Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek ... sluchaj mam 178 waze 85 kg obecnie i mam gdzies kolo 45-46 w rece na ta chwile :)

a poniewaz sie nie mierze nie wiem dokladnie ile mam :polew: :polew: :polew: ale widze wizualnie :polew: :polew:

Dlatego napisalem ze wierze Kovalowi . Przy 81 mialem 44 - zmierzone !! dobrze ubity miesien wiec nie wiem wczym Ty widzisz problem.

Z ciekawosci jak bede mial kiedys wene to sie pomierze , chociaz ja juz chyba wyroslem z takich zabaw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak sobie czytam ten watek i postanowilem sie odezwac,a konkretniej zapytac o cos...

Sytuacja wyglada nastepujaca :tongue4:

Na silowni bywam juz od jakiegos czasu, czasem rzadziej,czasem czesciej,choc bywaly okresy ze nie cwiczylem wcale lub cwiczylem tylko w domu (sztanga,hantle, pompki na poreczach, drazek,brzuszki itp).

Ostatnio bywam na silce regularnie (min 2x w tygodniu + cwicze w domu cos) i postanowilem cos ruszyc z masa, bo to moj najwiekszy problem. Przy wzroscie 188 cm waze tylko 77 kg, wiec niedowaga w hu. Mimo ze wpieprzam za dwoch, to jednak co zjem to wys*am :polew: (mam w hu szybka przemiane materii, z nadwaga raczej dlugo nie bede mial problemu, mam to po ojcu)

A jak jem mniej,to potrafie schudnac 3 kg w weekend np.

(za to kolezanki[:naughty:] twierdza,ze mam niezla rzezbe,bo jednak cos te cwiczenia daly i niektore miesnie sie odznaczaja wzglednie)

Naogol zawsze cwiczylem na sucho,choc kiedys jakies odzywki czy rzeczy w stylu nitrobolonu sie przewijaly,ale raczej by spelnic funkcje psychologiczna,"zeby mi sie chcialo cwiczyc".

Czy taka odzywka bedzie dobra?? Chcialbym troche przybrac na masie w koncu:

http://www.allegro.pl/item825295156_weider_mega_mass_4000_7kg_baton_wysylka_kurierem.html

co do tego??

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie unikac fastfoodow.

ogolnie jem normalnie, nie stosuje zadnych diet,bo tez nie mam za bardzo na to czasu,zeby przygotowywac,targac ze soba i jesc regularnie odpowiednie posilki.

Staram sie jesc min. 4x dziennie, sporo nabialu (twarogi, sery, jogurty), owoce (banany najwiecej), obiad to najczesciej mieso jakies,bo jak nie zjem miesa to sie nie najem :tongue4:

ale jem raczej "normalnie", czyli schabowe, karkowki, szynka itp itd nie sa mi obce, oj nie :polew:

P.S. Dodam,ze nie cpam, nie palę,a pije rzadko (w sensie rzadziej niz raz na miesiac/dwa), a zamiast piwa wole wode :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dodam,ze nie cpam, nie palę,a pije rzadko (w sensie rzadziej niz raz na miesiac/dwa), a zamiast piwa wole wode :wink4:

Tu leży problem.. :kwasny::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz i tu tkwi problem ze nie masz diety,masz szybka przemiane,jezeli ci zalezy na przytyciu to pierw przygotuj sobie diete,pozniej zakup suple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o zdjecia tych waszych 46cm :kox: :kox:

nie chce mi sie latac do lusterka z aparatem i cykac foty. A czy wierzysz czy nie to mi to wisi delikatnie rzecz ujmujac.

Powiem tak ... nie znasz mnie a na wstepie zalozyles ze masz 10000% wiecej doswiadczenia (cwiczac brzuch pasem wibrujacym ??) , nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowales ale postanowilem sie o to nie spierac moze tak jest ... :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze,że wymiary i szpanowanie innym mnie nie interesowało i gdy miałem ok 20lat ludzie pytali czy koksuję :co:

a nawet nie ćwiczyłem...

Nie wiem nawet ile mam w łapie,w wojsku był jeden nawiedzony co wszystkim mierzył,doszedłem do dosyć imponujących wyników w wyciskaniu na ławce,ale to już historia...

Wracając do kwestii drążka rekordzistą świata w podciąganiu z ciężarem był swego czasu Polak Jan Łuka trener Floty Gdynia, znam go osobiście, bo w wojsku byłem nurkiem i często mieliśmy zajęcia na basenie Floty.Gościu w wieku 60lat podciągnął się nachwytem z sto kilo uwiązanym do nóg. Ten ma się czym chwalić :wink4:

Więc koledzy wróćcie do fajnego klimatu tego wątku i przestańcie się napinać :paker:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________http://www.fit.pl/gwiazdyfit/jan_luka,122,19,19,1116,3390,0,0,0.html :hi:

http://www.sfd.pl/Jan_%C5%81uka_-_fenomen_na_skal%C4%99_swiatow%C4%85-t312244.html :hi:

Liczy się człowiek nie wymiary :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie - tylko pozazdrościć kondycji i samozaparcia :good: U mnie na siłownię swojego czasu też chodził człowiek w podeszłym wieku - widać od razu było po nim, że ćwiczył, ale to co facet robił z ciężarami, to zwyczajnie wymiękałem :shocked:

Myślałem sobie że poćwiczy lajtowo i da sobie spokój, a typ 2x mój ciężar z rozgrzewki brał (ok 120 kg) na płaskiej i machał na wszystkie strony :kox:

Tylko podziwiać i brać przykład.

GILI - tu jak nie masz foty z napięcia poślada, to nie wystartujesz :polew: Musisz pobić magiczne dla niektórych do zrozumienia fakty i będzie ok :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI - tu jak nie masz foty z napięcia poślada, to nie wystartujesz :polew: Musisz pobić magiczne dla niektórych do zrozumienia fakty i będzie ok :>

:polew: :polew: :polew: dobre ... fota z napieciem poslada musi byc :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI - tu jak nie masz foty z napięcia poślada, to nie wystartujesz :polew: Musisz pobić magiczne dla niektórych do zrozumienia fakty i będzie ok :>

:polew: :polew: :polew: dobre ... fota z napieciem poslada musi byc :good: :good:

Przez moje owłosienie żadna rzeźba się nie przebije, więc trudno będzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dziala :evil:...dopoki bedzie ta 1tab dzialac czyli pewnie kolo tyg i organizm sie przyzwyczai to radzilbym tak brac,jezeli efekty beda caly czas przy 1tab to nie bralbym 2wcale...ten srodek jest naprawde b.mocny i siedza w nim takie rzeczy, ktorych nie ma na etykiecie

spoko :decayed:

domyślam się że nie ma na etykiecie pewnych składników :evil:

ale wiem że mój organizm szybko przywyknie do 1 tabl. więc trzeba czasem go obudzić

właśnie tak myślę że za parę dni dodam drugą pigułę niech robią swoje :cool1:

dietę też zapodałam, staram się nie jeść chleba i innych zbędnych rzeczy.

A Ty jakąś konkret dietę stosowałeś przy Venomie?[br]

Azunia

I jak efekty Venoma po świętach :gwizdanie: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po Świętach nabiłem z 5cm w pasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia

I jak efekty Venoma po świętach :gwizdanie: :naughty::decayed:

Szczerze mówiąc to zrobiłam przerwę, bo nie miało sensu branie Venoma + święta :embarrassed:

ale niebawem po nowym roku powrócę do stosowania tych cukiereczków :kox:

co do efektów to na pewno nie wróciłam do wagi z przed diety i Venoma a była nie jedna uczta :naughty: więc wyszłam na tym lepiej niż GILI :tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...