Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest ktos jeszcze chętny na wyjazd do Wisły a nie zapłacił zaliczki ( za 2 osoby) to bardzo proszę o kontakt na PW

- odstąpie swoje 2 miejsca

Ki grzyb??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller, jak w ogole beda wygladaly pokoje - 2/4/+ osobowe? Kazdy bedzie mial jakis wybor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestią pokoi jeszcze sie nie zajmowałem ale z góry mowie ze nie wszyscy będą mieli dwójki bo nie ma ich po prostu tyle. ale nie martwcie sie ja w tamtym roku tez miałem pokój typu studio i nie było źle. jezeli ewentualnie znacie kogoś z kim byście chcieli być w pokoju to proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nas akurat-to nie ma najmniejszego problemu :> chociaz oczywiscie -jak kazdy-najlepiej by bylo jakbysmy mieli dwojeczke, ale skoro sie nie da, nie ma co wybrzydzac :)

Mozemy byc z Maxem, albo np. z Zukami-zalezy juz od nich oczywiscie, albo z kimkolwiek ze znajomych, jak wypadnie, tak sie dostosujemy :>

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę pojawiły się osoby które jeszcze nie zapłaciły zaliczki.

Ja już wiem że nie będe na zlocie :(

Więc jak coś to niech moja zaliczka przejdzie na kogoś.

Dajcie znać co i jak (na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos widze ze zaczyna sie towarzystwo wykruszac pomaluchu

spoko loco :wink4:

takie już jest to życie, zawsze coś może nieoczekiwanego nastąpić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos widze ze zaczyna sie towarzystwo wykruszac pomaluchu

Myślałem że dam radę. Piszę na początku ponieważ później może być zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wypowiedzi wynika że w zasadzie są tam organizowane tylko ferie szkolne :decayed:

to czas kiedy pierwszy raz jest okazja powąchać piwo w toalecie po godz. 22godz. w ukryciu przed Panią

stąd ta radocha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę ze ktoś zdążył posprzątać za mnie bo już się za to brałem. żeby było jasne. planujemy to po to z takim wyprzedzeniem, żeby właśnie wszyscy mogli sobie pozałatwiać urlopy i nie bylo problemu. nie robie tez problemu jak komuś coś wypadnie. wiadomo sa rożne losy. i nikt mi sie nie musi tłumaczyć. jednak najlepiej by było jakby wtedy po prostu znaleźć kogoś na swoje miejsce. a teraz EOT!

jak ktos zacznie tu jeszcze cos komentować z góry poleca kropy!![br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 20:40 _________________________________________________zmienił się trochę plan operacyjny wiec proszę się zapoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller napisz jeszcze proszę od której można przyjezdzać. Czy jeśli przyjadę ok 12 to wpuszczą mnie już do pokoju? Od której zaczyna się doba hotelowa?

dobre pytanie ;) jutro sie dowiem. [br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 22:06 _________________________________________________

prośba do uczestników:

prześlijcie mi na PW imiona waszych osób towarzyszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziewice, kobiety, dziewczęta !!!!!! Miejcie się na baczności, POZIEK WYBAWCA jedzie na zlot A4-klubu solo, singiel, strzelec wyborowy :cool: :cool: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak bym sie namyslił to czy jest jeszcze miejsce for me jedna sztuka no chyba ze cos sie przywlecze ale chyba nie ( 18 lutego bede wszystko wiedzial ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-DZo postaram się gdzieś cię wcisnąć :D

ty mnie nie wciskaj - jak cos to bede juz po rozwodzie czyli jak POZIEK sam mozesz mnie umiescic gdzies z jakąs samotną piękną ksiezniczką najlepiej wysoka czarna opalona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...