Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje pomocy.Dziś chce się wziąć się za podłączanie wskaźników Autogauge.Od wskaźnika idą 4 kable. O ile z czerwonym(+) i czarnym(masa) sobie poradzę, to nie za bardzo wiem gdzie podłączyć kabel biały(stacyjka) i pomarańczowy (dimmer???) Nie wiem czy podpinać się pod ta kostkę od włączanie świateł, czy tą dolną od stacyjki...A może jeszcze inaczej? Pod jakiś bezpiecznik?

DSC_0116.jpg

Edit: Podłączyłem pod pompę paliwa. Pozostał tylko pomarańczowy kabel.

Edytowane przez s3bA666

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam pomarańczowy to od podświetlenia

Opublikowano

pod pompe bym sie nie podpinal zeby ci w razie czego bezpiecznika w czasie jazdy nie wywalilo
lepiej pod swiatla, w kabel idacy od bezpiecznika

Opublikowano

Witam wiecie może gdzie załozyc blow off w audi a4 b8 2.0 tfsi przeszukałem całego neta i nigdzie nie ma instrukcji jak zamontowac :/ mam blow off-a forge 1338826141-21172.jpg

Edytowane przez Boras27

Opublikowano

Witam

tu masz montujesz pod DV'ke

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Heh tylko ze ja nie mogę znalesć miejsca w którym to się montuje w moim samochodie nie jest w tym miejscu co na filmiku...

Opublikowano

Haha bo to Golf z poprzecznym silnikiem .....

Jak masz wzdłużny do DV możliwe że jest pod spodem ( od dołu sie dostaniesz) tak jak u mnie w TFSI

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

A wiec jak narazie od spodu jeszcze nie sprawdzałem musze jechac na kanał ... ale jesli nie jest od spodu tylko od góry to gdzie tego szukac?? robie to pierwszy raz ... ;)

yicv9q53.jpg

polozenie_silnika_20_tfsi_audi_a4_b8.jpg

Edytowane przez Boras27

Opublikowano

DV jest w turbinie ;)

Opublikowano

DV jest w turbinie ;)

Czyli nie ma mozliwosci załozenia blow off-a ?? bo juz nie wiem

Opublikowano

masz mozliwosc jak spawasz sobie dolot i robisz w rurze specjalny krociec/gniazdo na to

Opublikowano

masz mozliwosc jak spawasz sobie dolot i robisz w rurze specjalny krociec/gniazdo na to

Jak to przez sprzedawce zostałem zapewniony ze montaż bedzie trwał co najwyzej 10 minut .. bez zadnych wiekszych ingerencji. ...

Jest to hybrydowy zawór a dokładnie adapter, który zmienia fabryczny zawór bosch w zawór upustowy blow off. Montaż jest prosty i nie wymaga wiedzy z zakresu mechaniki. Jest to tani i nie zawodny sposób na usłyszenie charakterystycznego dźwięku psss w twoim samochodzie przy każdej zmianie biegów. Możesz zastosować go do Audi a3 a4 a5 a6 tt TSi/ TFSi/ FSi T (z turbo i turbo+kompresor). Zawory zostały pomyślnie skonstruowane żeby poprawnie działać z fabrycznym sterownikiem nie powodując przy tym zakłóceń i błędów ECU, więc nie musisz się martwić o falowanie obrotów czy niewłaściwej pracy silnika.

Zastosowanie:

Silniki VAG: 1.4, 1.8, 2.0, 3.0 TSi/ TFSi/ FSi T (Seat, Audi, Skoda, VW) .
np.:

VW Golf MK5 2.0 FSI Turbo - 2005 - 2008

VW Golf MK6 2.0 TSI Turbo - 2008 -

VW Bora / Jetta 2.0 FSI Turbo - 2005 - 2010

Audi A3 8P 2.0 FSI Turbo - 2003 -

Audi A4 B7 2.0 FSI Turbo - 2005 - 2008

Audi A4 B8 2.0 TSI Turbo - 2008 -

Audi TT 8J 2.0 FSI Turbo - 2006 -

Seat Leon MK2 2.0 FSI Turbo - 2005 -

Seat Leon Cupra 2.0 FSI Turbo - 2006 -

Seat Altea 2.0 FSI Turbo - 2004 -

Seat Toledo 2.0 FSI Turbo - 2004 - 2009

Skoda Octavia 2.0 FSI Turbo VRS MK2 1Z - 2004 -

VW Passat 2.0 FSI Turbo B6 B7 - 2005 -

Audi A6 C6 - 2004 - 2011

VW Tiguan 5N - 2007 - 2008

VW CC TSI 2009 -

Edytowane przez Boras27

Opublikowano

Ten BLOW OFF co masz ma montuje sie P&P na czy tam pod DV na 3 śrubki , które są w zestawie nic nie potrzeba rzeźbić

Pokazałem filmik z montażem gdzie tam trzeba było coś zmieniać ??

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

No znowu uratowałeś sytuacje :)

Opublikowano

no to git jesli tak

Opublikowano

A wiec blow off założony nie obeszło sie bez komplikacji ale udało sie działa nie ma błedów.

https://www.youtube.com/watch?v=LsGNafkQ4s4&feature=youtu.be

Edytowane przez Boras27

Opublikowano

i koszulka na lewą strone :grin::grin:

Spieszyłeś sie z montażem :wink:

Opublikowano

i koszulka na lewą strone :grin::grin:

Spieszyłeś sie z montażem :wink:

:grin:

Opublikowano

Chłopaki jakie wtryski najlepiej 380 podejda do aeb bez żadnych przeróbek?

Opublikowano

Chłopaki jakie wtryski najlepiej 380 podejda do aeb bez żadnych przeróbek?

0280150431-359cc3bar mam takie jak coś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.