Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to juz jakiś rok sie wybieram na Warszawski spot... Ale obiecuje ze sie teraz zmiore w sobie i tez wpadne :D Problematyczna kwestią jest termin, zawsze we wtorki mam treningi, tak wiec tu pytanie stawiam: do ktorej na ogół siedzicie i czy spotykacie sie czasami w inne dni.

A tak poza tym, to czy mi sie zdaje czy kiedys miały miejsce spotkania w Arkadii, bo pamietam ze jak dawniej czytalem o spotkaniach na forum zapadła mi w glowie Arkadia...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arkadia - sezon zimowy

Promenada - letni :)

często nawet do 23 ale to zależy tak na prawdę od dnia :)

inne dni raczej nie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

Pytanie dnia : czy nie sadzicie ze Żałoba Narodowa trwa troszke za długo ????

Jestem tu nowy-młody wilk.

Młode wilki to jesteśmy MY :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

Opublikowano

No i nie ma reklam w radio ....

Trudno mi sobie wyobrazić, że nie pochowano jeszcze Kaczyńskich a już żałoba się kończy

Opublikowano

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

ale mi chodzi o tą żenade w mediach :thumbdown:

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

ale mi chodzi o tą żenade w mediach :thumbdown:

steskniles sie za reklamami?

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

ale mi chodzi o tą żenade w mediach :thumbdown:

steskniles sie za reklamami?

Powinni tego zabronić! czyt.REKLAM

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

ale mi chodzi o tą żenade w mediach :thumbdown:

steskniles sie za reklamami?

Powinni tego zabronić! czyt.REKLAM

przeciez teraz nie ma reklam

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________

Wcześniej też byłem twojego zdania, ale po przemyśleniach, okres żałoby jest odpowiedni. Zobacz ile to wszystko trwa.

ale mi chodzi o tą żenade w mediach :thumbdown:

steskniles sie za reklamami?

Powinni tego zabronić! czyt.REKLAM

przeciez teraz nie ma reklam

taka drobna aluzja:) zdecydownie....za długa ta żałoba... :embarrassed:

1271254731_by_queenofvocation_500.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 13:32_________________________________________________

W sumie to juz jakiś rok sie wybieram na Warszawski spot... Ale obiecuje ze sie teraz zmiore w sobie i tez wpadne :D Problematyczna kwestią jest termin, zawsze we wtorki mam treningi, tak wiec tu pytanie stawiam: do ktorej na ogół siedzicie i czy spotykacie sie czasami w inne dni.

A tak poza tym, to czy mi sie zdaje czy kiedys miały miejsce spotkania w Arkadii, bo pamietam ze jak dawniej czytalem o spotkaniach na forum zapadła mi w glowie Arkadia...

zapraszamy :>

1271252938_by_abes69bp_500.jpg

Opublikowano
  • Autor

Młode wilki to jesteśmy MY :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

raczej młodzi wilcy :decayed:

_________________________________________________

żałoba żałobą niech trwa, ale mnie wkur... dziunie które poszły na plac prezydencki popsrtykać sobie focie na naszą klasę i to jest żenujące, ludzie którzy przeżywają jak nie wiadomo co, bo tak wypada... i jeszcze ten pogrzeb na Wawelu...

Opublikowano

Młode wilki to jesteśmy MY :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

raczej młodzi wilcy :decayed:

_________________________________________________

żałoba żałobą niech trwa, ale mnie wkur... dziunie które poszły na plac prezydencki popsrtykać sobie focie na naszą klasę i to jest żenujące, ludzie którzy przeżywają jak nie wiadomo co, bo tak wypada... i jeszcze ten pogrzeb na Wawelu...

jakoś te demotywatory są do wszystkiego pięknie dostosowane :gwizdanie:

1271196836_by_aklime1991_500.jpg

Opublikowano
  • Autor

jakoś te demotywatory są do wszystkiego pięknie dostosowane :gwizdanie:

zauważyłem to już jakiś czas temu i naprawdę potrafią czasem trafić w samo sedno :decayed:

to samo kiedyś było z kapselkami Tymbarka, ale teraz chyba przestali jarać zielsko :disgust:

Opublikowano

jakoś te demotywatory są do wszystkiego pięknie dostosowane :gwizdanie:

zauważyłem to już jakiś czas temu i naprawdę potrafią czasem trafić w samo sedno :decayed:

to samo kiedyś było z kapselkami Tymbarka, ale teraz chyba przestali jarać zielsko :disgust:

Teraz wygłaszają tylko jakieś mądrości... :embarrassed:

Opublikowano

Miałem dzisiaj okazję być przy tym "wyładunku" - co prawda stałem w pewnej odległości od trumien, ale widok ponad 30 dębowych desek (byc moze "zapakowanych") naprawdę wywołuje dziwne uczucie... :shocked:

dsc01357i.th.jpg

Opublikowano

no siema :siema:

poupalać dzisiaj coś czy nie :rolleyes:

Opublikowano

poupalać dzisiaj coś czy nie

Ja zaraz wychodzę z psem na spacer, walnę ze 2 Tyskie w parku i poupalam kilka szlugów... :wink4:

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

Pytanie dnia : czy nie sadzicie ze Żałoba Narodowa trwa troszke za długo ????

Jestem tu nowy-młody wilk.

Młode wilki to jesteśmy MY :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

Są i doświadczone basiory :decayed:

Opublikowano

Jestem tu nowy-młody wilk.

Młode wilki to jesteśmy MY :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:

Są i doświadczone basiory :decayed:

I o ZBOWiD-zie nie zapominajcie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zgredy Biadolące O Wojnie i Domu?

To żeś ta się dobrali!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.