Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim co nie spia bo karmia dzieci [emoji14]

send by GT-I9505

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc wszystkim co nie spia bo karmia dzieci [emoji14]

send by GT-I9505

No to i ja witam ,wszystkich co zakutaszJa na 7 do roboty :decayed:
Opublikowano

Ja na szczescie na 8 ;):kawa:

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Marcinek <3 :)

i co tam dzieci ? :)

Opublikowano

A ja moi drodzy byłem w weekend w Czechach, popiłem dobrego piwka, winka, pojadłem w knajpkach, pozwiedzałem ;)

Na trasie spotkałem kilka R8 chyba jakiś zlot mieli i zajebistą czarną RS6 na czeskich blachach ale z ramkami z salonu Wrocławskiego.

A największe wrażenie zrobił na mnie Aston Martin Rapide, który przemykał po uliczkach Brna... :)

Opublikowano
  • Autor

nom ja w niedziele tez na a2 wyprzedzałem R8 :D

a nie moment to R8 wyprzedzało mnie :)

Opublikowano

Panie i Panowie mam okazję kupić kompletny air na amorach KW v1 za 2.5k

Taki zestawik:

-Kompresor VIAIR 480

-Zegary 2 VIAIR

-Duza butla

-Poduchy 3-balwankowe

-4 zawory VIAIR

Opłaca się to brać?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U nas nikt na powietrzu nie lata :(

Opublikowano
  • Autor

:) ja mam chybalewe w ukladzie ale to chyba nie o to chodzi

;)

Opublikowano

lewe to Ci uchodzi dołem, stąd stołki w aucie masz tak poprzerywane :P

Opublikowano
  • Autor

o wypraszam sobie :) moje stołki są w b. dobrym stanie :)

Opublikowano

...To dzień dobry i idę popracować;)

Opublikowano

Dzień dobry i wszystkiego najlepszego chłopcy :) :*

Opublikowano

U nas nikt na powietrzu nie lata :(

jak to nie? ja latam :polew:

Dzień dobry i wszystkiego najlepszego chłopcy :) :*

Magdaleno czy Ty nie wyklułaś się tak jak ja 30-09..... ? :grin::decayed::naughty:

Opublikowano

Oczywiście że tak :)

Opublikowano

no to chlejemy :D Pyton i Madzia - najlepszego !!! R8 w garażu;]

Opublikowano

Oczywiście że tak :)

:drinks::drunk::friends:

DJ tylko nie R8...... jestem miłośnikiem marku Audi ale miałem okazję jechać tym autem i w środku ciasnota większa niż w A4... auto za kupę siana a przyciski od sterowania foteli rodem z A4...wykonanie wnętrza - pomyłka....zupełnie ten model do mnie nie przemawia... jak już coś to S8 / RS6 / RS7

co by mi się brzuch i d*pa zmieściła na fotelu kierowcy :polew:

Opublikowano

Pany nie chce ktos kupic skor buffalino ciemne el ledzwia wysuwane podudzie trzeba grzac swoja d*pa :) komplet z kombiaka w ladnym stanie bez dziur + ew felgi 17 AVUS z oponami uniroyal 17 235/45/17 opony wzor choinka z 2013 roku 4 szt takie same :)

Opublikowano

Oczywiście że tak :)

:drinks::drunk::friends:

DJ tylko nie R8...... jestem miłośnikiem marku Audi ale miałem okazję jechać tym autem i w środku ciasnota większa niż w A4... auto za kupę siana a przyciski od sterowania foteli rodem z A4...wykonanie wnętrza - pomyłka....zupełnie ten model do mnie nie przemawia... jak już coś to S8 / RS6 / RS7

co by mi się brzuch i d*pa zmieściła na fotelu kierowcy :polew:

Jest stworzony dla mnie :)

Mała,chuda, czarna.... Idealnie się tam komponuje :)

Jakbyście chcieli pogadać to FBlub pw bo tu mam ciągle ogon w postaci ex i się odechciewa pisać.

Pozdrówka

Ktoś jutro na drift w EZG przybędzie? Może jakiś spocik przy okazji

Opublikowano

no co ty gadasz :ph34r:

ja wpadne do EZG ale troche później :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.