Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srebrny z Grodziska :mysli:

Grodzisk ma WGM :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hejka

komu dzisiaj machałam na Al. Krakowskiej ok 8;30 - srebrny avant b6 z ramkami na nr WGR-czy coś takiego-

yy uważaj

mamy nowych modów

zaraz dostaniesz warnwarn.gif za OT :cool1: hihihihi :hi:

Dobrze, dobrze :naughty:

Ktoś tu musi sprzątać i pilnować porządku :baseball::decayed:

Opublikowano

Jak dobrze, że mamy moderatorów :)

Zomo.jpg

Opublikowano

N. to pierwszy z prawej :lol1:

Opublikowano

Srebrny z Grodziska :mysli:

Grodzisk ma WGM :gwizdanie:

A -(WGR) To Grójec :tongue4:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/13403/Nie_widac_a_cieszy_

:drool:

A nie tam, podniecanie się Lady Ga Gą czy Weroniką Marczuk (jak to w którymś z wątków się zadziało)

Opublikowano

profile-photo-442176.Sylwia..jpg

1391747

1391741

1391739

1391728[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:28_________________________________________________profile-photo-440913.mniejsze+2..jpg

1397657

1397473

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/13403/Nie_widac_a_cieszy_

:drool:

A nie tam, podniecanie się Lady Ga Gą czy Weroniką Marczuk (jak to w którymś z wątków się zadziało)

ludzie z doświadczeniem wiedzą co dobre :naughty:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/13403/Nie_widac_a_cieszy_

:drool:

A nie tam, podniecanie się Lady Ga Gą czy Weroniką Marczuk (jak to w którymś z wątków się zadziało)

ludzie z doświadczeniem wiedzą co dobre :naughty:

No a jeszcze z taaaaaaaaaaakim doświadczeniem :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza?? :wtf:

Zeby ludzie z siedlec na waszawskim nabijali posty :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza?? :wtf:

Zeby ludzie z siedlec na waszawskim nabijali posty :gwizdanie:

... i Koluszek :good:

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

elo :hi:

Opublikowano

:siema:

:hi: bry

w sobote tez spac nie mozesz??

Opublikowano

w sobote tez spac nie mozesz??

:no:

starość nie radość :decayed:

Opublikowano

Kosci bola z rana czy prostata :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Kosci bola z rana czy prostata :kox: :gwizdanie:

w krzyzu łupie , przez prostate wstaje w nocy 15 razy szczać, ehhh mówie ci jakbym wiedział ze tak bedzie to juz dawno bym sie na linke targnął :decayed:

Opublikowano

lacze sie z Toba w bolu :gwizdanie:

parowa fruwa??

Opublikowano

Kosci bola z rana czy prostata :kox: :gwizdanie:

w krzyzu łupie , przez prostate wstaje w nocy 15 razy szczać, ehhh mówie ci jakbym wiedział ze tak bedzie to juz dawno bym sie na linke targnął :decayed:

Wszystko się zgadza :naughty:

Też budowlaniec :decayed::kox:

Też czterdziestka na karku :lol1:

Opublikowano

lacze sie z Toba w bolu :gwizdanie:

parowa fruwa??

dziekuje ale nie polecam :gwizdanie:

Parówa lata jak wściekła , dzisiaj jade po podsufitke z S4 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wszystko się zgadza :naughty:

Też budowlaniec :decayed::kox:

Też czterdziestka na karku :lol1:

:good:

Andy ty w twoim wieku nie powinieneś mi zwracać uwagi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.