Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wkurvic sie mozna , przyjechalem :quattro: do PL , zmienilem na zimowki i zero sniegu :wallbash:

kiedy jakis spocik bo jestem jeszcze tydzien w Wawie a juz mi sie nudzi ?

coś słyszałem że ma padać...ale śnieg z deszczem :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wkurvic sie mozna , przyjechalem :quattro: do PL , zmienilem na zimowki i zero sniegu :wallbash:

kiedy jakis spocik bo jestem jeszcze tydzien w Wawie a juz mi sie nudzi ?

Możemy coś nagrać niestandardowego :decayed:

Opublikowano

Proszę bardzo, kilku "krzykaczy" :wink4: wyjechało w góry i od razu spokój na forum :) Ponad 24h nikt nic nie napisał.

Napiszcie jakiej mocy macie akumulatory w autkach, głównie chodzi mi o diesle. W drugim aucie padł mi akumulator i zastanawiam się czy nie wstawić do niego mój stary aku z audi a do niuni kupic nowy. Teraz mam od nowości 95Ah Vartę. Byłem wczoraj w szoku ile teraz kosztują akumulatory, byle badziewie 60Ah kosztuje ponad 250zł :( a 95Ah około 650zł.

Chyba że ktoś z Was ma jakiś stary aku jeszcze działający do oddania albo sprzedania? Prawdę mówiąc nie chce mi się inwestować w stare auto które na dniach sprzedaję

Opublikowano

A po co Ci aż tak duży aku.Ja mam 74Ah i jest gites

Opublikowano

O Wielki Panie Prezesie, takie aku dostałem w spadku od niemca. Patrząc na stronę www.boschsilver.pl wystarczy 74 lub 77Ah. I chyba taki kupię tylko dzisiaj to bedzie ciężko (od razu wrzuciłbym go w koszta firmy w tym roku)

Opublikowano

Drogo za samochód który całe swoje życie jeździł po polskich dziurach

Ps. Udało mi się kupić prawie nowy aku 62Ah z pół roczną gwarancją za 120zł

Opublikowano

Witam Panowie!!! Ja pracuje zmianowo wiec postaram sie na jakis najblizszy spocik zjawic jak nie w tym tygodniu to przyszłym ( 2 zmiana;() Jezeli da rade to prosiłbym o jakis nr com zeby sie odnalesc:) Pozdrawiam!!!

Opublikowano

Misiaczki to ja byłem torturowany przez Prezesa przez ponad 2 godziny. Jechałem sobie spokojnie przez Lublin a tu nagle cos mi droge zajechało , wyskoczyl jakis wielki chłop ze 3 razy wiekszy :naughty: i wszystko wygadałem :przebiegly:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU :drunk:

Opublikowano

Kochani. Nakjlepszeho!

Tobie też Kapusto :polew:

:thumbup:

Opublikowano

MERRY CHRISTMAS!!!

(Eeee, to już było)

and

HAPPY NEW YEAR :drunk:

Opublikowano

witam w nowym roku, Ci co wczoraj przesadzili - współczuje ;) sam ledwie dochodzę do siebie, nie ma to jak woda-najlepszy przyjaciel człowieka po :drunk:

Opublikowano

Śnieg! :thumbup:

:quattro:

Opublikowano

gdzie??

Opublikowano

gdzie??

pewnie na wsi

Opublikowano

W Płońsku :P

Opublikowano

Witam w nowym roku :) Mam nadzieje, że wszyscy się ekstra bawili na sylwka :) Buziaki

Opublikowano

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku..... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.