Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema: klapsy :kawa:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki spokój na forum

Opublikowano

jaki spokój na forum

Jak zawsze.. Jak zawsze.. :kawa:

Opublikowano

jaki spokój na forum

zawsze tak jest dopóki nie pojawią się samice :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

m@riucha

Co do sprawdzanie auta po Vin.. nie mam pojęcia bo nie sprawdzałem, moje auto jest wystawione na sprzedaż i ktoś tam się pytał o vin więc chyba coś tam sprawdzają.

1.4 to straszny kibel (90 KM) i na taką budę nie ma czym jechać.. ja mam 114 KM i do normalnej jazdy jest ok.

2005 r to jest VII gen. tam 1.6 ma 110 KM.. na taką budę ciut przy mało jak ktoś chce się sprawniej przemieszczać.

Znajomy ma 1.6 w sedanie i powiem szczerze po mieście daje radę. Ostatnio ktoś go mu przyrysował i dostał na czas naprawy Aurisa 1.4, masakra :thumbdown: nie jedzie, nie hamuje, przy 40k przebiegu wszystko trzeszczy - po prostu totalne dno. Wiem że auto z wypożyczalni ale bez przesady, to nie jest już toyota przez duże T, właścicielka tej wypożyczalni zmienia właśnie auta na ufo-civiki. Dzięki temu doświadczeniu udało mi się wyperswadować zakup corolli lub aurisa.

Ciągle walczę aby zainteresowała się mocniej mazdą, nawet znalazłem komis gdzie stoi civ i 3-ka.

do civikow wkladali jeden sensowny silnik, K20 i z takim szukaj :evil:

:decayed:

to nie teściowa tylko moja siostra, chcę żeby pożyła w zdrowiu

Opublikowano

samice to są w zoo :tongue4:

Opublikowano

samice to są w zoo :tongue4:

i tu sie mylisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

samice to są w zoo :tongue4:

ta a pijawki tylko w sadzawce :polew::wink4:

Opublikowano

zmieńmy temat ok?

Opublikowano

zmieńmy temat ok?

niech bedzie

Opublikowano

jaki spokój na forum

Jak zawsze.. Jak zawsze.. :kawa:

jak w Rejsie - nuda, panie, no nuda po prostu :wink4:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Wybaczcie OT ale mam pytanie odnoście audi.

Czy mając RNS'a można jednocześnie korzystać z navi (ktora jak wiadomo jest na płytce) i słuchać muzyki z innej płyty (oczywiście zmieniarka tu jest niezbędna). Czy jest taka możliwość czy trzeba wybierać albo navi albo muzyka (wiem wiem ze można z karty słuchać muzyki ale co w przypadku gdy mam akurat fajną płytke a jednocześnie chce odpalić navi)

Opublikowano

wszysko będzie działać zmieniarka jest odzielną czescią

pokaż auto :)

Opublikowano

pokaż co tam za BEX'a masz :naughty:

Opublikowano

juz moge napisać : ale kibel :thumbdown:

Opublikowano

pokaż co tam za BEX'a masz :naughty:

jaki BEX?? to już nie 3.0 Tdi :shocked::wtf:

Opublikowano

pokaż co tam za BEX'a masz :naughty:

jaki BEX?? to już nie 3.0 Tdi :shocked::wtf:

Nie wiem :decayed:

Opublikowano

3.0 tdi b7 2008 rok (końcówka produkcji :kox: ) czarny avant. w srodku niewiele (rns, czarna skóra, szyber, grzane stołki)

Auto w poniedziałek dopiero przyjechało z niemcowni, od razu zarejestrowane w PL. Czekam na odbiór twardego dowodu i jade do Wrocka po auto. ale już zaklepane, zaliczkowane. Za max 2 tyg. bede miał auto u siebie już.

Do zrobienia jest dużo ale wszystko w swoim czasie. Najważniejsze, że mam młode auto, z prawdziwym przebiegiem (146 tyś) zadbane strasznie, 100% bezwypadek, suchy silnik, sprawny zawias itd. sprawdzane po znajomości w jetroniku wrocław i nie mieli się do czego przyczepić.

Fele na setup zimowy najbrzydsze z możliwych ale na lato wjadą 19 zoll mtm bimoto.

Zdjęcia z ogłoszenia:

C17056122_1.jpg

C17056122_2.jpg

C17056122_8.jpg

Acha i dzięki za odp w sprawie navi i cd.

Jak odbiore auto to sprawdze czy ma BT, TV i inne bajerki i systematycznie bede rezał.

Opublikowano

No szkoda , szkoda ...

Opublikowano

3.0 tdi b7

ale kibel :sick3: :sick3: :sick3:

systematycznie bede rezał.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaa , Ty bedziesz rezał ale chyba głupa na dzielni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.