Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 00:00_________________________________________________to 21 sie da do B8 :naughty:

No ba, tak na dobranoc i zebys nie szukal ;) OSTATNI raz :kox::naughty:

320c653448eb4f21.jpg

701374f6229c2fbf.jpg

d78bacdc377cf8ea.jpg

39df947c0a4db95a.jpg

i masz pewność że felga jest 9 a nie 8,5cala ?

TAK, znam dwoch z tym samym setupem.

Ps. co do mojej żonki to jest wyrozumiała i co do kół to zawsze mi pozwala na zmiany a nawet wyraża swoje zdanie.Cenowo jakoś specjalnie się nie buntuje ale może to efekt tego że ja mówię o sztuce a ona chyba zawsze myśli o kpl. ale nie wnikam - ogólnie się zgadzamy

Nie no u mnie jest spoko.

Ale jak kupowalem zimowki to pamietam ze wyszlo ile kosztowaly kosztowaly felgi. Ale zona do dzisiaj mysli ze to z oponami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam.

Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..

Gorzej jak żonie mówie że skóre do b7 dorwałem za 900zł a przychodzi taki miron i przy mojej żonie wyjezdza że te 2tyś za skóre to nie tak dużo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 00:00_________________________________________________to 21 sie da do B8 :naughty:

No ba, tak na dobranoc i zebys nie szukal ;) OSTATNI raz :kox::naughty:

320c653448eb4f21.jpg

701374f6229c2fbf.jpg

d78bacdc377cf8ea.jpg

39df947c0a4db95a.jpg

Makki ty lepiej pokaż w osobnym wątku... to akurat dupe urywa :polew:

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam.

Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..

Gorzej jak żonie mówie że skóre do b7 dorwałem za 900zł a przychodzi taki miron i przy mojej żonie wyjezdza że te 2tyś za skóre to nie tak dużo :gwizdanie:

Wiesz dlaczego tak jest? bo z Mironem nie ustaliliście zeznań przed spotkaniem :decayed::naughty:

Miron dzieli ceny na pół, a ty zdejmujesz z ceny pierwszą cyfre od lewej...dlatego się mijacie, a małżonce ciśnienie rośnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam.

Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..

Gorzej jak żonie mówie że skóre do b7 dorwałem za 900zł a przychodzi taki miron i przy mojej żonie wyjezdza że te 2tyś za skóre to nie tak dużo :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 jest optimum :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Też się zgadzam w sam raz :wink4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1 dzieki za dobra radę :good:

Ale te felgi do B8 to nie bardzo..na dodatek ET cos wyglada slabo.. za bardzo schowana... :disgust:

Schowana bo tak na tym zdjeciu wyszlo (zdjecie Mirona felg i na nie nalozylem swoje wiec ET zostala takie jak on mial).

Ja u siebie mam ET 35+5mm dystanse i jest :good: Zobacz u mnie w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam.

Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..

Gorzej jak żonie mówie że skóre do b7 dorwałem za 900zł a przychodzi taki miron i przy mojej żonie wyjezdza że te 2tyś za skóre to nie tak dużo :gwizdanie:

mistrzostwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunek z RS6 II już na aucie :)

wygląda myślę przyzwoicie - i jak dla mnie nawet groźniej i bardziej świerzo w stosunku do wzoru RS4 a co najważniejsze nic nie obciera :)

rozmiar felg to 20 cali ET 38 i szer.9 ( ori z RS6 )

oponki zostały 265/30/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzis na żywo i dla mnie jest kox, lepiej jak na poprzednich 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek po święceniu walnij jakies foty nie tylko pod kościołem w nowych ciuchach :decayed: chcemy zobaczyć felunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek po święceniu walnij jakies foty nie tylko pod kościołem w nowych ciuchach :decayed: chcemy zobaczyć felunek

ok - postarm się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...