Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka wódka na wesele ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza tematem, kto pamięta "Stoliczną", (oryginalną, a nie z Royalu) od przyjaciół zza Buga?

Opublikowano

no dobra a postawienie czegos takiego na stole http://khortytsa.pl (naprawde za***ista) nie bedzie powiedzmy troche niesmaczne ??

Opublikowano

Poza tematem, kto pamięta "Stoliczną", (oryginalną, a nie z Royalu) od przyjaciół zza Buga?

:good:

Opublikowano

u mnie byla filandia 0,7, liczylem butelke na glowe i zostaly 4 kartony :gwizdanie: slabo pili :polew:

Opublikowano

O kur... 9 stron o tym jaką wódkę wybrać :kox::polew::decayed:

Opublikowano

starogardzką :polew: a tak na serio to Sobieski jest :good:

Opublikowano

nawet najgorsza wódka będzie dobra jak schłodzona :> ostatnio degustowałem się wyborowa...

Aby nie było tak jak w tym filmie polskim zimna zupa i ciepła wódka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam , jako , że mój koniec się zbliza ;( to musze na ta okazje uraczyć znajomych i rodzinę dobra wódką :hi:

Mam w dobrej cenie w makro właśnie NEMIROFFA orginal i chciałbym poznać opinie jeśli ktoś z Was łykał z tej butli :evil:

Opublikowano

zależy jeszcze którego, ale osobiście mi nie podchodzi np. czarny

ps.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198088.0

Opublikowano

Pilem i powiem ze... nie podchodzi... zdecydowanie lepsza luksusowa :decayed:

Opublikowano

Najgorszy syf jaki piłem do tej pory. Szczerze nie polecam. Chyba ze kogoś bardzo nie lubisz :decayed:

Opublikowano

Krupnik :good:

Opublikowano

Najgorszy syf jaki piłem do tej pory. Szczerze nie polecam. Chyba ze kogoś bardzo nie lubisz :decayed:

jestes pewny ze piles Ukrainski orginał?? bo są polskie wersje...

jestem w szoku ... wszedzie spotkalem sie z dobra opinią, trzeba to przemyslec :mysli:

Opublikowano

Ja piłem Nemiroffa jakieś 5 lat temu i był :kox: .. ale to oryginał Ukraiński :good:

Opublikowano

osobiście 30 km mam na UA, więc uwierz mi, że piłem ori

Opublikowano

Krupnik !!!

Opublikowano

W sobotę uwaliłem się Żołądkową Białą na weseli.

Skoro się uwaliłem, to znaczy, że dobrze wchodziła :polew:

Przede wszystkim zadbaj, żeby gorzała na stołach była zimna, inaczej nawet na najlepszą będą goście stękali.

Opublikowano

Krupnik najlepsza wódka sklepowa.

Lepszy będzie tylko swojski bimber.U szwagra na weselu poszło 15L mojego wyrobu a wódki jakoś niewiele.

Opublikowano

Krupnik :good:

:shocked:

O W ŻYCIU ! Ostatnio jak wypiliśmy dosyć sporą dawkę z kumplem, to na drugi dzień zdychałem do godziny 19:00 w łóżku, poprostu myślałem że umrę, po żadnej innej wódce nie miałem takiego kaca, poza tym okropnie wchodzi przynajmniej na początku, piłem ją dwa razy w życiu i stanowczo ani kropli więcej tego badziewia!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Najgorszy syf jaki piłem do tej pory. Szczerze nie polecam. Chyba ze kogoś bardzo nie lubisz :decayed:

jestes pewny ze piles Ukrainski orginał?? bo są polskie wersje...

jestem w szoku ... wszedzie spotkalem sie z dobra opinią, trzeba to przemyslec :mysli:

Moze to byla PL licencja, ale niesmak pozostał :decayed: Najlepiej kup próbkę i sam spróbuj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.