Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powróciłem;) Czy będę kuł żelazo, to nie wiem, ale już się na jutro ustawiłem po odbiór dowodu i umowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się może z mrugającym xenonem w B7? lewy mi gaśnie na 1-2s i zapala sie ponownie, mało tego kumpel ma B7 z tego samego roku i ma to samo, czyżby jakaś wada? VAG nic nie mówi :confused4:

W pierwszej kolejności zamień żarniki lewy na prawy. Masz dwie opcje albo przetwornica albo żarnik, ale wtedy jak zamienisz będziesz miał pewność. A czy przypadkiem nie świeci ten żarnik na inny kolor?

Powitać z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: uuuuu widzę że tu same buhaje :> a sami się postarajcie o taką "stłuczkę" a nie koledze zazdrościcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:47_________________________________________________

Dj no to weź ją na kawe czy cos :P

Mamy wtorek 4 dzień października do zakończenia pracującego tyg. jeszcze kupa czasu :P

i kolejny dzień bliżej do ............EMERYTURY :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba smierci :)

hehee... dokładnie..... zobaczycie emerytury..... a co do wyborów to jak wygra PO tylko będzie potwierdzeniem, że w tym kraju większość to debile...... wystarczy sobie zobaczyć na ceny paliw 5.55 E98......o innych produktach/towarach nie wspomnę... Tak wiem wiem, że jest kryzys na świecie.... szkoda, że u sąsiadów ceny aż tak nie poszybowały - a to podobno my wychodzimy najlepiej z kryzysu..... Aaaaa i co by się niektórym nie wydawało, że będę głosował na PiS czy jego odłamy - do Jarka nic nie mam.... spoko koleś ale partia to nie jeden człowiek.... w około ma ludzi typu Ziobro, Czarnecki co z Samoobrony uciekł beto....n jeden, Kurski itp populiści co do koryta się pchają....Nom i PiS to socjaliści pełną gębą....a tym kierunkiem rzygam. Amen. ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na wybory trzeba iść :wink4:

chociażby po to by zużyć kartę do głosowania :>

a ja pier**le w czapke i nie ide glosowac :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...