Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Panowie (i w sumie Panią też) za mile spędzony spocik i mam nadzieje do następnego! :th: :a4fan:

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki rownierz , bylo milo poznac :) no i czekamy na nastepny spocik :th:

Pozdrawiam

Opublikowano

Fajny spocik, fajna atmosfera, miło było poznac wszystkich no i do następnego. Pozdrowienia :a4fan:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

czy w najbliższy poniedziąłek Łódź może spota skręcić ok. 18tej ?

20080706 23:02

Widze że Łódź zatonęła ... :kox:

Opublikowano

Znaczy.. dzisiaj? :-)

Opublikowano

Znaczy.. dzisiaj? :-)

Tak dzisiaj :) .. zaraz wyjeżdżam z okolic Kozienic/Zwolenia ...

wysyałam Ci mój numer na PW ... jeśli coś się urodzi to zadzwoń/napisz adres - miejsce najlepiej tak abym mógł później w miarę sprwnie na A2 wyjechać,

bedę jechał od strony Tomaszowa

Spocik raczej krótki powiedzmy tak na pół godzinki bym mógł sie zatrzymać ...

Opublikowano

Witam.

Panowie mam pytanie, jako że jestem ze Skierniewic i nigdzie bliżej chyba nie znajdę spotów, chciałem zapytać czy robicie spociki cyklicznie i w jakie dni.

Z tego co widziałem na forum to róznie to bywa.

Niedługo będę miał zrobioną furke i chociaż z ciekawości podjechał bym popatrzeć na Wasze fury.

O ile oczywiście mozna.

ps. Czy można ewentualnie podjechac z laską lub dwiema :embarrassed:?

Opublikowano

powitac, autko mam moze 3 tydzien potrzebowal bym osoby co by mi zdiagnozowala auto bo.... siakos wydaje mi sie ze duzo pali.

Opublikowano

Witam.

Panowie mam pytanie, jako że jestem ze Skierniewic i nigdzie bliżej chyba nie znajdę spotów, chciałem zapytać czy robicie spociki cyklicznie i w jakie dni.

Z tego co widziałem na forum to róznie to bywa.

Niedługo będę miał zrobioną furke i chociaż z ciekawości podjechał bym popatrzeć na Wasze fury.

O ile oczywiście mozna.

pytanie jasne ze mozna ...a nawet trzeba :wink4:

ps. Czy można ewentualnie podjechac z laską lub dwiema :embarrassed:?

jeszcze pytasz jasne że można :shocked: możesz nawet z trzema lub czterema...płeć piękna w większej ilości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :lol1:

Opublikowano

witam. kiedy bedzie jakiś spocik? w lodzi lub okolicach? :mysli:?? chetnie bym podjechal :> o ile mozna?

Opublikowano

no to zostałem bez niuni............... kupie jakiegos taniego golfika jak by ktos miał

szkoda seba ze sprzedałes teraz by sie przydał

POZDROWIONKA

Opublikowano

kiedy spocik chętnie wjadę :kox:

Opublikowano

czy wszyscy wlasciciele :a4fan: w lodzi wymali?

Opublikowano

czy wszyscy wlasciciele :a4fan: w lodzi wymali?

zaproponuj coś bo reszta jakoś mało sie garnie :gwizdanie:

Opublikowano

no to zostałem bez niuni............... kupie jakiegos taniego golfika jak by ktos miał

szkoda seba ze sprzedałes teraz by sie przydał

POZDROWIONKA

Marys dzieki za podrzucenie gadzetu :notworthy:

Ja jesli wogole bede to i tak bez niuni bo sie leczy :wallbash:

Opublikowano

czy wszyscy wlasciciele :a4fan: w lodzi wymali?

zaproponuj coś bo reszta jakoś mało sie garnie :gwizdanie:

moze sobota za tydzien pod m1? lub galeria? kots chentyn?

Opublikowano

jestem new ale jak mam byc to bede ;)

Opublikowano

Chłopaki ustalcie jeszcze jakąś godzinę to Wam podwieszę temat i walnę duże info w pierwszym poście :hi:

Opublikowano

Moze sobota 19.07.2008 godzina 18.00 parking M1 ktos chentny???? :mysli:

chyba ŁÓdz nie umarła? :wallbash:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 21:56 _________________________________________________dzieki za pomoc :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.