Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka jest ktoś kto zajmuje się przeróbkami wnętrza autka i nie tylko?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co chcesz przerobic?

Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

Dopiero przeczytałem - oczywiście możemy auto obczaić.... kompa wezmę i możemy jechać a gdzie to jest? :eusathink:

Sory, że dopiero teraz się odzywam ale ostatnio wpadam na forum raz na ruski rok. Na przyszłość jak coś potrzebujesz to dzwoń. :decayed:

Opublikowano

A co chcesz przerobic?

Może przerobić to dużo powiedziane, ale chciałem powymieniać światła we wnętrzu na ledowe plus drzwi, nogi. Wyjąć przycisk esp bo jest w tragicznym stanie. Zregenerować przyciski otwierania szyb itd. Niby drobnostki ale ja nie bardzo mam czas się tym zająć i chętnie podjechałbym do kogoś kto ogarnia żeby się tym zajął.

Opublikowano

mysle ze jak cygan wroci w poniedzialek to mozesz smialo do niego uderzac - DeeJay_Kill

Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

Dopiero przeczytałem - oczywiście możemy auto obczaić.... kompa wezmę i możemy jechać a gdzie to jest? :eusathink:

Sory, że dopiero teraz się odzywam ale ostatnio wpadam na forum raz na ruski rok. Na przyszłość jak coś potrzebujesz to dzwoń. :decayed:

ohh no dzwoniłabym ale numeru nie mam :(

zmieniasz auto?

Co innego zmieniam ;)

Opublikowano

Ziomy, gdzie w mieście porządnie sprawdzą mi wielowahacz? Tył pływa mi na nierównościach, a i przód przy nierównych zakrętach jest trochę mniej przewidywalny. Amory mają po ok. 65% sprawności. Zazwyczaj jeżdżę do speed caru na Wyszyńskiego, byłem niedawno i nie znaleźli luzów...

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Ziomy, gdzie w mieście porządnie sprawdzą mi wielowahacz? Tył pływa mi na nierównościach, a i przód przy nierównych zakrętach jest trochę mniej przewidywalny. Amory mają po ok. 65% sprawności. Zazwyczaj jeżdżę do speed caru na Wyszyńskiego, byłem niedawno i nie znaleźli luzów...

Brecha w rękę i sam sobie sprawdź :decayed: powiem ci ze pierwsze słyszę zeby ktoś jeździł i sprawdzał gdzies wąchacze

Opublikowano

Ziomy, gdzie w mieście porządnie sprawdzą mi wielowahacz? Tył pływa mi na nierównościach, a i przód przy nierównych zakrętach jest trochę mniej przewidywalny. Amory mają po ok. 65% sprawności. Zazwyczaj jeżdżę do speed caru na Wyszyńskiego, byłem niedawno i nie znaleźli luzów...

powiem ci że albo ci mechanicy nie potrafią sprawdzic albo im się po prostu nie chce bo ja też kiedyś na przegląd jechałem zaraz po nabyciu audi to zawieszenie nawalało jak szlak a diagnosta stwierdził że wszystko jest ok a mówiłem mu że raczej nie bo wali z przodu to powiedział że to musi być coś innego a i tak to były właśnie wahacze. Pisz do DJ-a on zapewne ogarnie to ci albo jak umiesz to samemu tak jak klysek radzi

Pany i panie wiecie może jak rozebrać na części pierwsze ori podłokietnik z B5 ?

Opublikowano

Siema;) Jutro odpisuję wszystkim na pw - dziś jeszcze alkoholizacja:) Magda - akurat na tym modelu A4 się troche znam, więc dzwoń w razie czego:)

Opublikowano

Mój mechanik stwierdził ostatnio, że "trzeba mieć te zawiechy w jednym palcu żeby dobrze je zdiagnozować".

DJa nie będę cisnął zaraz po urlopie ;) Osobiście sądzę że to jednak amory

Opublikowano

na wahaczach albo są luzy, albo nie - jeśli takie akcje się dzieją losowo, to są od amorów- temperatura i wszystko na nie wpływa, stąd też takie okazjonalne zachowanie;) U mnie też tak się zdarza, mimo, że na przeglądzie amortyzatory wyszły ok.

Opublikowano

Badanie amorow na przegladach dla mnie osobiscie to kpina. Nie uwierze ze moje auta rok w rok maja identyczny wynik sprawnosci amorow a tak wlasnie wychodzi na przegladach.

Opublikowano

u mnie wyszło więcej po roku, więc sam wiesz;D

Opublikowano

ohh no dzwoniłabym ale numeru nie mam :(

Łooooo matko i córko.... :blink: poszło priva


kurde jak się czyta jakie tutaj ludzie mają problemy to aż się wierzyć nie chce........ a co do przeglądów to nie wiem jakim trupem trzeba wjechać by kwitów nie podbili... o fachowości lepiej nie pisać.... najfajniejsze jak dowiadują się, że auto w Q..... LOL :grin: .... od razu zamieszanie się robi i hamulców nie sprawdzają bo nie mają jak :polew:

Opublikowano

u mnie wyszło więcej po roku, więc sam wiesz;D

heh no tak też znam taki przypadek po 15kkm i roku, więc dlatego celuję w te amory

Opublikowano

u mnie wyszło więcej po roku, więc sam wiesz;D

heh no tak też znam taki przypadek po 15kkm i roku, więc dlatego celuję w te amory

Albo doopy pływa albo nie co tu drążyć
Opublikowano
  • Autor

jol :)

fajny kawalek zapodam i sie przywitam :)

Opublikowano

Sebuś <3 :*

Opublikowano

Witam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.