Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziekowka za pomoc;) ta pompa z s4 pasuje p&p do kazdego 1,8t ( chodzi mi glownie o anb)?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

logicznie myslac, pompa w ajlu osce i quattro byla taka sama? jak tak to znaczy ze pompa z esy bedzie pasowala wszedzi bo to ta sama pompka

Opublikowano

Dokładnie. Sam mialem ajl i pompa podchodzila do aeb bez problemu.

Opublikowano

Potrzebuje pomocy przy montażu wtrysków.Chodzi mi bardziej jak przerobić gniazda? Ze starych wtrysków trzeba jeszcze zdjąć te gumeczki, ale te zielone łebki ani drgną. I czy stare wtryski łatwo wychodzą z listwy? Nie chce nic pourywać.

DSC_0208.jpg

Druga sprawa.W aucie mam już zamontowane TIP, DP, FMIC, kolektor nierdzewka, hybrydę k04 i wskaźniki. Czasem po dłuższej jeździe autu coś odbija i zaczyna pompować do 1,5 bara. Zgaszę silnik i odpalę wraca wszystko do normy. Dodam też że wcześniej seryjna DV-ka nie wytrzymała.Na szczęście w domu miałem tą chińską, którą przed montażem musiałem uszczelnić...Zapytam jaki wpływ na to może mieć sonda lambda a raczej jej brak?

Edytowane przez s3bA666

Opublikowano

Potrzebuje pomocy przy montażu wtrysków.Chodzi mi bardziej jak przerobić gniazda? Ze starych wtrysków trzeba jeszcze zdjąć te gumeczki, ale te zielone łebki ani drgną. I czy stare wtryski łatwo wychodzą z listwy? Nie chce nic pourywać.

DSC_0208.jpg

Druga sprawa.W aucie mam już zamontowane TIP, DP, FMIC, kolektor nierdzewka, hybrydę k04 i wskaźniki. Czasem po dłuższej jeździe autu coś odbija i zaczyna pompować do 1,5 bara. Zgaszę silnik i odpalę wraca wszystko do normy. Dodam też że wcześniej seryjna DV-ka nie wytrzymała.Na szczęście w domu miałem tą chińską, którą przed montażem musiałem uszczelnić...Zapytam jaki wpływ na to może mieć sonda lambda a raczej jej brak?

po co chcesz przerabiać gniazda? przecież te wtryski pasują tak samo jak seryjne

i co masz na myśli pisząc brak lambdy?

Opublikowano

do aeba nie pasuja ot tak o

jak mocno wepchniesz listwe to powinno i tak dzialac, ale lepiej podszlifowac delikatnie wtryski w miejscu gdzie opieraja sie o gniazdo, wcisnij jednego na probe bardzo mocno i zobaczysz o co wadzi, delikatnie podszlifuj kazdy wtrysk w tym miejscu z obu stron i powinno chulac


sonda bezposredniego wplywu nie ma na doladowanie

jesli ci przeladowuje nagle to albo z rurkami n75 albo z gruszka, albo z samym n75 cos jest nie tak

kto ci robil program pod to k04?

Opublikowano

Ok wtryski wpasowane. Jutro montuje całość.Kolektor wtryski i listwę. Jeszcze nikt jestem przed programem. I czy po programie temperatura spalin się zwiększy? Bo już teraz po max bucie mam 950°C. Bieg jałowy 500°C normalna jazda 700°C

Opublikowano

Ok wtryski wpasowane. Jutro montuje całość.Kolektor wtryski i listwę. Jeszcze nikt jestem przed programem. I czy po programie temperatura spalin się zwiększy? Bo już teraz po max bucie mam 950°C. Bieg jałowy 500°C normalna jazda 700°C

trochę wysoko, jaka teraz moc jest?

Opublikowano

Panowie jaki ma sworzeń silnik AVJ chce kupic kute korby i ten wymiar wypada znać.

Opublikowano

Cienki, 19mm

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

950stopni ?? czy ty czasem nie odczytujesz tego z kanału 34 zamiast z sondy EGT ?:)

Opublikowano

Mocy jeszcze nie znam. Mam zamontowany wskaźnik EGT. Sam czujnik został wspawany w kolektor tam gdzie łączą się wszystkie rury. Sam jestem zdziwiony że trochę za gorąco.

Opublikowano

a jakie graty poza serią masz w tej chwili?

Opublikowano

DP, TIP, FMIC, kolektor nierdzewka,hybryda K04

Opublikowano

doładowanie w chwili obecnej ???

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie coś między 0,5-0,7 bara. Ale coś jest nie tak bo ostatnio po dłuższej jeździe nawet 1,5 bara widziałem.

Opublikowano

no to masz odpowiedź na wysokie EGT,

trzeba to przede wszystkim wystroić.

Opublikowano

Jaki adapter kupić pod filtr oleju kupić żeby zamontować czujnik temperatury oleju ?

Opublikowano

@booster

Po wymianie wtrysków temperatura spadła, moc też.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.