Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

to w takim razie musze zmienic myjke bo jezdze na taka ze slonikem :decayed: i tam ciezko mi obejsc za raz auto widocznie maja mniej sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co się orientuje to masz sedana ... a Malik avanta :mysli: :mysli: to jak On się wyrabia a Ty nie :shocked:

Chyba że zamulasz na tej myjce :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet czytaj JA Lukas nie JA Zólw to jak moge zamulac :>

Właśnie się dziwię że Malik się wyrabia Ty nie :gwizdanie:

Miałeś mi coś podesłać na PW :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kubicy, to jesli ktos chce obejrzec 1000000 (slownie: milion) osob na Bemowie, to wlasnie wtedy tyle tam bedzie :polew: Na powaznie to chcialbym sie wybrac, ale na jakis GP F1 w przyszlym roku. Pewnie Niemcy lub Wegry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem o hungaroringu w tym roku, ale juz po fakcie. W sumie dobry dojazd jest tez na GP Belgii (3ci tydzien wrzesnia), ale pewnie czasu zbraknie. Musimy za rok wystartowac jakas wieksza ekipa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węgry mam lekko obcykane (byłem tam z 10lat temu) i polecam bardzo, a w przyszłym roku to mam nadzieje będę się mógł już wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy GP Belgii?? Ja jestem chetny na ten wyjazd. Zbierzmy sie i moze cos z tego wyjdzie, pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rodzinnym Plonsku jest taka myjka, najpierw woda pod cisnieniem, pozniej leca szczotka z jakims plynem/szamponem, pozniej oplukuja i bryka wjezdza na suszenie+wosk. Calosc trwa moze 10-15 min, chyba, ze ktos robil offroad to i 20-30 min.

Panowie. Mi chodzi o samoobslugowa myjkę cisnieniową - na monety. Znajdzcie jakas myjke na drodze z/do pracy i wystarczy korzystac dwa razy na tydzien zeby miec zawsze czyste i lsniace autko. Ja polecam myjke pod Fortem Wola bo ma duzo stanowisk i zawsze dobre cisnienie wody. Jak zlapiecie wprawe to umycie autka zajmuje doslownie 5 minut. A kosztuje 5-7PLN (w zaleznosci od przybrudzenia).

- Najpierw program 1 (mycie woda pod cisnieniem z proszkiem)

- Nastepnie od razu program 3 (konserwacja polimerami) bo cisnienie i tak jest wystarczajaco duze i nie trzeba brac osobnego splukiwania wczesniej,

- Na koniec program 4 (nablyszczanie zdemineralizowana woda).

- Nastepnie nalezy rozpedzic autko do okolo 80-100km/h zeby woda splynela w kilka sekund. Trzeba uwazac na policje :) Pozniej pod domem/praca wystarczy wytrzec pozostale kilka kropelek szmatka z mikrofibry.

Dodatkowo raz na 2 miesiace konserwacja auta dobrymi kosmetykami np. Meguiars. Szczegolnie polecam 3 fazowy system Deep Crystal. Wiecej informacji tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1514.0.html

Dzieki ochronie dobrym woskiem, brud nie wzera sie w lakier i mycie bezdotykowe samą woda pod cisnieniem jest w stanie poradzic sobie z kazdymi zabrudzeniami.

No ja sie zgadzam z Malikiem.....obok mnie na przeciwko Wola Park tez jest cisnieniowka......czasami z niej korzystam....

Lukas no nie mozliwe ze nie dajesz rady......kurcze ja nie raz oblece auto dwa razy :D.....i musze czekac bo jeszcze troche tych sekund zostaje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Sorka ze tak sie wbijam na nie swoje rejony :P

Mam zapytanko z prosbą : czy ze spotowiczów warszawskich ma ktos pojecie o autach po tuningu (dosc kompleksowym) i czy np na jakims spocie gdybym podjechał dałby rade wpiac vaga do mnie i popatrzec o co mojemu malenstwu chodzi ? ;(

Autko miałem grzebane w niemczech i teraz to wszystko przestaje ze sobą grac a ja mam za mało pojecia na te klocki i stanowczo nie mam kasy na wizyte u jakis "speców" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza myjnia ciśnieniowa jest pod promenadą na Fieldorfa BP bo mają tam lepsze środki a ta pod fort wola jest też ok bo tam tez myje swoją Czwórke :audi: ale trzeba dłużej myc żeby silny brut zeszedł.[br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 13:37 _________________________________________________we wtorek do promenady i jak sie uśmiechniesz do Motora albo SebMis-a to Ci Vagiem moga sprawdzić! Ale zgadaj z nimi to Ci powiedzą! Ja w ten wtorek skorzystałem z uprzejmości SebMis i komputerek pokazał co jest nie tak i juz zrobione :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosik ja jakby cos to dopiero za jakies 2 tyg bym was nawiedził z wizytą. Chociaz w sumie podpiecie pod vaga sam zrobie i logi raczej tez dam rade odczytac to jednak myslałem ze moze u was jest ktos kumaty w te klocki :) Ja mam jakies 170 km do was a na miejscu nikogo kumatego :(

BTW : Angela co z czarnuchem sie stało ze awaria była ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosik ja jakby cos to dopiero za jakies 2 tyg bym was nawiedził z wizytą. Chociaz w sumie podpiecie pod vaga sam zrobie i logi raczej tez dam rade odczytac to jednak myslałem ze moze u was jest ktos kumaty w te klocki :) Ja mam jakies 170 km do was a na miejscu nikogo kumatego :(

BTW : Angela co z czarnuchem sie stało ze awaria była ? :)

Z moim czarnuchem :D a nic sie nie stalo....poprostu wymienialam sprzeglo,dwumas i takie tam pierdoly :)

No ale teraz to normalnie inne auto.....jakbym nowka jezdzila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma kontakt do oniaka? Wiem ze jest w US & A i mam do niego sprawe w zwiazku z tym faktem.

Moze byc nawet numer budki PHONE na Bronxie, gdzie sprzedaje te swoje pamiatki :> Zadzwonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma kontakt do oniaka? Wiem ze jest w US & A i mam do niego sprawe w zwiazku z tym faktem.

Moze byc nawet numer budki PHONE na Bronxie, gdzie sprzedaje te swoje pamiatki :> Zadzwonie...

z tego co we wtorek Lukas mowil na spocie....to ono dzis laduje.....w PL

spozniles sie........ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela czyli to co miałas w planach :) A juz myslałem ze cos sie zepsuło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec a co potrzebujesz??

kurde znowu 5 zakładek musiałem czytać... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosik ja jakby cos to dopiero za jakies 2 tyg bym was nawiedził z wizytą. Chociaz w sumie podpiecie pod vaga sam zrobie i logi raczej tez dam rade odczytac to jednak myslałem ze moze u was jest ktos kumaty w te klocki :) Ja mam jakies 170 km do was a na miejscu nikogo kumatego :(

rób logi wrzucaj na forum do odpowiedniego działu a kilka osób na pewno się wypowie na temat Twojej maskotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...