Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron graty odzyskania fury :decayed:, a miałem przed oczami czarny scenariusz :facepalm:.

Jak napisałeś że skradli Ci auto to normalnie teraz to mam strach o swoje, a założyć nic swojego nie mogę bo gwarancja mnie trzyma:facepalm:

jeśli chodzi o zabezpieczenia to możesz zakładać wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miron ściemniaczu powiedz prawdziwa historie:facepalm:

A wiec tak podjechali zlodzieje nad ranem przed 5:00 zeby ukraść Audi S4 a ze bylo na dworze ponizej 0 stopni to te padło niechcialo odpalic zdecydowali sie ze odpala na popych wiec wzieli na linke holownicza i to dalej niepomoglo to poczekali az bedzie w dzien troche cieplej podchodza pod auto otwieraja maske a tam Diesel wchodza do środka a tam na blacie ponad 500Tys przebiegu a blacharka wyglada jak po gradobiciu wiec stwierdzili ze zadzwonia na Policje zeby wzieli te padło bo im tylko miescie zajmuje :facepalm:

PS Miron gratulacje za znalezenie auta szkoda Tylko Corsiny i zdrowia ale dobrze ze sie to tak skonczylo :wink:

..hahahahaha to pewnie tak musiało być, opróżniali bagażnik bo tyle złomu to już na lawetę było za ciężko :P

..nić tylko dowiedzieć się kto ukradł, podjechać z ekipą z kijami bejsbolowymi i zrobić konkret zadymę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...- kupa blachy wartej już dziś kilka tysi ...

yyyy...wątpie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron graty odzyskania fury :decayed:, a miałem przed oczami czarny scenariusz :facepalm:.

Jak napisałeś że skradli Ci auto to normalnie teraz to mam strach o swoje, a założyć nic swojego nie mogę bo gwarancja mnie trzyma:facepalm:

jeśli chodzi o zabezpieczenia to możesz zakładać wszystko..

Tak ,w autoryzowanym serwisie i autoryzowane przez serwis, nic swojego nieznanego złodziejom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron graty odzyskania fury :decayed:, a miałem przed oczami czarny scenariusz :facepalm:.

Jak napisałeś że skradli Ci auto to normalnie teraz to mam strach o swoje, a założyć nic swojego nie mogę bo gwarancja mnie trzyma:facepalm:

jeśli chodzi o zabezpieczenia to możesz zakładać wszystko..

Tak ,w autoryzowanym serwisie i autoryzowane przez serwis, nic swojego nieznanego złodziejom.

u nas się nie czepiali jak w A6 i Q7 były zabezpieczenia, a auta na gwarancji były :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wspomniałem: u nas nigdy nikt się nie czepiał, a zawsze mamy dołożone zabezpieczenia.. ale to mało istotne. ważne, że Mirek rozwalił Corsę.. wróć! ważne, że Audi się znalazło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Siemian ma rację, w żadnym wątku w ciągu 2dni chyba się tyle nie działo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciekawi mnie to ile by było stron jakby nie daj boże ta druga opcja się pojawiła o nagusach mirona:bag:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, dobrze że cały jesteś, :doh: co za historia i super że furka się znalazła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta historia to się dzieli na;

-"Dlaczego ja" - czyli Ty Miron,

-"Trudne sprawy" - co teraz,

-"Ukryta prawda " - była laweta czy holowanie,

-"Nieprawdopodobne a jednak" - to się stało faktycznie .

A teraz nowość będzie "Pamiętnik z zimy"

A tak serio to dobrze że się znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko Miron! Ciesze sie ze ja odzyskales z niewielkimi tylko uszkodzeniami. Jestes najwiekszym hardkorem w Knurowie :decayed:

A corsa, coz.... To chyba znak zebys takich badziewi juz nie kupowal :kox: Teraz bedziesz mial okazje zonie w koncu porzadne auto (czytaj: :audi: ) kupic :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron dołączam się do wszystkich, to musi być piękna sprawa tak się czuć po znalezieniu auta...bezcenne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Miron, że się udało odzyskać tego sztrucla :banan:

btw. czyli nawet jak telefon zostawię, ale nie mam wtyk w policji to mogę zapomnieć o odzyskaniu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno - elektronikę obeszli, czyli sprzęt mieli dość dobry, żeby zakodować nowy kluczyk, a nie mieli żadnego zagłuszacza GSM/GPS, który za kilkadziesiąt zeta można kupić?

Niemniej jednak - dzięki temu Miron ma auto z powrotem, czego mu bardzo gratuluję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

uważasz, że to dużo za skuteczną protekcję :facepalm:

Kanar czas sprzedać b5 i przenieść się do rzeczywistości :grin:

Miron a Corsę to chyba i tak chciałeś jakoś sprzedawać albo się mylę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron pewnie sie do tego nie przyznasz ale prawda jest taka ze jak ci ja pieprzneli to mysleli ze to s4 dopiero pozniej sie skapneli ze to zwyczajne 3.0tdi wiec olali temat i ja zostawili :decayed:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

PS. corse sie jeszcze wyklepie :naughty::naughty::naughty: jak to mowia dzwon podstawa dobrego tuningu

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

jak auto ma ''wyrok'' to żadne takie zabezpieczenia nie pomogą

wystarczy że podjedzie lawetą i wciągnie podkładając pod koła np butelki 5l lub coś innego już swoje patenty mają, albo poprostu akcja jak jedziesz/stoisz na światłach, pałką w łeb i odjezdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...