Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na turba do tuningu czyli jakieś wydumki i chybrydy dają gwarancję na 6miesięcy bez limitu ,bynajmniej tak u mnie było jak ja robiłem na zamówienie

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobre i to :) .

Opublikowano

Zależy jeszcze od mocy jaką chcemy wyciągnąć. Jął to mówią nie da się doić bez końca.

Opublikowano

No właśnie ciekawe przy jakich mocach można użytkować jakie wynalazki i jak długo. Pewnie taka wiedza miała by znaczenie przy zakupie i decyzji co kupić :).

Opublikowano

Nie czegoś takiego jak bezpieczny tuning proste, wiciskasz siódme poty z turbiny którą producent przewidział na 190hp no to nie ma co sie dziwić, że sie po roku rozpada..

Krzysiek na szczescie na rynku hybryd pojawiło się pare ciekawostek także będziesz miał z czego wybierac ;)

Opublikowano

Gadaj jakich :D . Bo w przyszłym roku coś planuje kupić :D.

Opublikowano

do przyszłego roku to jeszcze dużo się zmieni... ;)

Opublikowano

Oby mi prawka nie zabrali do tego czasu hahahahah

Opublikowano

Potrzebuje info na temat turbiny td04 do 1.8t.

Prosił bym o wskazanie np na allegro która byłaby najbardziej odpowiednia, i czy to turbo też można "zhybrydować".

Ogólne info

Trzeba do tego turbo restryktor olejowy?


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5367976937taka wystarczy?

Opublikowano

http://perunturbo.pl/

tu weź ostatnio na kutym kole 19T widzialem po 1700 zł

edit:

dobra Ty używki szukasz..

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Nie nie o to chodzi że używki, może byc i nowa, myslałem że nie ma takich nowych, ale czasami można tanio wyrwać używkę i ja stjuningować od razu.

Powiem konkretnie chciałbym moc około 300 ps na nie wysilonym turbo, bo te dmuchawki małe wydaja mi sie bardzo awaryjne.

Wiem, wiem nie ma bezpiecznego tuningu jednak myslę że takie cos dłużej polata, tym bardziej że chce to sam składać i dopilnować aby wszystko grało :wink:

Opublikowano

bieri od peruna na żeliwie t25 i będziesz zadowolony

Opublikowano

Peruna?

Nie chce tez takiego BYKA żeby to wstawało na 6tyś rpm

Opublikowano

3000tyś/obr = 1bar to żle ?

mam takie i jest git

Opublikowano

Perun czyli strona którą Ci podałem, gość ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o TD04 i już dobrze kombinuje z K03H (moja jest od niego.. i niedługo powijawi się coś lepszego :P)

TD04 wstaje na tyle dobrze że połamie Ci korby jak jej nie "ograniczysz" z dołu ;)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Widzialem te nowosci :) za jakis czas nawet zobacze jak lata u kolegi witek

Opublikowano

Panowie potrzebował bym regulator paliwa bo mój przelewa mam 3barowy a chciał bym 4ro. Z jakiego modelu pasuje bądź jakimś numerem ktos zarzuci. Ew ma nówke na sprzedaż. Z góry podziękował ;)

Opublikowano

jak auto z profilu to masz 4barowy reg,

Opublikowano

Perun czyli strona którą Ci podałem, gość ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o TD04 i już dobrze kombinuje z K03H (moja jest od niego.. i niedługo powijawi się coś lepszego :P)

TD04 wstaje na tyle dobrze że połamie Ci korby jak jej nie "ograniczysz" z dołu ;)

No właśnie z tymi korbami to lipa straszna.

Zobaczymy może w zimie kasa pozwoli na zrobienie całkiem nowego silnika to sie cos więcej pomodzi.

pytanie o turbo:

Dobra a macie gdzies jakieś info jak to spasować np jakieś zdjęcia miarodajne, cokolwiek.

Kupić td04 19T czy może byc np 16t i z nią modzić dopiero ?

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Jak spasowac kute korby? Najlepiej u kogos kto sie na tym zna. Sprecyzuj pytanie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.