Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez dzis wpadne :naughty:

kreska :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wezme wezme :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

postawie ci czisburgiera :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuwa.. Mnie nie będzie chyba.. :thumbdown:

Opublikowano

Kuwa.. Mnie nie będzie chyba.. :thumbdown:

lipa :thumbdown:

chciałem ci pogratulować składu na przyszły rok :decayed:

Opublikowano

tylko kto chetny nas ugosci?

Mysle, że się dogadamy jakoś bliżej weekendu tego bądź nastepnego :)

Opublikowano

tylko kto chetny nas ugosci?

Mysle, że się dogadamy jakoś bliżej weekendu tego bądź nastepnego :)

czekałem az sie odezwiesz :>

Opublikowano

Kuwa.. Mnie nie będzie chyba.. :thumbdown:

lipa :thumbdown:

chciałem ci pogratulować składu na przyszły rok :decayed:

Obcokrajowcy:

brak

Seniorzy:

brak

Juniorzy:

Kamil Cieślar - 2,50

Marcin Bubel - 2,50

Rafał Malczewski - 2,50

Artur Czaja - 2,50

:kox::decayed:

Zawinę do domu, ale nie jestem pewiem czy będę miał moc, żeby telepać się z Pruszkowa spowrotem do Wawy..

Opublikowano

czekałem az sie odezwiesz

Trzeba było dzwonić. NIe zaglądam tu codziennie ostatnio dlatego nie jestem na bieżąco.

Napisze później komu trzeba co i jak.

Opublikowano

kreska :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hm... why not, ale Ty masz soft, a ja nie :wink4:

Buba chyba bedzie swoja seria :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kreska :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hm... why not, ale Ty masz soft, a ja nie :wink4:

Buba chyba bedzie swoja seria :naughty:

Michau znowu wszystko pokręciłeś, Dawid ma serie, a Buba ma soft :wink4:

Opublikowano

No to w takim razie obaj maja soft.

Przeciez moskal ma soft z mojej czarnej eS :kox:

Opublikowano

Ogry niech któryś weźmie VAGA na spota , Panicz zaszczyci Was swoja obecnością :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

przecież mnie nie będzie :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No to w takim razie obaj maja soft.

Przeciez moskal ma soft z mojej czarnej eS :kox:

aaa no przeca zapomniałem :embarrassed::decayed:

Opublikowano

moskal na spocie :shocked:

to ja juz sie zbieram powoli :decayed:

moskal masz moze moj czujnik w aucie??????

Opublikowano

moskal masz moze moj czujnik w aucie??????

nie :decayed:

Opublikowano

moskal masz moze moj czujnik w aucie??????

nie :decayed:

f*ck :wallbash:

Opublikowano

ten sam co spawal kokosa [:decayed:] ?

tak,wczoraj do ok.2.00 spawali wydech do s3 u Rogala :gwizdanie:.ogolnie sie podobno nie wyrabiaja z robota

Opublikowano

czekałem az sie odezwiesz

Trzeba było dzwonić. NIe zaglądam tu codziennie ostatnio dlatego nie jestem na bieżąco.

Napisze później komu trzeba co i jak.

Ty żyjesz ? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:

Nawet mnie nie zaprosiliście na śledzika..koledzy :P

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Nawet mnie nie zaprosiliście na śledzika..koledzy :P

akurat dojedziesz na sobotę :decayed:

Opublikowano

:hi:

Nawet mnie nie zaprosiliście na śledzika..koledzy :P

ale jeszcze nic nie wiadomo :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.