Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierwszy Long Island Ice Tea a drugi to gin-vodka-bolsblue, póżniej dam przepisy

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy Long Island Ice Tea a drugi to gin-vodka-bolsblue, póżniej dam przepisy

:dance: :dance: :drunk:

Opublikowano

Curwa panie żałuje, ale myżlałem ,że już wszyscy spier. do domu ;(

Opublikowano

kuźwa to widzę że jest czego żałować :wallbash: chrzaniona gorączka nie miała się kiedy przyczepić :bicz:

Opublikowano

halo. próba mikrofonu

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj w Słomczynie ori felgi, wszystko pięknie cacy ale w czasie powrotu kamień strzelił mi w szybę i mam odprysk o wymiarach ok. 2x3,5mm :wallbash:. Zastanawiam się czy jest sens kleić szybę teraz czy obserwować czy się powiększy odprysk

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj w Słomczynie ori felgi, wszystko pięknie cacy ale w czasie powrotu kamień strzelił mi w szybę i mam odprysk o wymiarach ok. 2x3,5mm :wallbash:. Zastanawiam się czy jest sens kleić szybę teraz czy obserwować czy się powiększy odprysk

Wies co , temat szyby był już poruszany .. poszukaj na forum są również podane namiary na warstaty :)[br]Dopisany: 02 Grudzień 2007, 13:04 _________________________________________________

halo. próba mikrofonu

halo halo :>

Opublikowano

Wiciu cużeś zrobił i jak dobrze,że już nie jesteś moderowany :cool:??

Opublikowano

Eeeeeeechhh. Szkoda gadać.

W*rwiłem się jak nic - będzie chwila to opiszę, choć to nie jest proste, bo mi jeszcze bana władują i będe kwiczał :D

Opublikowano

Wiciu na bana pracujesz od dłuższego czasu a to za słabą frekwencję na spotkaniach i generalnie straszną ospałość którą prezentujesz i jeszcze kilku core klubowiczów również...

Opublikowano

Jedziecie dzisiaj pod maximusa?

Opublikowano

Si

Opublikowano

Wiciu na bana pracujesz od dłuższego czasu a to za słabą frekwencję na spotkaniach i generalnie straszną ospałość którą prezentujesz i jeszcze kilku core klubowiczów również...

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem :decayed:

Opublikowano

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem :decayed:

o f*ck prędko nie rzucę :polew:

Opublikowano

Wiciu na bana pracujesz od dłuższego czasu a to za słabą frekwencję na spotkaniach i generalnie straszną ospałość którą prezentujesz i jeszcze kilku core klubowiczów również...

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem :decayed:

przepraszam ale gdzie mnie zabrakło?? :cool: kto inicjuje spotkania?? :gwizdanie:

Opublikowano

Niestety chyba nie dobije do Pozia i Katarzyny, zaczyna mnie coś łamać :kwasny:

Opublikowano

Niestety chyba nie dobije do Pozia i Katarzyny, zaczyna mnie coś łamać :kwasny:

Starość nie radość :polew:

Kochanie przyjedz, a ożyje w 2 sek :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2007, 20:14 _________________________________________________Na Barbórce miało być Audi S1 Quattro EVO1 i d*pa blada, a cieszyłem się jak dzieciak :rant:http://rajdbarborka.pl/?page_id=80&forumaction=showposts&forum=2&thread=285&start=10
Opublikowano

Norbi, Aż 2 sekundy potrzebujesz, kiepsko za mną ;(

A co do Barbórki to jestem na 100 %, też chciałam tą S-ę zobaczyć , bo rano przed Barbórką jadę oglądać to

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3037364

Mamy się jednak zastanowić nad zakupem

kurcze brynia.. te auta mają cenę 30, a nawet 40tys...

A tu 15.000... Fakt, że uszkodzone.... No ale nie dużo w końcu...

Opublikowano

Norbi, Aż 2 sekundy potrzebujesz, kiepsko za mną ;(

A co do Barbórki to jestem na 100 %, też chciałam tą S-ę zobaczyć , bo rano przed Barbórką jadę oglądać to

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3037364

Mamy się jednak zastanowić nad zakupem

Aż 2 kochanie bo chory jestem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.