Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy sp1.3 bara bez zadnych pierdniecynki w DV (forge 007) mają znaczenie na tak zwane psyt psyt od doładowania turbo ? Tz czy np jak moje turbo pompuje w okolicaach 1 bara a sprężynka jest czerwona to ten psikus będzie mniejszy ? :facepalm: mam nadz że wiecie o co mi chodzi :decayed:

U mnie hulalo na tej dvce do 1.3

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie tez hula co prawda słychac ją dopiero przy wysokich obrotach i pomyslalem ze moze to wina sprezynki... dodam ze mam stozek. Mam prezynki wiec sprawdze to. U mnie doladowanie jest zdecydowanie nizsze, wiec moze im wiecej turbo dmucha tym bardziej slychac Dv?

Opublikowano

to to tak, normalne :) wiekszy boost wiekszy syk

Opublikowano

i wszystko jasne :whistling:

Opublikowano

dziś wywaliłem środkowy tłumik, myślałem że będzie dużo głośniej, w czasie jazdy po mieście prawie nie ma różnicy tylko przy ruszaniu

Audi A4 1.8TQ with cat and middle silencer deleted - YouTube

najśmieszniejsze było to że jakiś chłopaczek na rowerze momentalnie zaczął się kręcić w okół telefonu i chyba chciał go buchnąć :grin:

Opublikowano

pioteros miałem tak samo wycięty środkowy a ostatni seria i też na poczatku byłem zadowaolny ale po pwenym czasie stwierdziłem że pierdzi jak polonez i dopiero teraz jestem zadowolny jak założyłem ostatni eisenmanna:wink: jest teraz bardziej basowy dzwięk a nie takie pierdzenie a9 srodkowy musiałem wstawić z powrotem)

Opublikowano

spokojnie jest to etap przejsciowy, zamowiony mam tlumik w rmmotors przelotowy z dodatkowym wyciszeniem, poki co wsadze go a jak bede chcial czegos bardziej rasowego to pomysle nad przelotowym koncowym juz bez tlumienia

Opublikowano

na przelocie nie będzie za miło w środku, jak wsadziłem eisenmanna bez środkowego to alarmy na parkingu włączały sie i na zewnątrz może i fajnie darł ryja ale w środku to samo było, łeb pękał po 15 minutach:decayed: ale to i tak sam sobie dobierzesz według własnego uznania:wink:

Opublikowano

dla mnie tak naprawde moze byc cichy, oby tylko dawal znac o sobie przy deptaniu zeby bylo slychac ze cos poza serią tam sobie pruka

a to jest ta wada quattro ze ciezko o dobry zamiennik plug-n-play tlumikow w rozsadnej kasie, szczegolnie na rynki wtornym

Opublikowano

No ja za eisenmanna tanio też nie zapłaciłem ale nie żałuje nawet złotówki:wink: a jak dowiedziałem sie ile kosztuje nowy to :shock3:Eisenmann - sports exhaust, Pot d´échappement sport, el deporte silencioso, sport silenziosi,

Opublikowano

np ceny z kosmosu ale ja Tyle nie dałem:decayed:

Opublikowano

koledzy mam pytanie,co do silnika benzynowego z Turbo, stożek czy puszka z wkłdką np Pipercross ?

Opublikowano

Do jakiej mocy?

Z innej beczki

Ciągle borykam się z późniejszym wstawaniem mojej k03s i tym, że z przeplywki ucieklo mi ok 20g/s.

Wymontowalem DV i dmuchnalem ustami dla sprawdzenia. Nie zauwazylem aby cos uciekalo, ale nie wiem czy człowiek ustami może takie ciśnienie wytworzyć.

Wcisnalem tłoczek i przytrzymałem palcem cieńszy krócieć. Tłoczek nie opadl. Membrana widać cała. Dmuchalem w cieńszy króciec i nie slyszalem żeby coś syczało, generalnie opór był nie do przejścia.

Co ciekawe to jak jechałem do kolegi który ma kanał to dwa razy uslyszalem swiergotanie czyli surge. Dlaczego się pojawil skoro membrana w DV jest cala?

Może N249 jest zdupiony albo gdzies podcisnienia

Ściągnąłem wężyk z cieńszego króćca ten co idzie do N249 i przejechałem się. Chcialem sprawdzic czy N249 nie podciąga tloczka tworząc nieszczelność. Nie wiem czy coś zle skrecilem, ale auto jechalo dużo gorzej.

Trace już powoli cierpliwość.

Opublikowano
Do jakiej mocy?

powiedzmy do 200km i powyzej tego

Opublikowano

Tabasko zwykły filtr dobrej jakości i sztywny dolot ci wystarczy

Opublikowano

sztywny dolot mam wlasnie, ale spotkalem sie z dwoma opiniami na temat filtorw, jedni pisza ze nie ma sensu ich zakladac a inni ze tak. I Ch...j wie

Opublikowano

A wytłumaczy mi kto co może być nie tak skoro boost mam max 0.7 , powyzej 5k spada do 0.5 a wciągam furki po 200ps? Zwykły ajl z 2.75 zamiast kata

Opublikowano

Pewnie zapłonem podgonione i hamowania z bonusem

Opublikowano

oli a jakie te inne furki sa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.