Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooo chyba rezanko Q :mysli

Poprostu kupi Q :) Jedyny słuszny wybór .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poprostu kupi Q :) Jedyny słuszny wybór .

To fakt :kox:

Opublikowano

oooo chyba rezanko Q :mysli

Poprostu kupi Q :) Jedyny słuszny wybór .

Taaa znam plany Malika, no i pogratulować djecezji :quattro:

A tu fajowy dekoder VIN-u http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/

Opublikowano

Ma jak sobie napiszesz na tylnej klapie :polew: :polew: :polew:

no jak chcesz to mogę Ci skołowac pare naklejej :polew:

Opublikowano

hmmmm :chytry:

Cztery wytyczne:

- 3.0TDI V6

- quattro

- czarna perła

- avant

Resztę wyrezam! :>

Start misji - Maj 2007 :) Watch this space! :th:

Opublikowano

malik, 3.0 bylo tylko w Q :), a poza tym to zapomniales o manualu :P - proponuje leciec do niemiec.

Opublikowano

Malik ty sie tym zabijesz :kox:

Opublikowano

Malik ty sie tym zabijesz :kox:

:D :D :D Da sobie chłopak radę :gwizdanie:

Opublikowano

Malik ty sie tym zabijesz :kox:

tak źle koledze życzycie, czy to tylko to dmuchanie na zimno :naughty:

Opublikowano

malik, zapomniales o manualu :P - proponuje leciec do niemiec.

Spoko. Pamiętam. Możliwe, że skorzystam z Twoich kontaktów :)[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 21:41 _________________________________________________

Malik ty sie tym zabijesz :kox:

Wezmę u Ciebie korki ;)

Opublikowano

zmienie temat, taki odwiedził wczoraj moje osiedle :)mniammm

Opublikowano

Dają gdzieś takie służbowe auta??

Opublikowano

zmienie temat, taki odwiedził wczoraj moje osiedle :)mniammm

Z tego co widzę to tam stoi thalia :polew: :polew: :polew: mogę ci taką pokazać :wink4:

Opublikowano

malik a bedziesz prześwietlał potencjalnego kupca swojej obecnej A4 pod katem czy jest pedantem :mysli:

nie wyobrazam sobie jakos zebys jakiemus kocmołuchowi brykę opylił :polew:

no chyba, ze to nowe B7 przysłoni wszytko co było wcześniej :D

Opublikowano

Każdy właściciel ładnego zadbanego :audi: ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać :naughty:

Opublikowano

Każdy właściciel ładnego zadbanego :audi: ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać :naughty:

I tak właśnie jest :dance:

Opublikowano

Każdy właściciel ładnego zadbanego :audi: ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać :naughty:

a to fakt..zapomnialem o tym :embarrassed:

motórek robisz apgrejda do B6 :mysli::P

Opublikowano

Ja wczoraj mijalem sie na miescie z A5 tez jest malina te lampeczki :rolleyes:

Opublikowano

Każdy właściciel ładnego zadbanego :audi: ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać :naughty:

I tak właśnie jest :dance:

przecie to już prawie złom :kox:

Malik bierz tą a5 => http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3324757

Opublikowano

Każdy właściciel ładnego zadbanego :audi: ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać :naughty:

a to fakt..zapomnialem o tym :embarrassed:

motórek robisz apgrejda do B6 :mysli::P

Nie robie. :no:

Ale znam recepte na kupno auta ,które będzie Cie w pełni zadowalało:) cieszyło oko i sprzedaż je w pare dni za dobrą kwotę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.