Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja za ta linke dziekuje no chyba ze skocze z Zólwiem w duecie :D

Zawsze to jakiś dodatkowy balast :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukas będzie miał miękkie lądowanie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukas będzie Żółwia brał na śpiocha :dance: :oklaski: :polew:

Opublikowano

no tak zolw pewnie zanim wjedzie na gore to walnie ze 3 razy woje 5 minutowki :D

Opublikowano

Mientkie ruły!!!!

Opublikowano

czesc tak jak juz pisalam 7 lipca mam byc w Warszawie stad moje pytanie: gdzie znajduje sie ulica Grzybowska 24 bo te mapy internetowe mi za wiele nie mowia, czy to jest gdzies Pałacu Kultury czy blizej PKP, na co sie kierowac w Warszawie :)

Opublikowano

bardzo blisko:)

842d6d07a3abeac0m.jpg

jakieś 500 m.

Opublikowano

dziekuje bardzo moze trafie :wink4:

Opublikowano

no tak zolw pewnie zanim wjedzie na gore to walnie ze 3 razy woje 5 minutowki :D

a tam nie ma windy? trzeba wchodzic :shocked:

dziewuchy nie mazac sie ..jutro ma lac caly dzien :P

Opublikowano

no tak zolw pewnie zanim wjedzie na gore to walnie ze 3 razy woje 5 minutowki :D

a tam nie ma windy? trzeba wchodzic :shocked:

dziewuchy nie mazac sie ..jutro ma lac caly dzien :P

k**ew.. a dzisiaj autko mylem :wallbash: No coz, proponuje w takim razie od razu umowic sie w Promenadzie. Dach nad glowa i piekny widok na "Manhattan". Co Wy na to?

Opublikowano

hehe do konca tygodnia podobno taka pogoda :thumbdown:

Dlatego ja swoje umyje dopiero w sobote.....jutro przyjade brudasem :decayed:

promenada ok- juz znam droge :polew:

Opublikowano

w takim razie od razu umowic sie w Promenadzie. Dach nad glowa i piekny widok na "Manhattan". Co Wy na to?

sluszna koncepcja ;) poza tym nie wiadomo czy strajkujace"piguly" nie maja bazy na Torwarze :mysli:

Opublikowano

no to czekam na ostateczna decyzje .. Torwar czy Promenada ... :rolleyes:

Opublikowano

szkoda że nie ma już spotów w okolicach Fortu Wola lub Blue City, bo pewnie bym się wyrwał przybić piątkę ;)

:audi::a4fan:

Opublikowano

A może by kiedyś zorganizować jakiś spocik poza miastem, taki z grillem, trixenonem i innymi atrakcjami

Chodzi mi gdzieś w plenerze z dala od wawy ....

Bo ja jakoś tak delikatnie bardzo mówiąc: nienawidzę tego durnego miasta.....

Np. jakiś powiedzmy Modlin, albo Czersk albo inna lokalizacja (to są totalnie przykładowe propozycje)

I tak może na dłużej, np w którąś sobotę od powiedzmy południa do północy.....

Opublikowano

ja tam w zasadzie niemal w każdy weekend mogę tylko przy dłuższych spotkaniach musze brać pod uwagę że mam 2 letniego synka i nie zawsze wiadomo jak długo zechce wysiedzieć :)

:audi::a4fan::evil:

Opublikowano

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

Opublikowano

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

a co tam znowu trzeba wymyslac ... :rolleyes:

zawsze wjezdzalem bez problemu ... :evil:

Opublikowano

Jestem z powrotem.

Niedospany, kulawy, opity piwem, postrzyknięty, wydałem 16 milionów (73 tys razy więcej niż zarobiłem na taryfie :wink4:). Opis podróży i duże podziękowania dla hhacka - się chłop spisał, tak zarąbiście, ze jestem pod dużym wrażeniem - trochę później jak dojdę do siebie.

Pojechałem rano, odebrać mojego Niemieckiego Bandytę. A te pedały niegotowe, bo zapomnieli nabić klimę, no bodaj im $&^ w @#)@ wsadzą. Do odebrania prawdopodobnie jutro.

Opublikowano

Spanky ostatnio było tam pozamykane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.