Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Koledzy to będzie miał ktoś tego vaga zeby pomuc??? :cool1:

przyjedź, na bank ktoś będzie miał :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy to będzie miał ktoś tego vaga zeby pomuc??? :cool1:

przyjedź, na bank ktoś będzie miał :wink4:

spoko :good:

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004?

bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem :polew:

- Ośka przejdzie, - Q - najlepiej

- Sedan lub Avant

- B6 - preferuję od 2002 roku w zwyż

- Najlepiej w ciemnym kolorze, czerń, grafit etc. (granatowy :sick3:)

- Wyposażenie, do obgadania, jak będzie ładna sztuka w dobrej cenie, to resztę się dołoży

- Diesel - benzyna jestem w stanie się przystosować :wink4:

- Generalnie szukam ładnej B6, na wiele rzeczy mogę przymknąć oko :wink4: Jeśli się trafi dobra sztuka :cool1:

Widziałeś, coCi proponowałem?

Opublikowano

Jeszcze opierdole rosolek i startuje :wink4:

Opublikowano

Taki jeden okolic Warszawy mówił co innego :przebiegly::decayed: dzięki za życzenia :decayed:

Ten co u mnie sprzątał ? :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy to będzie miał ktoś tego vaga zeby pomuc??? :cool1:

łojezu..naucz się pisać i dopiero przyjeżdżaj :confused4:

Opublikowano

:hi:

Znacie jakiegoś magika, który podejmie sie wymiany zawiasów drzwi od strony kierowcy? :chytry:

Opublikowano
Opublikowano

Jakby zrobili szlaban z garbem przed wjazdem na parking to pewnie żadna furka by nie dotarła w całości.

W polsce takimi furami można podróżowac jedynie na lawecie :polew:

Opublikowano

:hi:

Znacie jakiegoś magika, który podejmie sie wymiany zawiasów drzwi od strony kierowcy? :chytry:

a co w tym trudnego? tylko druga osobe musisz miec

Opublikowano

Pany potrzebuję magika który sprawdził by mi sprawność klimy w parchu bo wydaje mi się , że nie dmucha jak powinna :kwasny: Polecicie kogoś ?

Opublikowano

Kolkov najlepszego !!

Opublikowano

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

Opublikowano

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

do parku szczęśliwickiego wpadasz na rower? daj znać kiedyś to coś pojeździmy :kox:

Opublikowano

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

Mam parę zdjęć i robie testy ( uczę się wklejać ) :gwizdanie:

Możemy coś sieknąć kiedyś w weekend , Bajk-a można zabrać - swój chłop :good: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

do parku szczęśliwickiego wpadasz na rower? daj znać kiedyś to coś pojeździmy :kox:

Sąsiad a ty jeszcze nie śpisz .... i nie na rower tylko na d*py i browar :polew::kox::hi:

Opublikowano

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

Mam parę zdjęć i robie testy ( uczę się wklejać ) :gwizdanie:

Możemy coś sieknąć kiedyś w weekend , Bajk-a można zabrać - swój chłop :good: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________

PIXI codziennie masz inny avatar, robiles ostatnio jakas sesyjke?

ja obok ciebie czasami na rowerze jezdze a jak mi wodki brakuje to do nocnego na rogu :kox:

do parku szczęśliwickiego wpadasz na rower? daj znać kiedyś to coś pojeździmy :kox:

Sąsiad a ty jeszcze nie śpisz .... i nie na rower tylko na d*py i browar :polew::kox::hi:

opiłem się coli :decayed:

czytam poradniki instalacji rns-e :kox:

Opublikowano

:good: czytaj,czytaj ..... :decayed:

Sprawdzałeś " etke" :mysli: po wisaniu Vin-u bangla :mysli:

Opublikowano

:good: czytaj,czytaj ..... :decayed:

Sprawdzałeś " etke" :mysli:

nie jeszcze..

Opublikowano

Moja wersja 7,0 aktualizacja 766 i doopa nie działa :wallbash: katalogi on-line poblokowane ;(

Opublikowano

Jutro zbadam - póki co idę spać :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.