Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jeżeli ktoś dysponuje kluczem do zdjęcia kierownicy, to chętnie skorzystać na spocie :naughty:

po lifcie?

krzyniek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa zapomniałem tego tematu dla Ciebie, kluczy też nie wziąłem :wallbash:

Sprawa nie jest jakaś pilna, więc ... spoko.

Panowie, jeżeli ktoś dysponuje kluczem do zdjęcia kierownicy, to chętnie skorzystać na spocie :naughty:

po lifcie?

krzyniek

Po lifcie.

A któż raczy wiedzieć, kiedy się krzyniek zjawi :cool1:

Boberek ma klucz, ale za późno mu się przypomniałem - dzisiaj nici z przekładki, więc tak szukam innego chętnego na dzisiaj :naughty:

Opublikowano

a już skosiłem trawę :gwizdanie:

żartowałem , jedziemy :kox: :kox: :kox:

:polew:

skąd mam cie odebrać ???? jedziemy parówą , na miejscu musimy rozwiercić jedna srube w kierownicy bo za chója nie da sie odkręcić , a łepek jest tak zjechany ze ty;lko okrągly klucz podejdzie :kox: :kox: :kox: :kox:

a już skosiłem trawę :gwizdanie:

ja tez jestem przygotowany :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja mam te klucze. Wczoraj sciągaliśy z Łukaszem u mnie kiere także cały zestawik jeździ u mnie w aucie. Na spocie się pojawie także służe pomocą.

Opublikowano

Ja mam te klucze. Wczoraj sciągaliśy z Łukaszem u mnie kiere także cały zestawik jeździ u mnie w aucie. Na spocie się pojawie także służe pomocą.

No to zajeb... :good:

Opublikowano

Ja mam te klucze. Wczoraj sciągaliśy z Łukaszem u mnie kiere także cały zestawik jeździ u mnie w aucie. Na spocie się pojawie także służe pomocą.

zalatwileś temat z esą ???

Opublikowano

Ja mam te klucze. Wczoraj sciągaliśy z Łukaszem u mnie kiere także cały zestawik jeździ u mnie w aucie. Na spocie się pojawie także służe pomocą.

zalatwileś temat z esą ???

NIE

coś spierdoliłem :decayed:

Opublikowano

edmondo, montujesz wreszcie kiere? 3 minuty roboty :)

moj brat ma byc w koncu w wawie juz niedlugo... wiec przycisne go o lampy :gwizdanie:

Opublikowano

edmondo, montujesz wreszcie kiere? 3 minuty roboty :)

moj brat ma byc w koncu w wawie juz niedlugo... wiec przycisne go o lampy :gwizdanie:

Kali ma mieć klucz do kiery, więc dzisiaj temat mam zamiar ogarnąć na spocie.

Daj znać, jak będą lampki do odbioru.

Opublikowano
  • Autor

skąd mam cie odebrać ???? jedziemy parówą , na miejscu musimy rozwiercić jedna srube w kierownicy bo za chója nie da sie odkręcić , a łepek jest tak zjechany ze ty;lko okrągly klucz podejdzie :kox: :kox: :kox: :kox:

najchętniej z Wyszkowa :wink4:

a już skosiłem trawę :gwizdanie:

ja tez jestem przygotowany :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good:

Dobra Leszcze, jedziemy z misją w lubelskie, więc jeżeli ma ktoś coś do obszycia w skórkę i dogadał się z raggamanem to dawać znać

Opublikowano

Dobra Leszcze, jedziemy z misją w lubelskie, więc jeżeli ma ktoś coś do obszycia w skórkę i dogadał się z raggamanem to dawać znać

no a co jeszcze obszywa ? pokrowiec na freda też ? :kox: :kox:

Opublikowano

Dobra Leszcze, jedziemy z misją w lubelskie, więc jeżeli ma ktoś coś do obszycia w skórkę i dogadał się z raggamanem to dawać znać

no a co jeszcze obszywa ? pokrowiec na freda też ? :kox: :kox:

no nie mów ze odczepisz sobie pyndla i dasz nam go do obszycia , bedzie smierdziało w samochodzie :thumbdown::kox:

Opublikowano

no nie mów ze odczepisz sobie pyndla i dasz nam go do obszycia , bedzie smierdziało w samochodzie :thumbdown::kox:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

O KUURWAAAA :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: cyce ........... wróciłem z mini urlopu :kox:
Opublikowano

O KUURWAAAA :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buahahaha :polew:Fly można jej to wybaczyć ona ma być tylko piękna :naughty:

Opublikowano

:siema: cyce ........... wróciłem z mini urlopu :kox:

tęskniłeś ?

przyznawaj się, ale to już !

zdrowaś

k.

Opublikowano
  • Autor

:siema: cyce ........... wróciłem z mini urlopu :kox:

Dobry jesteś, wyjechałeś wczoraj po 17 i wróciłeś dopiero dziś :blink:

Opublikowano

:siema: cyce ........... wróciłem z mini urlopu :kox:

Dobry jesteś, wyjechałeś wczoraj po 17 i wróciłeś dopiero dziś :blink:

stare grzyby maja tyrać w robocie a nie sie urlopować :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.