Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skrzynia 5gang czy 6 gang ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szóstka

Opublikowano

no to masz problem ;P nie ma dobrego rozwiazania, mozesz sprobowac komplet od AWX, powinien wystarczyc

Opublikowano

Spiek :-)

Opublikowano

no to tez jest dobre, do takich mocy nawet nie spiek a kewlar + wzmocnienie docisku ale radzikowski zawołał 1300 wiec cena mało optymalna + nowy dwumas albo liczysz ze stary to zniesie...

Opublikowano

Moment ale sprzęgło od aVF powinno pasować w takim wypadku

Opublikowano

....

moja wpowiedz tydzien temu:

" Panowie dorzuce swoje 3 grosze.. po przeczytaniu wątku zastanawia mnie czy komplet dwumas + docisk,tarcza z AVF podejda do 1.8T BFB 6gang Q ?? Konczy mi się sprzęgło a jest aspiracja na więcej mocy..."

i Twoja Pioteros zaraz pod niżej:

"Chyba nie bo pomimo ze to 6biegowka to rozrusznik i sprzęgło masz to samo co w 5bieg"

czyżbyś miał nowe informacje ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

no wlasnie dlatego to mi nie pasi... zaraz lukne w etke i rozwiaze wszelkie watpliwosci bo szczerze mowiac wczesniej najzwyczajniej mi sie nie chcialo :decayed:


nie no ale bez sprawdzania przeciez w zadnym 1.8t nie bylo 240mm sprzegla wiec na chlopski rozum rozrusznik bedzie ten sam co w kazdym innym 1.8t bez 5 bieg


mimo wszystko bym zaryzykowal i sprobowal przypasic rozrusznik od koła 240mm do koła 228mm i zobaczyc czy sie zrobi tych 5mm luzu, jeśli tak to wtedy wieksze koło od avfa powinno pasowac

Opublikowano

panowie to jak montował ktoś u siebie zaworek n75 MAC ?

Opublikowano

panowie to jak montował ktoś u siebie zaworek n75 MAC ?

ja mam, ale podłączony do zewnętrznego WG a nie do gruchy

Opublikowano

Tez mam, ale podłączony do gruchy

Opublikowano

DEV a możesz opisać jak go podłączyłeś chodzi o wężyki gdzie który chce go podłączyć w te same wężyki co oryginalny N74 tylko nie mam pojęcia który króciec gdzie na foto są dwa króćce ale można dołożyć trzeci zamiast tego sitka

orginalny n75n75_1.png

540x405_elektrozawor-solenoid-ebc-mac-va

Edytowane przez hopek03

Opublikowano

A myślisz ze pamiętam :facepalm:

Jutro zajrze do pudła to Ci odpiszę

Opublikowano

ok dzięki będę czekał

Opublikowano

540x405_elektrozawor-solenoid-ebc-mac-va

Opublikowano

wielkie dzięki kolego za schemacik myślę że nie tylko mi się on przyda

a jeszcze się upewnię kabelki nie mają znaczenia który w który pin wepnę w kostkę wiązki silnika to prawda ?

Edytowane przez hopek03

Opublikowano

co tu jest nie tak :decayed:

134522358055166.jpg

Edytowane przez gregor10

Opublikowano

A co ma byc nie ta 1.8 wolny ssak... :)

yyy teraz widze gdzie ten akf jest podlaczony?

Opublikowano

no chyba wreszcie ktos pokaże wynik na wiekszej hybrydzie niż k03s ? Co tam bedzie za wirnik, zdradzisz ?:)

Opublikowano

oj tam to tylko k03 po małym modzie ;)

twins

521c7e358168145.jpg

Edytowane przez gregor10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.