Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::lazy:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:sick3::hi:
Opublikowano

:hi:

Kurfa..chyba przestane pic piwo :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kurfa..chyba przestane pic piwo :decayed:

Wiesz jaki jest najlepszy na to sposób? Zacząć pracę w którymś z browarów.. po miesiącu masz dość :P

Opublikowano

:hi:

Kurfa..chyba przestane pic piwo :decayed:

Wiesz jaki jest najlepszy na to sposób? Zacząć pracę w którymś z browarów.. po miesiącu masz dość :P

Ja znam sposób wymagający mniejszego poświęcenie.. iśc do tesko i kupic tatrę w promocji :sick3: :sick3: :decayed:

Opublikowano

Ja znam sposób wymagający mniejszego poświęcenie.. iśc do tesko i kupic tatrę w promocji :sick3: :sick3: :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 09:34_________________________________________________U mnie teraz jeszcze stoi zgrzewka tyskiego i jakos nie mogę się do niej zabrać.. Tak to jest jak sie na codzień z tym pracuje. :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Kurfa..chyba przestane pic piwo :decayed:

a ja pije tylko piwo , pier**le wódke , przynajmniej jestem zdrowy :good:

stoi zgrzewka tyskiego

najlepsze piwo , i tylko w puszce :good:

Opublikowano

a ja pije tylko piwo , pier***e wódke , przynajmniej jestem zdrowy :good:

Ja też wódy nie łykam.. kolor jak już.. :wink4:

..ale browar jakoś mi obrzydł..może dlatego, że zima :wink4:

najlepsze piwo , i tylko w puszce :good:

Tyskie? Przecież to siury jakich mało :tongue4:

Opublikowano

Tyskie? Przecież to siury jakich mało :tongue4:

a mi podchodzi najbardziej , ale tylko puszka , z butli juz jest chójnia

Opublikowano

Nie wali Ci puszką ?

Ja to nie mogę puszkowane go mi śmierdzi metalem :disgust:

Opublikowano

kolor jak już.. :wink4:

po kolorze to bym sie chyba wywinął na lewą strone :thumbdown:

Nie wali Ci puszką ?

wali wali , cały w tym urok :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

q..a..ale śniegu najebało :kox:

3328_c320.jpeg

Opublikowano

kolor jak już.. :wink4:

po kolorze to bym sie chyba wywinął na lewą strone :thumbdown:

Nie wali Ci puszką ?

wali wali , cały w tym urok :kox: :kox: :kox:

Carlsberg panowie, tylko Carlsberg

na moje jeden z najlepszych browarów :notworthy:

Opublikowano

Carlsberg panowie, tylko Carlsberg

na moje jeden z najlepszych browarów :notworthy:

przestań z zagranicznymi browarami , kicha jak c**j , tylko polskie :good:

Opublikowano

przestań z zagranicznymi browarami , kicha jak c**j , tylko polskie :good:

Rzadko kiedy zgadzam się z tym bydlakiem, ale tu ma rację :naughty:

Opublikowano

najlepsze piwo , i tylko w puszce :good:

Tyskie? Przecież to siury jakich mało :tongue4:

Przez ostatnie 6 lat piłem tylko i wyłącznie Tyskie gronie a najchętniej Tyskie książęce :good: Jednak ostatnio chyba coś się skiepściło bo nie idzie mi :disgust: I w tej chwili nie mam faworyta :embarrassed:

Opublikowano

najlepsze piwo , i tylko w puszce :good:

Tyskie? Przecież to siury jakich mało :tongue4:

Przez ostatnie 6 lat piłem tylko i wyłącznie Tyskie gronie a najchętniej Tyskie książęce :good: Jednak ostatnio chyba coś się skiepściło bo nie idzie mi :disgust: I w tej chwili nie mam faworyta :embarrassed:

Kasztelan panie :kox: Carlsberg wali skarpetami :thumbdown:

Opublikowano

Kasztelan panie :kox:

niepasteryzowany :good:

Opublikowano

Kasztelan panie :kox:

Kasztelan jest za***isty ale tylko w rejonie Sierpca , w wawie juz jest chójowy :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

o tak... :kox: Kasztelan w butelce :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.