Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po drodze wam się auta usyfią :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no furak umyty na tip top (cos czuje ze bedzie padac mam nadzieje ze Wit fury nie myl)

kto ma wiesci od ONIAKA zyje czy juz pierwszy zgon :drunk:

Opublikowano

Załatwiem Hornetowi radio..a Oniak ledwo siedzi a co dopiero mówi :D

Opublikowano

he he malinowe gady ;) do milego jutro...jedziemy rano tak ok 07:00 :P

jeszcze tylko rajstopy musze zapakowac :>

Opublikowano

no na dzisiaj koniec roboty..teraz do domu spać bo rano jedziemy..start 12 w maku i jedziemy gonić Żółwia :) hehe który pewno gdzieś zabłądzi i będziemy przed nim :)

Opublikowano

no ja juz wychodze do auta i ruszam na ta kaletke

tylko ze Zolw to swoim nie leci tylko z hhackiem to mozemy ich nie dognac

Opublikowano

Lukas masz jakies info pogodowe od ekipy?? Ciezko ich bylo zrozumiec :wink4:

Opublikowano

To fakt ... węgierski mieli wczoraj opanowany :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2007, 08:30 _________________________________________________

Załatwiem Hornetowi radio..a Oniak ledwo siedzi a co dopiero mówi :D

Adaś dzięki za załatwienia radia. Odbieram o 10:30 i pędzę za wami ...więc pod makiem będę o 12

Opublikowano

Macie jakieś plany na sobotę?

O której trzeba przyjechać?

Opublikowano

Kużwa, nie mogę się pozbierac :rant:, wyjazd za jakieś 45 min. Dotrzemy na pewno. Czekajcie na nas bo mamy do pokonanie E7 rozkopane na maxa i przebić się przez Wa-wę. :evil:

Nie martw sie bedziemy czekac napewno....

Opublikowano

Hallo co tu sie stalo 2 dni nikt nie pisal :shocked:

aaa no tak bo jako jedyni porzadni bylismy w zdecydowanej wiekszosci na Zlocie inne miasta moga tylko sie uczyc od nas :thumbup:

Opublikowano

Przeciez chlalismy to jak mielismy pisac...

Opublikowano
Przeciez chlalismy

a no tak piatkowa noc byla najgorsza jeszcze mnie biceps boli od polewania :polew: ale Adas byl i tak lepszy wstal z rana w sobote pozbieral butelki sprzedał i mial pozniej na dwa lody i jedne frytki :D

Opublikowano

Lukas

ale Adas byl i tak lepszy wstal z rana w sobote pozbieral butelki sprzedał i mial pozniej na dwa lody i jedne frytki grin

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja sie zapytam - kto w sobote nie polegl i dal rady z piciem? No kto? :tongue4:

Opublikowano

Ja sie zapytam - kto w sobote nie polegl i dal rady z piciem? No kto? :tongue4:

ja :tongue4:

Opublikowano

We Wtorek Nowa Kaletka, czy promenada :>

Opublikowano

We Wtirek Nowa Kaletka, czy promenada :>

Norbi ja proponuje od razu ustawic sie w Kaletce :polew:

Opublikowano

We Wtirek Nowa Kaletka, czy promenada :>

Norbi ja proponuje od razu ustawic sie w Kaletce :polew:

:thumbup::decayed:
Opublikowano

Norbi że Ty poleciałeś z rana na WPR to... :notworthy::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.