Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do plonska i pozniej mozecie jechac za mna, bo wiem gdzie zawsze stoja. Dobry patent to sprawdzanie kogo sie mija :tongue4:

Reszta kolo Nidzicy niech uwaza na bordowe Mondeo, bardzo czesto je spotykam :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spokojnie damy sobie rade nie jedziemy do Ameryki tylko do Olsztynka, oniak zreszta i tak wyzbiera dzisiaj wszystkie fotoradary i policjantow :D

Opublikowano

Spokojnie damy sobie rade nie jedziemy do Ameryki tylko do Olsztynka, oniak zreszta i tak wyzbiera dzisiaj wszystkie fotoradary i policjantow :D

Jedziesz do Olsztynka? :chytry: Bo ja nie :tongue4:

Opublikowano
Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Zobaczymy kto na kogo będzie czekał :naughty:
Opublikowano
Jedziesz do Olsztynka?

no tak mialem napisac Nidzica :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 11:59 _________________________________________________nie ma to jak dobry cytat a nie mowilem ze Poziek ma pazdziocha :D

Poziek damy rade, ale bez obrazy dlubanie tej furki to wywazanie otwartych drzwi moim skromnym zdaniem. Ale poradzimy sobie i z tym :)

Opublikowano

Spokojnie damy sobie rade nie jedziemy do Ameryki tylko do Olsztynka, oniak zreszta i tak wyzbiera dzisiaj wszystkie fotoradary i policjantow :D

Akurat Ameryka ( taka wioska) jest kiela Olsztynka

i też jest tam cyfrowe foto :D

Opublikowano

No i stwierdziłam, że nie będzie mnie najlepsza zabawa omijać... wzięłam wolne i jadę jutro z ekipą o 12.00 :D

Opublikowano

Proszę bardzo KASIU :oklaski: :oklaski: nowy klubowicz potrafi się zorganizować a nie to co niektórzy ........ wiedzieli wieki wcześniej i nie jadą :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

No i stwierdziłam, że nie będzie mnie najlepsza zabawa omijać... wzięłam wolne i jadę jutro z ekipą o 12.00 :D

Relewacja :quattro:
Opublikowano

No i stwierdziłam, że nie będzie mnie najlepsza zabawa omijać... wzięłam wolne i jadę jutro z ekipą o 12.00 :D

To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? :cool:

Opublikowano
To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? cool

Skrzyzowanie ul Papirusow i Pulkowej przy maku :)

Opublikowano

No i stwierdziłam, że nie będzie mnie najlepsza zabawa omijać... wzięłam wolne i jadę jutro z ekipą o 12.00 :D

To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? :cool:

Pod makiem w stronę Łomianek.

Opublikowano

No i stwierdziłam, że nie będzie mnie najlepsza zabawa omijać... wzięłam wolne i jadę jutro z ekipą o 12.00 :D

To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? :cool:

Pod makiem w stronę Łomianek.

Nic nie obiecuje, ale byc moze uda mi sie wyrwac wczesniej :th:

Opublikowano

Ja też postaram się wyrobić ... ale i tak mi uciekną na trasie :rant: :rant:

Opublikowano

ja też będe i 12..poczekamy chwilkę na chłopaków ze śląska i w droge :) może uda się jakieś fajne fotki zrobić in motion :drool: i pamiętać o zabraniu CB :)

Opublikowano

Zderzaki zmienione, troche kolor sie rozni jak samochod stoi na sloncu, ale nie ma tragedii... Niestety bede jechal na starych wydechach, ale nie wyglada to tragicznie.

Malik zamawiam sesje bryki na mazurach :cool:

Opublikowano

Zderzaki zmienione, troche kolor sie rozni jak samochod stoi na sloncu, ale nie ma tragedii... Niestety bede jechal na starych wydechach, ale nie wyglada to tragicznie.

Malik zamawiam sesje bryki na mazurach :cool:

Dlaczego wydechów nie zrobili?
Opublikowano

Dluga historia. Zona faceta jest po ciezkiej operacji i byl dzis "offline". Umowilem sie z nim na poniedzialek.

Opublikowano
Malik zamawiam sesje bryki na mazurach cool

Jestes drugi w kolejce....ja bylam pierwsza :D

Opublikowano
Malik zamawiam sesje bryki na mazurach cool

Jestes drugi w kolejce....ja bylam pierwsza :D

Luzik :cool: Umyjcie autka i coś będziemy modzić :th:

Pstryk! Pstryk! Pstryk! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.