Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany...ile to ma kuca i nM na "oko" :) masa 1540kg

220/280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ciekawe...moze jak troche jeszcze porezam to podjade na hamownie.

Mysle jeszcze o k03s, wtedy spokojnie poszło by 230/300 anawet wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy ten zagięty wężyk nad pokrywą silnika może mieć jakieś skutki? Czy mozliwe że on się zasysa i nie ma przepływu?

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

20130704_165047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzuj obejme to sie wyprostuje, nie powinien miec zadnego wplywu jesli jest szczelny, w razie jakby byl nieszczelny to falowaly by ci obroty na jalowym i moglo by ci szarpac auto, a jak zawalony, zagiety, to ci moze wywalic uszczelke pod pokrywa zaworow bo nie bedzie odpowietrzenia przez odme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, w ogole mam taki problem że coś muli mi samochod, bardzo delikatnie szarpie. Świece wymienione, cewki też....:kwasny: gdzieś gubi moc:facepalm: w sobotę będe miał logi ale może ktoś miał coś podobnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trzeba by przejrzec te wszystkie doloty aczkolwiek tam raczej wszystko szczelne.

Sa tez takie teorie ze takke rzeczy czasem moa dziac sie przez stozek bo niektorzy twierdza ze auto powinno byc wystrojone pod stozek.

A kiedy i jak objawia Ci sie to szarpanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jest ono ciągle, delikatne ale jak trzymam noge na gazie to czuc jak mi lata nogawaka :facepalm: jak jade na biegu i puszcze noge z gazu i spadaja obroty i spada predkosc to czasem jest takie wrazenie jak by sie zatkał a pozniej małe szarpnięcie i znowu normalnie wszytsko. Moc tez gdzies ucieka....czuje że to nie to samo. DV tez prawie wcale nie słychac...

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciezko powiedziec... Trzeba by sprawdzac szczelnosci zczytac bledy moze cos z n75 moze przeplywka albo lambda swiruje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przepływką napewno jest OK, była sprawdzana kilka dni temu, może N75...nie wiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy jest szczelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc dwumase sprzeglo docisk od AVFA 1.9tdi

Albo tylko dwumase + sprzeglo gocisk 2.6 V6

lub jakies wytwory z LT-eka i wtedy spokojnie moc pod 280 koni i 390nM

A to 2.6 v6 sprzeglo i odcisk to z jakiego auta? No i graty z avf pasują do BFB?

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 23:11 ----------

A mozna zostawic dwumas z BFB i dac sprzeglo z AVFa' date=' rok temu dawalem nowy dwumas i sprzeglo a boje sie jak polece 220-230kucy i ponad 300Nm to mi sie to sprzeglo wysra. Co proponujecie?[/quote']

Ktos odpowie na moje pytania:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w AEB na seryjnym dwumasie mam posadzone sprzeglo z AWX i trzyma przy osce, ~300KM/400Nm przy strzalach z procedury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Pytanko czy ktoś z was coś takiego posiada. ?? Wie jak działa ??

Dziękuje za pomoc z góry :)Chip Tuning Box CYFROWY +30KM Audi A4 1.8T 150KM (3331829948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie inne rzecz jasna ale po zamienniku LUKa czy SACHSa to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Pytanko czy ktoś z was coś takiego posiada. ?? Wie jak działa ??

Dziękuje za pomoc z góry :)Chip Tuning Box CYFROWY +30KM Audi A4 1.8T 150KM (3331829948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nijak nie działa, wszystko co ma w tytule BOX i "CZIP" omijaj z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo chciałbym jakoś podnieść moc ale nie mam nikogo kto mógłby mi pogrzebac w sterowniki za godną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest minus w starych 1.8t, poszukaj sterownika na allegro z programem do AEBa ale pod seryjne graty, zawsze to bedzie lepsze niz box, ale tylko od profi firmy, moze trafisz jakby ktos sprzedawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...