Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tylna grafitowa dokładka wygląda ni z d*py przy przedniej od eSki... Trzeba było walić ją w kolor... :whistling:

Tez mam podobne zdanie, ale nie zmienia faktu ze przód robi robotę :good: Graty modów :thumbup1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tylna grafitowa dokładka wygląda ni z d*py przy przedniej od eSki... Trzeba było walić ją w kolor... :whistling::wink: Poza tym pewnie był bity z przodu i tyłu skoro zderzaki zmienione... :whistling::decayed::kox:

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

PS. dawaj foty jak się lusterka składały w różne strony... :whistling::kox::decayed:

No to jest dopiero niezły mod! Na żywo wyglądało to zaebiście! :wink4:
Opublikowano
  • Autor
Tylna grafitowa dokładka wygląda ni z d*py przy przedniej od eSki... Trzeba było walić ją w kolor... :whistling:

Tez mam podobne zdanie, ale nie zmienia faktu ze przód robi robotę :good: Graty modów :thumbup1:

jest jak jest - na razie musi tak być i osobiście bardzo mi się podoba.

Z czasem przyjdzie czas na wieksza moc, z automatu będzie wydech z 4 końcówkami i automatycznie wymiana tylnej dokładki z s-line na s4

Opublikowano

super wyglada!

Mirku, zastanawiales sie nad sprezynami Eibach'a??

nie masz wrazenia,ze samochod troszke wysoko siedzi?

gratuluje... warto było czekać na zdjecia :)

Opublikowano
  • Autor
Tylna grafitowa dokładka wygląda ni z d*py przy przedniej od eSki... Trzeba było walić ją w kolor... :whistling:

Tez mam podobne zdanie, ale nie zmienia faktu ze przód robi robotę :good: Graty modów :thumbup1:

jest jak jest - na razie musi tak być i osobiście bardzo mi się podoba.

Z czasem przyjdzie czas na wieksza moc, z automatu będzie wydech z 4 końcówkami i automatycznie wymiana tylnej dokładki z s-line na s4

może i ładniej było by niżej z 2 cm - ale koniec z pchaniem kasy w furke (przynajmniej na jakiś czas) - doprowadziłem furę do wyglądu na jakim mi zależało i wystarczy

Opublikowano

Ładnie to teraz wygląda. Graty :good:

Opublikowano

Mirek, aktualnego podpisu.. na ostatnim ogólnopolskim Cię nie było :decayed: a autko jest rewelacyjne..

Opublikowano

Jest SUPER.

Faktycznie, przód lepiej wygląda bez tej ramki.

A lusterka są po prostu UNIQUE, nikt w klubie tak nie ma :D Ale myślę, że da się coś z tym zrobić...

Opublikowano

Pięknie wyszła Gratulacje :D kiedy będziesz sprzedawać ? :D

Opublikowano

pogratulować samochodziku, dla mnie niedościgniony ideał

Opublikowano
pogratulować samochodziku, dla mnie niedościgniony ideał

Nie pisz tak bo Miron mówił mi na zlocie że jak czyta takie posty to myśli że może za free tankować :kox:

Opublikowano
  • Autor
Pięknie wyszła Gratulacje :D kiedy będziesz sprzedawać ? :D

jak jesteś chętny to mogę nawet jutro :decayed:

Opublikowano

haha :D za dwa latka możemy na poważnie pomyśleć :) nie pałuj jej za bardzo <lol2> :D

Opublikowano

Miron :good::kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wstawiałem w troopa ale może nie czytałeś, bierz :naughty: mają promocję na wydech z końcówkami a'la S4 do B8 3.0 tdi

http://best-performance.pl/Produkt/1140

Opublikowano
  • Autor

nie podoba mi się - wolę ori wydech S4/S5 tym bardziej że mogę taki mieć za 1000zł :wink:

Opublikowano
Wstawiałem w troopa ale może nie czytałeś, bierz :naughty: mają promocję na wydech z końcówkami a'la S4 do B8 3.0 tdi

http://best-performance.pl/Produkt/1140

na razie to maja wirusa na stronie :kwasny:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tam u Was w gliwicach to co lepsza furka to ma felgę 19 wzwyż hahaha :D;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

też dziś na nie patrzyłem (ale w 19tce).. szkoda, że nie ORI no ale cóż.. ciekawe jak z jakością? :eusathink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.