Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie chwilę czasu to zerknijcie jak facet wyrezał sobie seata i jaki z tego dumny jest :polew: :polew: ma aż 150KM :polew: nieźle go w trąbe załadowali.

Że niby gdzie mam zerknąć?

A tak BTW. Kichol. Jak tam moje lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Jak macie chwilę czasu to zerknijcie jak facet wyrezał sobie seata i jaki z tego dumny jest :polew: :polew: ma aż 150KM :polew: nieźle go w trąbe załadowali. Nowe turbo, interkuler i 150KM :polew: :polew: :polew: no to się firma Unitronic zareklamowała :polew: :polew:

http://tdi.pl/content/view/240/50/

ja tam w tym nic dziwnego nie widze ... :rolleyes:

modyfikacje zrobione z glowa i bardzo bezpieczne ... (jest jeszcze potencjał :naughty:) ... fakt mozna zrobic troszke wiecej ale jak mozemy przeczytac wlasciciel nie zdecydowal sie na wymiane jednej bardzo waznej rzeczy , a mianowice wtryski .(jego wybor,widac 150 kucorów mu wystarcza)... wiec z ta krytyka to bym sie troszke powstrzymal i bardziej zapoznal sie z tematem modyfikacji mechanicznych i mozliwosci danych motorownii .... :wink4:

bez urazy .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pięknie tylko po co wydawać tyle kasy ????? żeby mieć potencjał??? wydajesz 5000PLN żeby mieć potencjał czy w jakimś konkretnym celu a jeśli by facet nie zmienił turbiny to samochód by mu się szybciej wys...ał??? dla mnie to nonsens wydawać pieniądze i nic nie dostać w zamian.

To tak samo jakbyś ojcu dyrektorowi machnał na tacę tego piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pięknie tylko po co wydawać tyle kasy ????? żeby mieć potencjał??? wydajesz 5000PLN żeby mieć potencjał czy w jakimś konkretnym celu a jeśli by facet nie zmienił turbiny to samochód by mu się szybciej wys...ał??? dla mnie to nonsens wydawać pieniądze i nic nie dostać w zamian.

To tak samo jakbyś ojcu dyrektorowi machnał na tacę tego piątaka.

ryzyko wysrania sie turbo jest o wiele wyzsze .... ;)

poza tym nie wiem czy do konca zrozumiales co przeczytales ... ;)

IC - wymienil po to zeby mu autko nie puchło w upalne dni

Turbo - zeby sie nie wysrało przy takiej mocy (seryjne moglo by długo nie podmuchac)

przyrost na poziomie 36 % (KM) i 50% (Nm) wydaje mi sie ze jest konkretnym celem ... a i bez streu mozesz naciskac pedał gazu do oporu ....

p.s sa roznice miedzy bezpiecznym tuningiem (drozszym) a hardcorem ... kwestia podejscia do tematu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, widziałeś że temu kolesiowi z Golfa już się ślimak AWX`owy wysrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, widziałeś że temu kolesiowi z Golfa już się ślimak AWX`owy wysrał?

ta .... juz dawno .... :naughty:

nic nie jest wieczne ..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest tez nowy trabant. Powinien byc serwowany jako gratis przy kupnie 300C :)

722339540002fc7746deecda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygotowałem moją srebrną strzałę do sezonu :dance: Zmieniłem olej, płyny, tarcze i klocki P+T, łożyska tył, termostat, gumę na przegubie. Daję sobie spokój z rezaniem AFN`a do wiosny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygotowałem moją srebrną strzałę do sezonu :dance: Zmieniłem olej, płyny, tarcze i klocki P+T, łożyska tył, termostat, gumę na przegubie. Daję sobie spokój z rezaniem AFN`a do wiosny :confused4:

tak to jest jak sie ma dwie audice na utrzymaniu .... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys trzeba odpoczac i tak juz nabazgralismy 700 stron :blink:

Wszyscy pewnie BB4 ogladaja to nie ma czasu na forumowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ale pustki....[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 21:02 _________________________________________________Mam problem. Kupilem VAG'a (http://www.telwis.pl/product_info.php/cPath/21_30/products_id/60)i nie chce dobrze dzialac tzn dziala troche na 3.11(laczy sie tylko z silnikiem, a z innymi elmentami nie chce), ale zaraz zrywa polaczenie i zamyka program. Vag-com 409 i 409,1 tylko go wykrywaja, ale nie chce z niczym sie laczyc. Macie pomysly, bo ja tylko jeden ze moze to problem z Vista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie BB4 ogladaja to nie ma czasu na forumowanie

Ja wlasnie rozkminilem kiedy mialem ostatnio robiony rozrzad (dzieki davido31), 85000 temu - no coz, trzeba rozstac sie z bryka na pare dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ale pustki....[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 21:02 _________________________________________________Mam problem. Kupilem VAG'a (http://www.telwis.pl/product_info.php/cPath/21_30/products_id/60)i nie chce dobrze dzialac tzn dziala troche na 3.11(laczy sie tylko z silnikiem, a z innymi elmentami nie chce), ale zaraz zrywa polaczenie i zamyka program. Vag-com 409 i 409,1 tylko go wykrywaja, ale nie chce z niczym sie laczyc. Macie pomysly, bo ja tylko jeden ze moze to problem z Vista.

Sprawdź w opcjach czy jest aktywacja wykonana.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...