o wymiarach 550x140x65. Celuje w 201km i 301 Nm :) więc nic większego mi nie potrzeba.

Czy będę musiał podcinać belkę zderzaka? Przeczytałem cały post, już nie pamiętam jego początku :) wię prosiłbym o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja mam 550x180x65 i nie musialem nic podcinac. Zagadaj do kolegi z forum nick bakuś, on Ci pomoze.

Opublikowano
Ja mam 550x180x65 i nie musialem nic podcinac. Zagadaj do kolegi z forum nick bakuś, on Ci pomoze.

Ok. Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano
a jak się ma waga samego dwu masa do samego jedno masa ? wie ktoś ?

Jest o połowe lżejszy

dwumas ok.25kg

jednomas 11-12kg

Opublikowano

Łuki jesteś pewien? Nie wydaje mi sie żeby dwumas ważył 25 kilo

Opublikowano
Mam przed soba kpl.sprzeglo dwumasowe i jednomasowe do AWX ... W rekach waga ta sama ...

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Wampir .... U mnie juz siedzi K04,,,cooler od IVECO no i troszke wlasnej inwencji wiec zobaczymy. Musze tylko znalezc czas na GTO.Zobaczymy co z tego bedzie.... Jak mi sie rozsypie sprzeglo Hydrokinetyczene to tez nie omieszkam opisac

http://s15.postimg.org/93gloe7hz/20130606_214632.jpg

http://s15.postimg.org/yepwin5h3/20130606_214646.jpg

http://s15.postimg.org/6pynxdt2v/20130712_172421.jpg

http://s15.postimg.org/z1k7ufczb/20130712_172445.jpg

Gdzie dorwałeś taką osłonę na filtr powietrza???

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Łuki jesteś pewien? Nie wydaje mi sie żeby dwumas ważył 25 kilo

No niestety tyle waży

Opublikowano
a jak się ma waga samego dwu masa do samego jedno masa ? wie ktoś ?

Jest o połowe lżejszy

dwumas ok.25kg

jednomas 11-12kg

no k..wa ok.50% różnicy ? na pewno.

Opublikowano

Jak wam sie podowa dźwięk mojego Magnaflow i K&N plus DV Forge:naughty:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

a jak się ma waga samego dwu masa do samego jedno masa ? wie ktoś ?

Jest o połowe lżejszy

dwumas ok.25kg

jednomas 11-12kg

no k..wa ok.50% różnicy ? na pewno.

Tak bo kiedyś szukałem jednomasu ale odpuściłem

Opublikowano

mam dwumas w piwnicy pojde i go zwaze w wolnej chwili, moge sie zalozyc ze tyle nie wazy, nei raz go mialem w rekach, nawet z tarcza i dociskiem tyle nie wazy :)

Opublikowano

mnie też się wydaje że ok.25 kg to nie możliwe

Opublikowano

sam dwumas waży około 12kg

Opublikowano
sam dwumas waży około 12kg

Sorry mój błąd to było:

Dwumas 26lb czyli 12Kg

Jednomas Koło 11-12lb czyli jakieś 6,5kg

Wiedziałem że cyfry mi się zgadzają :doh: to było z jakiejś amerykańskiej strony i dlatego było w lb a nie kg:grin:

Sorry za wprowadzenie w błąd wagowy:hi:

Opublikowano

kurde.. czytam cały ten wątek i mam już kisiel z mózgu.

Wiekszość wpisów jest na temat mocniejszego rezania pod moce ponad 220ps więc nie wyzywajcie na mnie.

Mam u siebie silnik ANB, to co planuje to zblizyć sie do 190-200ps i dalej nie wiem czy opłaca mi się montać TIP i DP czy może samo DP.

Czytalem że FMIC tak ale nie koniecznie dla seryjnej turbiny, jeden z tunerów do ktorego pisalem odpisał mi że żeby miec 190ps musze załozyć fmica.

Auta nie upalam i raczej pow. 200ps nie bede robił w nim bo koszta są nie adekwatne do przyrostów i ceny auta (mowie o B5 z 2000r)

Więc krótko, co zrobić przed remapem zeby się zbliżyć do tych >190-200ps .. Przelot 230 tyś km.

Goodhope polecacie do dłubnięca 1.8T? (diesla bardzo fajnie mi zrobil)

Opublikowano

Zrob DP, dolot z B6 bo niby twardszy jest, a potem większe wtryski 320cc, intercooler z alfy romeo, wentylowane nadkole i softem do góry ile pociągnie turbo. Tak będzie najtaniej :)

Ale pierwsze doprowadz do pelnej sprawności, obadaj szczelność, DV, N75 swiece itp. itd

Opublikowano

auto idzie w tym tyg. do mechanika na totalne ogarniecie. Przed modami chce nim troche pojezdzic i sprawdzic co ew. nie działa poprawnie bo jest kupione tydzien temu.

Wtryski czytalem ze najlepiej przed samym programem dać, IC z alfy rozwazałem ale ostaynio widzialem że kolega z forum zamontował go i dosć mocno wystaje od dolu.. ale napewno taniej wyjdzie niz fmic.

Dolot z B6 podejdzie P&P?

Nadkole wentylowane mialem u siebie w AJM z turbo awx i musze przyznac ze nie wiele dawalo jeśli cokolwiek (efekt placebo?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.