Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bogatemu wszystko wolno

chciałbym tak o sobie mowić. Ale małymi kroczkami dojde do takiego wyglądu eSy. do tego z mocą jeszcze skoczymy troche (tak ok 350 kunia) i bedzie cacy. :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany zerknijcie na ta klape czy nie ma zadnych uszkodzen bo nikt nie odbiera telefonu a nie chce w ciemno jechac a w telefonie nie za bardzo widac

http://moto.allegro.pl/item1014278410_audi_a4_a_4_a_4_combi_kombi_klapa_tyl.html

Opublikowano
  • Autor

pany zerknijcie na ta klape czy nie ma zadnych uszkodzen bo nikt nie odbiera telefonu a nie chce w ciemno jechac a w telefonie nie za bardzo widac

http://moto.allegro.pl/item1014278410_audi_a4_a_4_a_4_combi_kombi_klapa_tyl.html

ciekawe jak to z drugiej strony wygląda i co się dzieje pod ramką na blachy, żebyś nie miał niespodzianki jak ja :gwizdanie:

Opublikowano

Pany jak wyglada sprawa zrobienia sprzegla przez Radzikowskiego? Oddaje sie mu stare i on cos z niego robi czy jak :mysli:

Dokładnie jak piszesz :) Tylko Radzikowski już się spalił... jest inna miejscówka do robienia sprzęgieł ale nie pamietam adresu... jak ogarnę to napiszę :)

Opublikowano

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

a ktoś Ty :?:

:tongue4:

Opublikowano

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

a ktoś Ty :?:

:tongue4:

właśnie miałem pytać, to jakiś nowy ? :naughty:
Opublikowano

a ktoś Ty :?:

:tongue4:

Kolkov :bicz:

Krzyniek :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov :bicz:

Krzyniek :bicz:

:vaglogi::nose::yeah:

Opublikowano

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

Siema cycu .... :good:

Czy ja coś nie wiem .... przecież powysyłałem odpowiedzi ( do wszystkich ) na znany temat czego Moskal i Kali :rant: czepiacie się zbowidowca :confused4: a i nie spekulować mi pod nosem , że ... "pewnie nie umie cytować lub coś innego " [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.

:polew: :polew: :polew:

:siema: mordy przebrzydłe :gwizdanie:

znalazł się piękniś :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:10_________________________________________________

PIXI zaglądasz czasem na PW?

on wiecznie tam siedzi, mi na jedną pw odpisał 4razy :kox

Rozbawiłeś mnie :kox: Księciuniu :polew:

Lepiej 4 razy niż nic ( Moskal i Kali ) dziś narzekali coś :mysli:

Opublikowano

Może mi ktoś na PW wysłać numer do TOM77 , bo gdzieś mi zaginął a troszkę części potrzeba :-)

Opublikowano

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

ni c**ja

to ten frędzel z BMW ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Bubasos do radzika oddajesz stare sprzęgło najlepiej z twoim dwumasem i on reza wszystko i układa ze sobą i oddaje spasowane :decayed:

Opublikowano

ni c**ja

to ten frędzel z BMW ??

No coś w tym kierunku. :tongue4:

Teraz się przesiadłem do starego opelka - wrażenia z jazdy :kox:

Opublikowano

tak bym widział eSe moją: tylko jeszcze ciemne szybki do tego.

Tylko oczywiście bez body od RS'a. ale kolor i srebrne dodatki, nawet te fele mi się baardzo widza do niej.

Dobrze myśle Panowie?

rs_A239.jpg

Jak już szczyć to po całym szalecie - buda Rs i kolor to nie to paskudztwo tylko Pelican Blue , ramki chrom i relingi poler :kox:

Motorynke bym odpuścił..wy***iesz pieniądza i pośmigasz parę razy w sezonie :thumbdown: Jak chcesz miec wiatr we włosach to kup sobie nową suszarkę Roventy :kox:

Opublikowano

siema szczawie :decayed:

Opublikowano

siema szczawie :decayed:

heloł :hi:

Opublikowano

Jak chcesz miec wiatr we włosach to kup sobie nową suszarkę Roventy :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

o :siema:

Opublikowano

Rozbawiłeś mnie :kox: Księciuniu :polew:

Lepiej 4 razy niż nic ..

cieszę się _ lepiej się śmiać niż płakać :wink4:

a ja tylko żartowałem z tymi 4x - zawsze odpisujesz tak jak trzeba :good:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 08:31_________________________________________________i w ogóle to :hi:

Opublikowano

Może mi ktoś na PW wysłać numer do TOM77 , bo gdzieś mi zaginął a troszkę części potrzeba :-)

Poszło PW

Opublikowano

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

w Bieszczadach będzie jak znalazł :decayed:

[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:08_________________________________________________

Pany do kogo się odezwać po mapę z RNS-E'a?

do gościa o nicku - Allegro :decayed:

Eeee Allegro to jakiś sztywniak - nie chciał za flachę sprzedać... :gwizdanie:

przyjedź z tą flachą to dostaniesz za free :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.