Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w "tuningu" silnika, trzeba się kierować zasadą 3 słów "tanio, szybko, dobrze"

jeśli chcesz tanio i szybko-nie będzie dobrze

jeśli chcesz dobrze i szybko- nie będzie tanio

jeśli chcesz tanio i dobrze- nie będzie szybko:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ja myśle że te magnetyzery to do Ciebie się nie nadają...w twoim 2.7tt jest za szybki przepływ wszystkiego i nic się nie naładuje, zjonizuje itp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizlowcy maja swoj temat o modyfikacjach. Stage po stagu jest rozpisany, a dla 1.8T to 80 stron mordęgi.

Może ktos to zbierze? Są jacys wolontariusze co ogarniają temat, czy też wiedza o tym ma pozostac tajemna i tylko dla wybranych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ja myśle że te magnetyzery to do Ciebie się nie nadają...w twoim 2.7tt jest za szybki przepływ wszystkiego i nic się nie naładuje, zjonizuje itp :naughty:

każdy mod jest dobry jak przyniesie jakiś wymierny efekt:wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Dizlowcy maja swoj temat o modyfikacjach. Stage po stagu jest rozpisany, a dla 1.8T to 80 stron mordęgi.

Może ktos to zbierze? Są jacys wolontariusze co ogarniają temat, czy też wiedza o tym ma pozostac tajemna i tylko dla wybranych? :)

Przecież to nie jest jakaś tajemna wiedza. Masz wszystko rozpisane wystarczy poświęcić troche czasu na przejrzenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ja myśle że te magnetyzery to do Ciebie się nie nadają...w twoim 2.7tt jest za szybki przepływ wszystkiego i nic się nie naładuje, zjonizuje itp :naughty:

każdy mod jest dobry jak przyniesie jakiś wymierny efekt:wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Dizlowcy maja swoj temat o modyfikacjach. Stage po stagu jest rozpisany, a dla 1.8T to 80 stron mordęgi.

Może ktos to zbierze? Są jacys wolontariusze co ogarniają temat, czy też wiedza o tym ma pozostac tajemna i tylko dla wybranych? :)

Przecież to nie jest jakaś tajemna wiedza. Masz wszystko rozpisane wystarczy poświęcić troche czasu na przejrzenie tematu.

A jak sie czytac nie chce to dać komuś kto wszystko kupi, włoży, wystroi i...wystawi rachunek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do tematu otóż po zrobieniu programu turbina w moim AEB osiąga maksymalne cisnienie 0,7 Bar dopiero przy 3500 dlaczego tak jest? Powinna chyba trszkę szybciej wstawać,może to być wina blov off-a mioże założyć ori bov ? Proszę o pomoc,dzisiaj bede robił logi więc może czegoś sie dowiem.A druga sprawa to jest taki problem że auto nie pojedzie wiecej jak 200 i na 5 tym biegu przy 5000 przestaje już jechać jakby mu normalnie robiło odcinke ,wydaje mi sie że będzie to chyba wina softu.

sprawdzałeś DV-kę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe ze turbina 06B 145 703B ma 12 lopatek?

Turbina jest regenerowana.

Czy ta turbina wymaga jakiś modyfikacji przed założeniem jej na miejsce 058 145 703 J np obrócenie korpusu czy zmiany jakis zaślepek ???

Czy 06B 145 703B bedzie pasowala do katalizatora z wersji AMB 170KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation właśnie wymieniłem na ori,bo miałem wsadzonego blov-offa w sumie teraz jest duzo lepiej na ori DV,ale dalej nie jest tak jak powinno,tzn turbo dalej bardzo poźno wstaje,zaraz po logach będzię korekta softu zobacze co to z tego wyjdzie.

devastation jak sprawdzić tego DV? niby dmuchałem w te dziury,i niby szczelny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Df jak jest nieszczelny wydaje bardzo śmieszny dźwięk jeśli ma się zamontowany stożek jest to bardzo słyszalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak to jest ze stożkiem z tym AEB? chciałem go sobie właśnie zamontować,tylko jest tam troche rzeźby żeby go założyć,ma ktos może jakieś fotki założonego stożka? Jest jakaś różnica w dzwięku?

Z góry wielkie dzieki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation właśnie wymieniłem na ori,bo miałem wsadzonego blov-offa w sumie teraz jest duzo lepiej na ori DV,ale dalej nie jest tak jak powinno,tzn turbo dalej bardzo poźno wstaje,zaraz po logach będzię korekta softu zobacze co to z tego wyjdzie.

devastation jak sprawdzić tego DV? niby dmuchałem w te dziury,i niby szczelny jest.

w DV-ke najlepiej dmuchnąc 1 bar

możesz miec tez uchyloną klapę od WG i dlatego pozno wstaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak to jest ze stożkiem z tym AEB? chciałem go sobie właśnie zamontować,tylko jest tam troche rzeźby żeby go założyć,ma ktos może jakieś fotki założonego stożka? Jest jakaś różnica w dzwięku?

Z góry wielkie dzieki:wink:

żeby założyć stożek potrzebujesz Tip mniej więcej taki jak ja mam w opisie kilka sylikonów i obejm :) tyle rzeźbienia co nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc od regeneracji powiedzial mi, ze turbina 06B 145 703 B ma nib ori wirnik (12 lopatek) chociaz on uzyl slowa koło kompresji.

Czyzbym został oszukany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko turbo od bexa sposrod wszystkich K03 od silnikow wzdluznych ma symbol 06B na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...