Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Stary.. Ocipiałeś ?

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Witam :hi:,pochodzę z Białegostoku ale od 3lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi z autami jakim jest audi,posiadam a4,staruszek z 1995r.1.6 ale jest spoko.jak w przyszłości autko to tylko A6.

Witam,jestem nowym użytkownikiem,pochodzę z Białegostoku od 5 lat mieszkam w Raszynie chętnie bym zapoznał miłośników audi,osobiście posiadam a4,staruszka z1995r. pozdrawiam Piotr

Witam wszystkich klubowiczów,ładne autka, ale ja mam swoje nie zastąpione a4, staruszek 1995r. ale jest spoko, pozdrawiam

*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

:kox:

Nosfer :kox::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Stary.. Ocipiałeś ?

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Witam :hi:,pochodzę z Białegostoku ale od 3lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi z autami jakim jest audi,posiadam a4,staruszek z 1995r.1.6 ale jest spoko.jak w przyszłości autko to tylko A6.

Witam,jestem nowym użytkownikiem,pochodzę z Białegostoku od 5 lat mieszkam w Raszynie chętnie bym zapoznał miłośników audi,osobiście posiadam a4,staruszka z1995r. pozdrawiam Piotr

Witam wszystkich klubowiczów,ładne autka, ale ja mam swoje nie zastąpione a4, staruszek 1995r. ale jest spoko, pozdrawiam

*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

:kox:

Nosfer :kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no widać, że napalony :kox::polew:

Opublikowano

W sumie losowo wybrałem z propozycji jutuba ale nutka pasuje mi do tego filmiku :good:

Muzyczka spoko, ale jak dla mnie to do tej muzyki ten film jest mało dynamiczny.. Do niego bardziej pasuje mi..

http://www.youtube.com/watch?v=bZqwz7SsGTw&feature=related

BTW. Long & Junior graja dziś w MAGNETIC Fort Wola 22

Hahahahah.. Właśnie patrze że to wogole nie ten teledysk.. :polew:

Opublikowano
*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

To nie ja pisałem tylko chudineze w Newbie..

Opublikowano
  • Autor
*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

To nie ja pisałem tylko chudineze w Newbie..

ja wiem że to nie Ty, ale zacytowałeś kilka wypowiedzi kolegi i widać że zieleń Ci w głowie :naughty:

Opublikowano

Wróciłem z garażu,WAG1, się sprawdził,działa bez zarzutu,ale wykrył mi parę usterek,i znowu po kieszeni,jak nie wiedziałem o tych usterkach byłem spokojniejszy,a teraz przed świętami nieoczekiwane wydatki :wallbash:

Opublikowano

Wróciłem z garażu,WAG1, się sprawdził,działa bez zarzutu,ale wykrył mi parę usterek,i znowu po kieszeni,jak nie wiedziałem o tych usterkach byłem spokojniejszy,a teraz przed świętami nieoczekiwane wydatki :wallbash:

Kolejne dziecko VC :naughty:

Skasuj błędy i zobacz czy wrócą. Dopiero później trzymaj się za sakiewkę.

Opublikowano

Wróciłem z garażu,WAG1, się sprawdził,działa bez zarzutu,ale wykrył mi parę usterek,i znowu po kieszeni,jak nie wiedziałem o tych usterkach byłem spokojniejszy,a teraz przed świętami nieoczekiwane wydatki :wallbash:

kolega faktownie napalony :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

piz*eczka piz*eczka ale koks :kox:

tylko sprzęgło coś wali :evil:

Opublikowano

piz*eczka piz*eczka ale koks :kox:

tylko sprzęgło coś wali :evil:

Odstaw prochy i efekt ruchomego łokcia bo zaczynasz majaczyć :wink4:

Opublikowano

ja wiem że to nie Ty, ale zacytowałeś kilka wypowiedzi kolegi i widać że zieleń Ci w głowie :naughty:

ma parcie :kox:

Opublikowano

bry :hi: łajzy :tongue4:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Zimno..śnieg...zimno .. :hi:

Opublikowano
:hi: a ja zaraz zapindalam na uczelnie - co w k..wa wiecie o zimnie :P
Opublikowano

:hi: a ja zaraz zapindalam na uczelnie - co w k..wa wiecie o zimnie :P

epopeje bym mógł o niej napisać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.