Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Doobry :hi:

Opublikowano

Hello :wink4:

kuźwa ale skwar :no4:

Opublikowano

Dzisiaj pewnie 40 pęknie.. wczoraj 37 :kox:

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

a ja ide grzebac przy aucie :kox:

Opublikowano

a ja ide grzebac przy aucie :kox:

wysmaruj się olejem z silnika to się bardziej opalisz :decayed:

Opublikowano

a ja ide grzebac przy aucie :kox:

miłego smażenia się :decayed:

Opublikowano

spoko, wy to mietkie faje jestescie :kox:

Opublikowano

spoko, wy to mietkie faje jestescie :kox:

z chęcią Ci pomożemy :kox:

Opublikowano

Czy w stolicy są jakieś spoty w sobotę? Będę w weekend i tak zastanawiałem się może są jakieś spociki gdzie ktoś mógłby mi przejrzeć auto vagiem:)

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ale napier... słońcem :thumbdown:

Czy w stolicy są jakieś spoty w sobotę? Będę w weekend i tak zastanawiałem się może są jakieś spociki gdzie ktoś mógłby mi przejrzeć auto vagiem:)

niet, zapraszamy we wtorek :decayed:

Opublikowano

Bardzo chętnie ale na tygodniu jest hard work:)

I faktycznie nakur... słońcem na maxa.

A nad zalewem Zegrzyńskim dzieje się coś w weekend ? Podobno dużo motorów i ogólnie miło jest.

Opublikowano

Bananowe towarzystwo sie zjezdza i swiruje...

Opublikowano

Siema :hi:

Git-lampa dzisiaj to ma chyba jakieś przeładowanie - może zawór upustowy przestał działać...

Pruszków, około godziny 11:30 - termomiarka na moim oknie...

dsc01934.jpg

FU*K!!! :wallbash:

Opublikowano

ja wczoraj mialem egzamin w sali gdzie padla klima, koles powiedzial ze obnizy prog zaliczajacy ze wzgledu na trudne warunki :decayed:

Opublikowano

Stary ten termometr jest ok, u mnie wczoraj było to samo:)

Powrócę do tego zalewu... banany świrują na ostro czy jest pajacowanie? W sumie to mógłbym zobaczyć jak banany katują swoje maszyny:) Tam jest bardziej motocyklowo ?

Opublikowano

ja wczoraj mialem egzamin w sali gdzie padla klima, koles powiedzial ze obnizy prog zaliczajacy ze wzgledu na trudne warunki :decayed:

w końcu zdajesz na prawo jazdy...? :shocked:

bardzo słuszna decyzja!!! :oklaski:

:polew::kox:

Opublikowano

Stary ten termometr jest ok, u mnie wczoraj było to samo:)

Powrócę do tego zalewu... banany świrują na ostro czy jest pajacowanie? W sumie to mógłbym zobaczyć jak banany katują swoje maszyny:) Tam jest bardziej motocyklowo ?

w sobote to tam bedzie tyle ludzi ze nie dojdziesz do wody a korki jeszcze wieksze wiec swirowania raczej nie bedzie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 12:06_________________________________________________

ja wczoraj mialem egzamin w sali gdzie padla klima, koles powiedzial ze obnizy prog zaliczajacy ze wzgledu na trudne warunki :decayed:

w końcu zdajesz na prawo jazdy...? :shocked:

bardzo słuszna decyzja!!! :oklaski:

:polew::kox:

:bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.