Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na PŁ wiem, że mają twardościomierze ale nie wiedziałem, że można tak z ulicy wejść z kawałkiem metalu i to zrobią

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

można można, jak dobrze pogadasz z Waldkiem to jeszcze ci "szlif" zrobi

Opublikowano

Panowie macie kogoś od renowacji skóry w Łodzi? Kto np przełożył by mi skórę z jednych boczków do drugich i przy okazji zrobił renowację tej skóry?

Opublikowano

Seba....Ty masz kurcze Bentleya z multitronickiem ? ja pikole...co rezacz.... :kox::decayed::grin:

Pozdro ziomale :D mało spamujecie ostatnio...wszyscy zarobieni :decayed:

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie silnika 1.9 tdi . Czy kiedykolwiek wychodził w wersji 170 konnej obojętnie w jakiej marce AUDI , VW,SEAT itd ???????

Opublikowano

Chyba najwieksze co bylo to w Seacie 150, kod silnika ARL

Edytowane przez OficeR

Opublikowano

Zdrowych Wesołych i mokrego dyngusa

Opublikowano

Z okazji Wielkiej Nocy miłości mocy, jajka smacznego, tyłeczka mokrego, smacznej babeczki, dwa litry wódeczki, słodkiego baranka, imprezy do ranka.

Życzy Piotrek :)

Opublikowano

Opublikowano
  • Autor

Seba....Ty masz kurcze Bentleya z multitronickiem ? ja pikole...co rezacz.... :kox::decayed::grin:

Pozdro ziomale :D mało spamujecie ostatnio...wszyscy zarobieni :decayed:

sie gra sie ma co poradzisz :D

Opublikowano

mam jakąś nieszczelność w klimie, kto mi to w okolicy zrobi dobrze i niedrogo? W Zgierzu jest dobry fachowiec, ale wolałbym tam nie zostawiać auta

Opublikowano

DeeJay co to za palmę dziś miałeś na przeciw swojej posesji, impreza widziałem jak ta lala... :P

Opublikowano

siema wszystkim był ktoś z was na motor show w poznaniu bo ja dzisiaj tam byłem i powiem że impreza zajefajna tylko kicha w tym poznaniu jest z parkowaniem aut mało parkingów chyba tam jest bo cieżko było coś znaleść poniżej kilka fotek z imprezy

o4bt8m6p.jpg

gk9m6ktd.jpg

gqptptnt.jpg

c68rrk78.jpg

tzjxgwyb.jpg

ziv7xfoe.jpg

w4zz6i8s.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam jakąś nieszczelność w klimie, kto mi to w okolicy zrobi dobrze i niedrogo? W Zgierzu jest dobry fachowiec, ale wolałbym tam nie zostawiać auta

Tez korzystam w Zgierzu ale bez obaw zostawiam auto :)

Opublikowano

Koledzy mam do wymiany turbinę w swojej Audisi. Turbo zakupiłem przez Allegro razem z nowymi uszczelkami. Możecie polecić jakiś warsztat który to wymieni? Dodatkowo mam do czyszczenia układ dolotowy bo pełno w nim oleju i chciałbym już wymienić wtryski na większe ze względu na to że będę robił program. Dzwoniłem do OPTURBO w Zgierzu - drogo (600zł), Auto BAN-IT zakłada tylko swoje turbiny, a o warsztacie na ul. Giewont nie chcę słyszeć....

Opublikowano

ludziska kiedy bedzie jakis zlocik w Łodzi?

Ps .Pozdrowionka dla klegi z B5 jasny niebieski metalik z Dabrowy

Opublikowano

ludziska kiedy bedzie jakis zlocik w Łodzi?

Ps .Pozdrowionka dla klegi z B5 jasny niebieski metalik z Dabrowy

https://www.facebook.com/events/1005377969544566/jak masz czas za tydzień to możesz wpaść na spota Audi :-)

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś opony 225/40 18" do dojeżdżenia bo na mojej wyszedł bąbel i odsyłam na gwarancję a niestety bez niej nie będę miał na czym jeździć :D

Opublikowano

ludziska kiedy bedzie jakis zlocik w Łodzi?

Ps .Pozdrowionka dla klegi z B5 jasny niebieski metalik z Dabrowy

nie wiem czy tu zagląda ale dzisiaj z nim gadałem i też się mnie pytał czy kojarze twoje auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.