Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heh jak im nie pasuje to niech place zwieksza, zarabiajmy jak niemcy to waha po 6 zl nie bedzie nam przeszkadzala[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 03:05_________________________________________________ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheheh :)

jak tam sie udalo odkopac oczy bedzie cos z tego ?? bo dzisiaj skikne po zarniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii cen paliw nie ma sensu strajkować jak górnicy czyli iść pod sejm i podpalać opony, petardy i race..... tutaj w sposób bardziej cywilizowany można zorganizować blokadę stacji a tym samym pokazać sprzeciw kierowców.... społeczeństwo jest po "naszej" stronie więc idąc przykładem lekarzy gdzie są o wiele mniejszą grupą społeczną a postawienie się i szum medialny przyniósł 100% sukcesu to w kwestii cen paliw media szybko temat podłapią i temat urośnie do rangi dyskusji społecznej z udziałem "władzy"

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup: :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 07:18_________________________________________________

heheheh :)

jak tam sie udalo odkopac oczy bedzie cos z tego ?? bo dzisiaj skikne po zarniki ;)

:mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 08:34_________________________________________________Dobrze Panton mowi najblizsze okazja bedzie na tymnocnym czyms bedzie ponoc duzo klubow Łódzkich moze sie skryknie osob i dalej cos dzialac :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że jest doskonała okazja (nocny spot) by temat poruszyć i wspólnie ustalić jakieś działania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że jest doskonała okazja (nocny spot) by temat poruszyć i wspólnie ustalić jakieś działania....

Bedziesz panem viceprzewodniczacym :decayed: bo glownym bede ja :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240830.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co tam Mariano ?? musze zrobic cos ze swiatlami swoimi bo juz prawie nie banglaja ;)

Seba jak uważasz :cool1: w sumie lampy z tych linków, które kiedyś wklejałeś nie są jakoś zaporowo drogie więc jeśli nie chce ci się rozkręcać, przeczyścić obejrzeć jak jest powód takiego świecenia to $$$ i ogień na tłoki i git majonez :good:

Ewentualna regeneracja odbłyśników też troszkę kosztuje więc :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z Kamilem Panda ;) rozmawialem mowil ze ma lampy swoje bo przekladal

wiec jutro ma je podrzucic do DJ i sie zobaczy czy sa lepsze niz moje

jesli tak to je jakos zaadoptujemy w piatek choc nie mam pomysli jak

ale to nic dziwnego bo jesli chodzi o auta to ja nigdy nie mam pomyslu na nic :P

no chyba ze jak cos popsuc ;P

co do hidow rozmawialem z DJ i stwierdzilem ze kupie te

http://allegro.pl/zestaw-xenon-hid-h1-h3-h7-opel-audi-vw-warszawa-i2048153640.html

ale dzisiaj przypadkiem natknalem sie na takie info

"Nick na allegro: xenony_waw_pl

Sklep na allegro: xenony_waw_pll

oraz wiele nicków pochodnych jak:

xenony_waw_pl2

xenony_waw_pll itp.

w każdym razie na każdej aukcji, którą promuje logo INTERLOOK, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Zarówno towar jest tragicznej jakości jak i sam sprzedawca to oszust! nie wystawiają paragonu, nie jest to na pewno w pełni legalnie działająca firma!

przetwornice porażka! xenon miga przy odpalaniu!

palniki tak samo! wziąłem 4300 a ledwo świeciły i miały faktyczny kolor coś około 8000 - 1000K i do tego każdy w innym odcieniu

stanąłem obok auta kolegi, które miało 6000K to jego były przy moich białe a powinny być lekko niebieskie

wymieniłem cały zestaw, w drugim dokładnie to samo, mrużenie przy odpalaniu i fioletowy kolor - dwa odcienie...

maksymalny wnerw, oddałem i zażądałem zwrotu gotówki! szkoda waszych 100zł i nerwów na takie coś!

kilka lat się u nich zaopatrywałem i moi znajomi również i zawsze coś nie tak, jak nie przetwornice to palniki i wieczne wymiany...

nie sugerować się ilością pozytywnych komentarzy, ludzie boją się wystawiać negatywów bo 1.sami dostaną, 2.bądź nie kupują przez allegro jak ja czyli osobiście, 3.bo wystawią pozytywa nim okaże się że za tydzień przestaje działać.

stanowczo odradzam MAŁYCH NIEBIESKICH przetwornic! mniejsze nie znaczy lepsze, bardziej się grzeją, mniej elektroniki odpowiedzialnej za jakość...

swoje negatywne odczucie wyrażam tak mocno bo w końcu mam dobre porównanie! Gdybym nie wiedział że coś może być lepsze to może bym nie odradzał ale teraz wiem, że to co sprzedaje INTERLOOK to SYF NAD SYFAMI!

Natomiast w przeciwieństwie do tego co odradzam jest 'naprzeciwko' w dziale polecającym "

i badz tu madry bo niby nie pieniadze ale bujac sie z tym pozniej wkladac wyjmowac wymieniac damn :/

a co najciekawsze wypowiedzial sie sprzedawca tej firmy i uwaga !!! cytuje

"Witam.

Jestem pracownikiem firmy INTERLOOK.

Kilka faktów.

1. Kupujacy otrzymal zwrot calej gotowki.

2. Porownania z innym firmami z Trójmiasta są mierne –> te firmy biorą od nas towar.

3. Mamy kilka ( 7 ) rodzajów przetwornic o różnej jakości i przeznaczeniu. Zestaw za 100zl ( ! ) nie jest dedykowany do luksusowego auta jakim jest Audi A6. Zapewniam ze inny rodzaj przetwornic działałby w 100% sprawnie.

czyli znaczy ze co kuzwa ??

a na stronie maja napisane odnosnie jak wol

1. wysokiej klasy przetwornice 2 szt.

2. To nie są masowo produkowane tandety

3. Radzimy uważać na tańsze zamienniki.

ku*** trzeba byc glabem chyba zeby zaprzeczac samemu sobie ;)

PARANOJA !!!

stad moje pytanie czy moze polecicie jakies inne Marcin ?? :)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:14_________________________________________________401565_320236664687784_130118923699560_994649_802350935_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - ja kupowalem swoj ksenon u http://allegro.pl/show_user.php?uid=8950988

jak swieci widziales, jestem zadowolony. przetwornica slim wiec zadnych szumow w radiu czy cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm kurde tylko to jest opole do czwartku nie dojedzie kurierem pewnie :(

potrzebuje cos na miejscu warszawa najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...