Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

Mówiłem! nie jedź na ten zlot!

A ja ledwo co żyję.

Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

I tak nieźle. Myślałem, że jesteś juz na etapie, że do niego nie dopuszczasz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

cotygodniowy wpis oniaka w tym watku :polew:

Opublikowano

Ja z Oniakiem łączę się w bólu :polew:

Opublikowano

siemacie moje dziewczęta w ten piękny poranek , zamkneli wiadukt Marynarskiej nad Grójecką , korek był juz o 6:05 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

co tam sie musi dziać popołudniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemacie moje dziewczęta w ten piękny poranek , zamkneli wiadukt Marynarskiej nad Grójecką , korek był juz o 6:05 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

co tam sie musi dziać popołudniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

daj spokoj to jakas tragedia co tam sie dzieje :thumbdown:

Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

cotygodniowy wpis oniaka w tym watku :polew:

Oniak ma już szablon zrobiony i tylko wstawia :polew: :polew:

Siema pipuszki

Opublikowano

Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca :wallbash:

cotygodniowy wpis oniaka w tym watku :polew:

Oniak ma już szablon zrobiony i tylko wstawia :polew: :polew:

Siema pipuszki

ctrl+v :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

koniec urlopu, trzeba wracać :kwasny:

Opublikowano

byl filmik jak continentala myja za grube euro :gwizdanie:

Opublikowano

Usługa tyle kosztuje i to nie mycie, ale autodetailing - nie to żebym się chwalił, ale część rzeczy z tego zdjęcia do wykonywania usługi sam posiadam :naughty: :naughty: :naughty:

Dam rabat 30% od jego ceny. Ktoś się pisze ? :kox: :kox: :kox:

28.jpg

Opublikowano

Artykuł trochę naciągany bo takich "myjni" jest mnóstwo a autodetailing to jest normalny proces, który nikogo w cywilizowanym świecie nie dziwi. W naszym klubie też powoli zdobywa wyznawców.

Oczywiście $11k to suma lekko przesadzona jak na nasze realia. Wynika w dużej mierze z klasy aut, które obejmowane są tego rodzaju "zabiegami" oraz dojrzałości rynku.

Zbliżone efekty można uzyskać na naszych autkach za o wiele mniejsze pieniądze.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.0

Dla tych, którzy chcą pooglądać więcej fotek z efektów działań "spa" dla samochodów polecam showroom forum autodetailingu.

http://www.detailingworld.co.uk/forum/forumdisplay.php?f=15

Opublikowano

28.jpg

a co on na tym lapku robi ?? oblicza stosunek szamponu do wody ??? :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

ja pierd.ole ale ludzie mają nasrane w głowach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja pierd.ole ale ludzie mają nasrane w głowach

Nie mierz innych swoją miarą.

Najprawdopodobniej tworzy dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii.

Da mu to dokładną informację na temat tego ile z tej warstwy może spolerować aby zlikwidować np. dużą rysę w danym miejscu.

Opublikowano

Ja cie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja pierd.ole ale ludzie mają nasrane w głowach

Nie mierz innych swoją miarą.

:kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Malik to nie do Ciebie było :wink4: , ale nie uwazasz ze to leciutka ,naprawde leciutka przesada ???

Rozumiem mycie ,woskowanie, itp ale : "Najprawdopodobniej tworzy dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii" to juz jest zboczenie :kox: :kox: :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.