Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem gdzie tankujcie na Satoil Golda skoro już dawno nazwa została zmieniona  - milesPLUS® diesel arktyczny nie zawiera biokomponentów poniżej info ze strony producenta...

https://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334081689675/klient-indywidualny/paliwa/paliwa-zimowe/milesPLUS-diesel-arktyczny.html

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
Godzinę temu, pastaldo napisał:

PS. Hugo skąd wiadomo że Tesco nie dodaje eco syfu?

Zapewne coś tam dodają, ale wygląda jakby było tego znacznie mniej. Alvaro pisał też o tym:

Dnia 26.08.2016 o 14:43, alvaro napisał:

Ja do ciągników z racji czułych układów wtryskowych biorę bez bio z Rafinerii Gd. i ona wygląda tak jak ta z lewej...

 

Opublikowano
3 godziny temu, Hugo napisał:

Od jakiegoś czasu tankuję tylko na Tesco. Zawsze do pełna. Zrobiłem już ponad 60tkm i nie ma najmniejszych problemów z autem. Śmiga jak należy, mało pali, wiec złego słowa nie powiem. Poniżej zdjęcie ropy z Tesco (chyba oszczędzają na eco syfie) i z markowej stacji 

Sam znam kilka osób, które tankują na takich stacjach i zero problemów. Zalałem dwa razy bo aż dziwne, że coś nie tak. Tankowane w odstępie 1 mc w wakacje. Może jakaś partia wadliwa może coś innego. Fakt, że to inna sieć marketowa. 

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał ON arktyczny zawsze będzie bez dodatku syfu taka ma kartę charakterystyki. 

W ramach wyjaśnienia tego zdjęcia po lewej B0 po prawej B7 od tego roku będzie tylko B7 chyba że ktoś obejdzie ustawę i będzie sprzedawał B0. Arktyczne paliwo na bazie IZ40 zawsze będzie bez dodatków bioestrow. No i dostępne będzie tylko zimą :hi:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy stosował ktoś z Was ten uszlachetniacz do B6 1.9 TDI PD? 

23574282_1238513569582831_625206048_n.jpg

Opublikowano
24 minuty temu, PavloRTS napisał:

Czy stosował ktoś z Was ten uszlachetniacz do B6 1.9 TDI PD? 

23574282_1238513569582831_625206048_n.jpg

Kiedyś go mialem. Choć teraz leje tylko zimowego dynamika na bazie iz40 tzw arktyczny i zero problemów nawet w największe mrozy. 

Opublikowano

Paliwo - tylko na Orlenie. Uszlachetniaczy jeszcze nie uzywałem.

Opublikowano

U mnie na wiosce chłopaki w CPNie zamawiają z LOTOSA.

Z tego co mówią jest o niebo lepsze od Orlenowskiego.

Zawsze u nich tankuję swojego AWXa a zimą nie mam problemów z odpaleniem.

Polecam Lotosa.

Opublikowano

Na oleju napędowym z Auchan Białystok przejechałem różnymi autami z silnikami Diesla około 400tys km.

w ŹADNYM nie wymieniałem żadnych elementów układu wtryskowego, nie zdarzyło mi się również nie odpalić zimą.

Dostawcą paliwa jest LOTOS.

Trzy czy cztery temu gdy była ostra zima po -25 w nocy odpalałem wtedy swoją B6 na tym paliwie bez najmniejszego problemu.

Służbowe auta 13 sztuk tankowane na flotę na Orlenie nie odpalił żaden.

Według mnie EkoDiesel z Orlenu to jedno z gorszych paliw o wysokiej zawartości dodatków BIO.

Opublikowano
W dniu 14.11.2017 o 10:31, .Pablo. napisał:

Kiedyś go mialem. Choć teraz leje tylko zimowego dynamika na bazie iz40 tzw arktyczny i zero problemów nawet w największe mrozy. 

I wszystko w porządku? Można spokojnie dolać przy pompowtryskach? 

Opublikowano
1 godzinę temu, PavloRTS napisał:

I wszystko w porządku? Można spokojnie dolać przy pompowtryskach? 

Jasne że można dolać tylko odpowiednią ilość. Poczytaj na opakowaniu. 

Opublikowano

Leje na orlenie lub auchan sosnowiec.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.