Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

omzig obadaj dokladnie linka - bo mają takei turba

K04-SP56R 280HP - K04-SP60X 295HP 1.8t Longitudinal
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tej największej nie mają. Przerabiają na hybrydy rozwiercajac zimna i gorąca sgrone. Kolegą z naszego forum Dawid miał taka i stroil mu gto. Z dołu 1.4 a u góry niecaly bar. Potem turbo padło i nie uznali gwary.

Opublikowano

Dlatego mówiłem ze to bieda trochę z gwarancja na odległość:) cena tez nie jest jakas mega. Można za tyle hajsu wystrugac dpeka, kolektor, węże olejowe i kupić td04 w niezłym stanie. A w razie jak cos się wysra kupić samo turbo na podmianke... I miec 300km z palcem...

Opublikowano

link działa , to zostanę przy planie robienia hybrydy z turba k03s

Opublikowano

Przecież scroll jest z Warszawy co nie oznacza, że ich polecam

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Jak chcesz to moge ogarnąć Ci K03S

Chyba ze chcesz cos mocniejszego :wink:

Opublikowano

Panie Tomku co tam masz mocniejszego ?

Opublikowano

Strona gorąca od K04-015, wirnik na 11 łopatkach, strona zimna rozwiercona od turbo S4 B5 (wlot minimalnie wiekszy jak w RS4 B5) wirnik tytanowy 8 łopatek.

Szacowana moc 280kM

Opublikowano

za wiela ?

z reszto jutro zadzwonię.

Edytowane przez krzysiekml

Opublikowano

Jak chcesz to moge ogarnąć Ci K03S

Chyba ze chcesz cos mocniejszego :wink:

ja mam k03s i chciałbym coś mocniejszego zrobić takie cudo na 280 km było by fajne jak z montażem pod oryginalny osprzęt DP TIP kolektor jest p&p jaka cena takiej zabawy i jak z trwałością chciałbym aby wytrzymała co najmniej 100 tysi kilometrów pisz na PW

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem, przez seryjną strone gorącą k04-015 która jest taka sama jak k03s (k03-073) nie da się wycisnąć 280KM.

Scrollproduct robiąc swoją hybryde rozwierca strone gorąca. Nie kojarzę już o ile, ale widziałem zdjęcia. Tak samo Frankenturbo F21, które ma większą stronę gorącą. F21 ma także większa strone zimną. Sam wlot jest kilka dobry mm większy, ze wymaga większej średnicy TIP. Do takich mocy obowiązkowo także kolektor wydechowy high flow bo o takich podstawach jak DP, FMIC i wtryski to nie trzeba powtarzać.

Opublikowano

mi nie chodzi o to aby osiągnąć taką moc moim celem jest 240 250 km wtryski mam już od BAM sportową gruchę od turba tylko potrzeba lepszą suszarkę

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem, przez seryjną strone gorącą k04-015 która jest taka sama jak k03s (k03-073) nie da się wycisnąć 280KM.

Scrollproduct robiąc swoją hybryde rozwierca strone gorąca. Nie kojarzę już o ile, ale widziałem zdjęcia. Tak samo Frankenturbo F21, które ma większą stronę gorącą. F21 ma także większa strone zimną. Sam wlot jest kilka dobry mm większy, ze wymaga większej średnicy TIP. Do takich mocy obowiązkowo także kolektor wydechowy high flow bo o takich podstawach jak DP, FMIC i wtryski to nie trzeba powtarzać.

w moim turbo strona gorąca tez jest delikatnie liznięta :wink:

ale tutaj nie chodzi tylko o turbo :wink:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Dev to jak z kosztami i innymi rzeczami o które pytałem powyżej bo PW u ciebie nie działa ?

Opublikowano

Mimo wszystko szczerze wątpie w te uczciwe 280KM.

Masz do niego numer telefonu to dzwon, nie rob offtopa. Temat turbin powraca co kilka stron i ciągle pisane sa te same rzeczy.

Opublikowano

ok sorki za offtopa

Opublikowano

Mimo wszystko szczerze wątpie w te uczciwe 280KM.

Masz do niego numer telefonu to dzwon, nie rob offtopa. Temat turbin powraca co kilka stron i ciągle pisane sa te same rzeczy.

jak poskładamy kolejnego trupa na tej turbinie z wtryskami 460 z rovera i ICkiem to zapodam wykres

jeden taki diabeł juz smiga po pomorskich aftobanach :grin:

Opublikowano

heh pewnie po paru butach turbo białe od temperatury, na jakim doładowaniu to jezdzi ? jakby była wieksza d*pa w tych K03/04 to miałoby to wszystko wiekszy sens..

Opublikowano

na 2 barach, turbo nie jest białe bo jest mocno podlane sieczką

Opublikowano

omzig obadaj dokladnie linka - bo mają takei turba

K04-SP56R 280HP - K04-SP60X 295HP 1.8t Longitudinal

:facepalm: Nie dojrzałem - no to przepraszam. :lol1:

link nie działa

Już działa.

Tej największej nie mają. Przerabiają na hybrydy rozwiercajac zimna i gorąca sgrone. Kolegą z naszego forum Dawid miał taka i stroil mu gto. Z dołu 1.4 a u góry niecaly bar. Potem turbo padło i nie uznali gwary.

Czyli tak jakby nie mieli, bo z tego co piszesz wychodzi na to, że trochę bryndza.

Edytowane przez omzig

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.