Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro w Saabie udało się to jakoś zniwelować w VAGu też na pewno jest rozwiązanie na ten problem.

Kwestia tylko czy jakieś przestawienie rozrządu czy też zmiana czegoś np. w dolocie.

Nie jest to bardzo upierdliwe, chociaz przyznam że pod czas kilku "kresek" przesądziło to o wyniku :wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w saabie jest nieco inna sprezarka jak nasze maciupkie k03

Opublikowano

Jest prawie dwa razy bardziej wydajna.

tam w serii chodzi na doladowaniu 0.4 bara a jak sie dmuchnie do 1.2 to jest miazga !!!!

Opublikowano

Garrett to garrett

Opublikowano

058 133 555

Sory że sie wp...ten numer DEV jest do b5 czy b6 tych wkładów wtrysków.?

Edytowane przez sawul

Opublikowano

Chyba to samo ale w ETCE cza sprawdzic

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam


silnik w orginale był 1.8T APU mam już block z 06A AVJ


głowica AEB i teraz mam pytanie


jaki rozrząd (dla kodu silnika AEB ) tak przypuszczam


uszczelki i szpilki pod głowice (dla kodu silnika AEB ) tak przypuszczam


teraz zostaje mi jeszcze skrzynia biegów z APU będzie plug & play czy by cza poszukać skrzyni na AVJ mam jeszcze skrzynie z AEB


Dzieki



Pzdr Marcin

Opublikowano

Skrzynie były praktycznie te same

Opublikowano
Opublikowano

z moich doświadczeń i opinii krążących o tych produktach żaden :P pękają ale i ori pękają czasem jeśli nie planujesz przekraczać 250ps myślę ze to bez sensu chyba ze masz pęknięty swój i chcesz coś mocniejszego...

Opublikowano

to jest real photo ? jak oni chcą to zmieścić tam.. ?:o niby napisane, że silniki wzdłużne... jak chcesz profi to od bakusia - porządnie, ale drogo..

Opublikowano

@Inkognito

No właśnie turbo jest na ponad 300ps...Może napisze co już mam: FMIC,DP, TIP( jest pod k03 pozostaje mi przeróbka albo nowy). Wtryski od volvo.Wskaźniki EGT, Turbo boost i oil pressure. Jeszcze potrzebuje MAC'a i wydajniejszej pompy paliwa. Czyli jedna opcja to kolektor od babusia?

Opublikowano

co to za turbo co ma mozliwosci ponad 300ps???

Opublikowano

babusia?

:polew:

Od BaKusia.


co to za turbo co ma mozliwosci ponad 300ps???

No napisał hybryda K04... ale czy na ponad 300??? :eusathink:

Opublikowano

no właśnie... i po co tyle w osce? :P pewnie można spawać to najlepsza opcja

Opublikowano

@Inkognito

No właśnie turbo jest na ponad 300ps...Może napisze co już mam: FMIC,DP, TIP( jest pod k03 pozostaje mi przeróbka albo nowy). Wtryski od volvo.Wskaźniki EGT, Turbo boost i oil pressure. Jeszcze potrzebuje MAC'a i wydajniejszej pompy paliwa. Czyli jedna opcja to kolektor od babusia?

A dlaczego uwazasz ze potrzebujesz MACa? Wtryski o jakiej wydajnosci?

Opublikowano

Turbo mam od Deva.Później fotkę prześlę.Doradzono mi MACa zamiast n75.Wtryski 373ml/min przy 3 barach.

Opublikowano

pokaz to monstrum ;)

Opublikowano

Zostaw n75, nie wiem skad wzielo sie przeswiadczenie ze mac jest lepszy. Ja asekuracyjnie wzialbym rozmiar wieksze wtryski :)

Opublikowano

wtryski 373cc @3bar mozna zapomniec na 300KM. Trzeba większe wsadzić.

Tutaj macie logi kolegi który również na wtryskach 373cc jedzie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316371-logi-18t-bfb-po-modach-przerwy-w-dostawie-mocy/

Ja mam również wtryski 373cc.

Nastepny kolega na 373cc to krzysiekvtec. Gregor10 wystroił to na 250KM i Krzysiek gdzies pisał, że gdyby nie instalka LPG to by miał mniejszy wynik.

Może się gregor10 lub sam Krzysiek wypowie co do czasów wtrysków które są w tym aucie. Link: http://gregor10.pl/a4-b6-1-8t-quattro-avj-150km-232km-306nm/#more-206

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.