Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam, ale taki na hak holowniczy - na 3 rowery.

Czy wymaga demontazu kol w rowerze? jesli nie sprawi Ci to klopotu, to go zabierz i sie przymierzy do mojej :a4fan:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2007, 15:50 _________________________________________________Gdzie jutro sie odbedzie spocik? Jesli w Promenadzie, to moze ktos pogada z administratorem i pozwola wjechac na 4p. Pamietacie co mowil ten ochroniarz...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak ktoś chce ELSE full to brać laptopy płyty dyski przenośne na spota :drool: 6 giga

Opublikowano

Panowie jak ktoś chce ELSE full to brać laptopy płyty dyski przenośne na spota :drool: 6 giga

6GB :shocked: o ludzie jak to nagrać może na jakiś serwer będzie prościej wrzucić ...

Opublikowano

Czy wymaga demontazu kol w rowerze? jesli nie sprawi Ci to klopotu, to go zabierz i sie przymierzy do mojej :a4fan:

Zabrałbym gdybym miał czym :)

A tak serio to nie mam jeszcze swojego autka i dlatego dopinam się do kogoś.

Nie za bardzo mam jak się z tym przetransportować.

Kół nie składasz.

Ja mam coś takiego:

http://www.thule.com/Thule/ProductDetailPage____28556.aspx

Opublikowano
6GB shocked o ludzie jak to nagrać może na jakiś serwer będzie prościej wrzucić ...

Ja to mam na dysku zew , wpadaj z laptopem to sobie fruuu, nawet nie wiem jak to działa jeszcze :D

Opublikowano

Ja to mam na dysku zew , wpadaj z laptopem to sobie fruuu, nawet nie wiem jak to działa jeszcze :D

Weź może lapka to się zgra, a reszta rozdysponuje tym między sobą jakoś.

Opublikowano

dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool:

własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 :rant: )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie :decayed:

Opublikowano

Ale u Was korki :polew: Super ono i kichol ze sie poznalismy, szkoda ze tak krotko i bez :drunk: niestety ja bylem od 3 na nogach, troche zmeczony jestem, dzieki za mini spota u Rogala :oklaski:

Opublikowano

Sluchajcie co z jutrem? Promenada? czy Torwar?

Pogode zapowiadaja na jutro nie ciekawa, wiec chyba lepiej od razu ustawic sie w promenadzie.....

Opublikowano

dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool:

własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 :rant: )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie :decayed:

Łuki damy rade jutro to wyrezać :)

myślę że VAG prawde powie i naprawi to cacko :D

Opublikowano

Dawać do promenady :)

Opublikowano

Misie kolorowe przypominam , że do końca miesiąca trzeba wpłacić kaske za zlot na konto ośrodka.Wszystkie informacje są w pierwszym poście http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12646.msg154186.html#msg154186

Opublikowano

Spoko w takim razie jutro o 19 w promce...ja jestem skazany na łaski mojej kobiety więc duże prawdopodobieństwo iż przybędziemy polówką.

Luki spóźniłeś się bo tak to bym dał ci przełącznik z mojej byłej B6 a tak to pozamiatane.

Do zobaczyska juto.

Ono lapka biorę spokojnie.

Opublikowano

No i może ja jutro dotrę na tego spota :mysli:

Opublikowano

No i może ja jutro dotrę na tego spota :mysli:

ty to bys gruby przyjechał do czewy do starych znajomych palacz i raju czekają nara

Opublikowano

bede w czwartek :th: a do raja nie mam tel.

Opublikowano

bede w czwartek :th: a do raja nie mam tel.

w czwartek to ja jade do gdańska a jak chcesz do w asistance jest moj nr , ci podam tel do raja

Opublikowano

Dawać do promenady :)

a to sluszna koncepcja.....innej nie widze :wink4:

Opublikowano

no ok jeszcze w tym tyg promenada :notworthy:

Opublikowano

Kurde, nie przyjadę dzisiaj

Wczoraj z ludźmi z roboty najebaliśmy się jak świnie i dzisiaj rano nie nadawałem się do jazdy :/

Jutro pojadę na zlot AKP....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.