Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pixi lecisz do bierhalle?

a Ty?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygląda na to, że tak.

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

Specu, jakby Ci jeden komplet został wolny to ja też się piszę :good: :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________

Pixi lecisz do bierhalle?

Bawcie się dobrze i wypijcie za moje zdrowie :drunk: bo ja niestety nie mogę ;(

Opublikowano

ale pustki na forum halo jest tu ktoś??puk puk

Opublikowano

ale pustki na forum halo jest tu ktoś??puk puk

Wszyscy jadą do Arkadii (Bierhalle) :naughty:

Ja właśnie też wychodzę :kawa:

Opublikowano

aha

Opublikowano

ja jestem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem :decayed:

ja też :cool1:

Opublikowano

a ja teraz dotarlem :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem :decayed:

Ty sie nie liczysz :polew:

ja też :cool1:

Ty też sie nie liczysz :polew: :polew:

Opublikowano

łoooooooooooooooooooo k**wa ........................łooooooooooooo mada faka.....................ł oooooooooooooooooooooo gdzie są klawisz5 ......................???????????? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

jak tam zachlaj mordy? gdzie wczoraj skonczyliscie?

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Śmiesznie.. :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 09:34

_________________________________________________Ale powiem Wam... wieś w restauracji to my jednak potrafimy zrobić jak nikt :kox:

Opublikowano

Donald Tusk trafia na sąd ostateczny. Bóg mówi mu:

- "Donaldzie, no to gdzie byś chciał: do piekła czy do nieba?".

Donald na to, że chętnie przyjrzałby się obydwu możliwościom. Premier patrzy: w piekle tańczą, grają w piłkę i otwierają kolejnego Orlika. W niebie za to smętnie: pieśni religijne, różaniec i modlitwy. Tusk wybiera więc piekło. Gdy tylko tam trafia, wyskakuje diabeł i widłami ładuje go do kotła.

- "To nie tak miało wyglądać!" – krzyczy Tusk.

- "PR to się od ciebie uczyłem" – odpowiada Pan Bóg.

czy mi się wydaje, czy czukundur to pisior?? :kox:
Opublikowano

Donald Tusk trafia na sąd ostateczny. Bóg mówi mu:

- "Donaldzie, no to gdzie byś chciał: do piekła czy do nieba?".

Donald na to, że chętnie przyjrzałby się obydwu możliwościom. Premier patrzy: w piekle tańczą, grają w piłkę i otwierają kolejnego Orlika. W niebie za to smętnie: pieśni religijne, różaniec i modlitwy. Tusk wybiera więc piekło. Gdy tylko tam trafia, wyskakuje diabeł i widłami ładuje go do kotła.

- "To nie tak miało wyglądać!" – krzyczy Tusk.

- "PR to się od ciebie uczyłem" – odpowiada Pan Bóg.

czy mi się wydaje, czy czukundur to pisior?? :kox:

:przebiegly::cicho:

Opublikowano

Ale powiem Wam... wieś w restauracji to my jednak potrafimy zrobić jak nikt :kox:

zasługa Norbiego :good::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.